Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 116

Wątek: Waluzja

  1. #21
    Asuryan
    Gość
    Alianea

    Oj tam, mało to łąk w okolicy? Trzeba chwytać życie pełnymi garściami, a nie czekać nie wiadomo na co. Nikt Wam nie broni się położyć na pół godziny i sobie pośpiewać czy pogapić się na chmury wtrąciła.

  2. #22
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Thalandil

    Zależy kogo rozumiesz przez słowo ponurak...,ale dużym swojego poczucia humoru bym nie nazwał....,już nie.... - odparł wietrzce,jednak na zachowanie Leyli nie potrafił się nie uśmiechnąć i skinął jej tylko głową doceniając jej miłe słowa,dopiero Elenwena znów wprawiła go w bardziej smętny nastrój - Szczęścia można zaznać mając kogoś bliskiego u boku,nawet kiedy zło nas otacza,Ty zaś masz swoją....siostrę,i przyjaciółkę,więc chyba nie jest tak źle?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #23
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Leyla

    Uścisnęła dłoń Elfki mocno jak i ona jej...

    Cień wrócił zziajany podchodząc do nich... Przyłożył na chwilę swój mokry i zimny nos do wewnętrznej strony dłoni Elenweny. Polizał ją i położył się koło jej stóp.

    Leyla posadziła Na nim Alianeę. Odeszła kawałek i popatrzyła na tę trójkę... Ale ślicznie wyglądają... he he...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  4. #24
    Asuryan
    Gość
    Alianea

    Takiego, który się obrazi będąc celem żartu, zamiast śmiać się z siebie samego odparła elfowi siedząc na wilku.

  5. #25
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Elenwena

    Odpowiadając Thalandilowi - to daje tyle samo szczęścia, co i troski. Najgorzej jest, gdy z kimś bliskim się rozstaniesz... Tęsknisz wtedy... I nikt nie potrafi ci go zastąpić...
    Kombinujesz kochana, strasznie kombinujesz, ale niech ci będzie...
    Pomyślała patrząc za odchodzącą Leylą. Położyła dłoń na głowie wilka i zaczęła delikatnie go po niej głaskać. Wiem, że nie darzysz mnie sympatią Alianeo - zagaiła do wietrzki - i skłamałabym, jeśli powiedziałabym, że tego nie odwzajemniam. Ale dla Leyli, naszej wspólnej przyjaciółki, może zapomnimy o tym, co nas... Poróżniło? I zaczniemy od początku naszą znajomość?

    Niech żyje Gwardia!

  6. #26
    Asuryan
    Gość
    Alianea

    Ale to nie o brak sympatii tak naprawdę chodzi. Po prostu bardzo śmiesznie się denerwujesz. Ale dla Leyli, jestem w stanie zrezygnować z tej formy rozrywki, choć trochę nudno będzie mi bez tego odparła Elenwenie.

  7. #27
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Thalandil

    Wszystko zależy od żartu.... - odparł wietrzce,na słowa Elenweny z trudem powstrzymał się by nie drgnąć,bowiem poruszyły jego czuły punkt,jednak mimo to odparł zwyczajnym głosem,nie dając nic po sobie poznać - Tak,masz rację.... - i stanął nieopodal jak gdyby nigdy nic,czekając aż wreszcie wyruszą
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #28
    palę LD pije EB, używam OB i jestem OK Awatar PerWerka
    Dołączył
    May 2013
    Postów
    2 725
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    31
    Otrzymał 55 podziękowań w 27 postach
    Cień...

    Widać spodobało się mu głaskanie Elfki bo przechylił swój łeb wzmacniając jej głaskanie... Gdy palce jej były przy jego uchu nakierował swą głowę tak by jeden z nich wszedł mu na małżowinę uszną.... Przymrużył swe ślipia i zamruczał zadowolony...
    Wczoraj weronikaneska, dzisiaj PerWerka
    https://www.youtube.com/channel/UCWk...?nohtml5=False

  9. #29
    Wielki Kuń Awatar Lwie Serce
    Dołączył
    Mar 2012
    Lokalizacja
    Siodło rumaka
    Postów
    9 896
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    452
    Otrzymał 326 podziękowań w 212 postach
    Elenwena

    Spojrzała przeszywająco w oczy Alianei myśląc - skrzydlata cholera... Zachowanie Cienia jednak uspokoiło ją i uśmiechnęła się, pieszcząc go tak jak chciał po uchu. Palcami u drugiej dłoni zaczęła go drapać pod pyskiem.

    Niech żyje Gwardia!

  10. #30
    Asuryan
    Gość
    Alianea

    Odwzajemniła spojrzenie uśmiechając się nieco drwiąco Szkoda że to ostatni raz, nie mogłam przepuścić takiej okazji.

Strona 3 z 12 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •