Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Dyplomacja kampania multiplayer

  1. #1
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach

    Dyplomacja kampania multiplayer

    Nigdzie nie znalazłem o tym informacji a potrzebuje do kampanii multiplayer. Co decyduje o tym czy dana frakcja potępia czy popiera moje wojny(oczywiście oprócz wojen z wrogami//sojusznikami danej frakcji co jest oczywiste). W sensie co jest decydujące. Zauważyłem niejednoznaczną zależność gdy wypowiem wojnę frakcji wschodniej 1 to inne wschodnie mnie nie lubią ale jeżeli któraś z tych wschodnich ma złe stosunki z 1 to aprobują tej wojnie mimo więzi kulturowej. Podobnie jeżeli frakcja wschodnia A ma dobre stosunki ze mną a ja wypowiem wojne frakcji wschodnie B to moje stosunki z A nie ulegają pogorszeniu. Podsumowując interesuje mnie gdzie jest granica, czyli jakie stosunki muszę mieć z frakcją wschodnią A żeby wojna z frakcją wschodnią B nie wpłynęła na stosunki z frakcją A i na odwrót jakie stosunki musi mieć frakcja wschodnia A z wschodnią B żeby wojna z jedną z nich z nich nie wpłynęła na moje stosunki z 2? Chodzi mi o konkrety czy muszą być dobre,neutralne złe czy wartość na plusie czy na minusie

  2. #2
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Jeśli wypowiadasz wojnę frakcji A, mając lepsze stosunki z frakcją B niż frakcja A z frakcją B, to twoje stosunki z frakcją B zostaną bez zmian lub ulegną polepszeniu.
    Si vis pacem, para bellum

  3. Użytkownicy którzy uznali post Jsatrzab za przydatny:


  4. #3
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Dzięki takiej rzeczowej odpowiedzi potrzebowałem Myślałem że tak jest ale musiałem się upewnić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •