Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Przenoszenie jednostek z jednego moda do drugiego

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    5
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Przenoszenie jednostek z jednego moda do drugiego

    Witam,
    tak jak w temacie chciałbym przenieść jednostki z jednego moda do drugiego (konkretnie z submoda do Tatw Dac do Mosa 1.7).
    Ściągnąłem z moddb rozszerzenie do moda (http://www.moddb.com/mods/massive-ov...hanced-mos-170) ,które dodało większość jednostek, które mnie interesują (chociaż ich opisy i nazwy się nie pokazywały, pisało coś że brak tekstu). W tym temacie (http://forum.totalwar.org.pl/showthr...4%99dzy-modami) poczytałem co nieco o przenoszeniu jednostek i zastosowałem się do wszystkich punktów ale wywaliło mi do pulpitu po odpaleniu. Jak skopiowałem oryginalne "export_descr_unit.txt" i "battle_models.modeldb" z powrotem to gra się uruchomiła, a te jednostki co były bez nazw i opisu odzyskały je (co już jest jakimś sukcesem ). Przeczytałem tez w opisie tego rozszerzenia, że "Max cap on units reached, no more space left: 500 units in-game awaits for you", wiec próbowałem podmienić w "export_descr_unit.txt" jedną jednostkę zamiast jakichś tam rebeliantów, ale też nie zadziałało. Pewnie to też dlatego, że nic nie wklejałem do "battle_models.modeldb", ale tych modach ten plik jest bardziej skomplikowany niż w tamtym temacie z Janczarami i każda próba kończyła się wysypaniem gry...
    PS. wszystkie tekstury, modele itp są skopiowane do katalogu z modem, muszę tylko zmusić grę żeby je obsłużyła
    Jeżeli jakiś doświadczony moder mogły coś poradzić to byłbym wdzięczny...

  2. #2
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach

    Niech żyje Gwardia!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •