Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112
Pokaż wyniki od 111 do 116 z 116

Wątek: Waluzja

  1. #111
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Podczas podróży poznaliście siebie co nieco. Dotarliście do Waluzji, widzicie mała wioskę a w niej około 12 zbrojnych co s jak milicja, wybierają oni przymusowych ochotników wśród mieszkańców do prac w mieście, tylko że miejscowi panicznie się tego boj ą i nie chcą iść, milicja zaś nie odpuści i zabierze kilku na dokładkę rabując miejscowych i gwałcąc kilka kobiet pewnie...


    Coś robicie czy nic ? zakładam, że ukryci na razie jesteście.

  2. #112
    Asuryan
    Gość
    Techniczny:

    Dziękuję wszystkim za dotychczasową grę. Rezygnuję z dalszego w niej udziału.

  3. #113
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Leyla

    Pospiesznie zakładając buty rozglądała się dookoła.. Szukała jakiś zwierząt (krowy, świnie, czy cokolwiek. zakładam że skoro są w wiosce to jakieś zwierzaki tam są...) które w razie potrzeby by mogła wykorzystać do zrobienia zamieszania.
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  4. #114
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Techniczny

    Cóż została Was 3, gramy dalej ?, ja tam mogę prowadzić. Ale strata idealnie odgrywanej Wietrzki boli. To dość fajna przygoda jest, nawet się nie zaczęła jeszcze. Ew. można poczekać na lepsze czasy (więcej Graczy) albo gramy dalej w 3 osobowej drużynie.

    Akcję pchnąłem bo uznałem, że już sobie rozegraliście scenę między sobą, jak za szybko ją pchnąłem to mogę z tym poczekać, aż dokończycie sobie rozmowy jeśli źle oceniłem sytuację. Z czasem u mnie krucho ale powinno być nieco lepiej to i na Postaciach waszych się skupię bardziej. Czekam na decyzję 3 to minimum.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 18-03-2016 o 07:03

  5. #115
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Techniczny

    Nie ukrywam, że Earth bez Wietrzki już nie będzie to samo. Leyla i wilk traktowały ja jak własną rodzinę... Trudno będzie jakoś logicznie uzasadnić zniknięcie. To samo dotyczyło się Izy....

    Sam mówisz, że u Ciebie z czasem też krucho... Jeśli by to miało zależeć ode mnie to proponuję jednak poczekać aż będziesz miał więcej czasu. Wiem ze to było już drugie podejście i taki sam efekt...
    Nie ma sensu ciągnąc gry na siłę, tym bardziej, że w trzech BG prędzej czy później się gra rozleci... Tak przynajmniej będzie szansa by przygoda... (moim zdaniem Jedna z najlepszych) jeszcze za jakiś czas mogła ruszyć w normalnym tempie przy większej ilości graczy...

    Oczywiście się dostosuję do większości tylko wyraziłam swoją opinię...

    BTW smuteczek...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  6. #116
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Chyba rada PerWerki jest dobra poczekam na lepsze czasy. Strata dwóch postaci źle wróży.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 19-03-2016 o 15:27

Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2101112

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •