Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 160

Wątek: Gra Wampirami (w tym również von Carsteinowie)

  1. #131
    Asuryan
    Gość
    Arroyo, popraw tego nieszczęsnego Lorda Wampira Lahmiańskiego - Lahmie to przecież tylko wampirzyce, nie przemieniają mężczyzn. Więc prawidłową nazwą była by raczej Lady Wampirzaca Lachmiańska (a w zasadzie to z rodu Lahmii).

  2. #132
    Chłop Awatar Gobbla
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    38
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wczoraj zacząłem grać Vladem i Izabellą. Sylvania zdobyta, kilka imperialnych prowincji również (Ostermark, Stirland, Averland, Talabecland, Wissenland, kawałek Reiklandu). Middenland, Hochland, Ostland i Nordland chwilowo odpuściłem, podobnie Kislev by mieć jakiś bufor między mną, a chaosem. Póki co jedynie zwierzoludzie od czasu do czasu irytują, no i krasnale bezczelnie próbują plądrować moje włości. Ogólnie gra się wampirami przyjemnie, Iza i Władek bardzo dobrana parka. Z samego przywołania zdobyłem Czarnych Rycerzy, Grobową Straż (zwykła i z wielką bronią, Vargheisty). Nie trzeba nawet dużo inwestować w infrastrukturę . Jakie jednostki/skład armii polecacie jako optymalne? Za jakieś sensowne porady też będę wdzięczny.

  3. #133
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gobbla Zobacz posta
    Wczoraj zacząłem grać Vladem i Izabellą. Sylvania zdobyta, kilka imperialnych prowincji również (Ostermark, Stirland, Averland, Talabecland, Wissenland, kawałek Reiklandu). Middenland, Hochland, Ostland i Nordland chwilowo odpuściłem, podobnie Kislev by mieć jakiś bufor między mną, a chaosem. Póki co jedynie zwierzoludzie od czasu do czasu irytują, no i krasnale bezczelnie próbują plądrować moje włości. Ogólnie gra się wampirami przyjemnie, Iza i Władek bardzo dobrana parka. Z samego przywołania zdobyłem Czarnych Rycerzy, Grobową Straż (zwykła i z wielką bronią, Vargheisty). Nie trzeba nawet dużo inwestować w infrastrukturę . Jakie jednostki/skład armii polecacie jako optymalne? Za jakieś sensowne porady też będę wdzięczny.
    Ja grałem taką kompozycją armii:
    Vlad (opis jego budowy masz w moim opisie kampanii)
    Vampire (Death) - jedynie snajperka i do walki na Piekielnym Rumaku)
    Vampire (Shadow) - jedynie ten czar osłabiający pancerz czy morale...nie pamiętam i do walki na nocnej marze w kropierzu.
    6×Grobowa Straż z tarczami
    2xUpiorne Relikwiarze
    2xKrwawi Rycerze
    1xPrzeklete Zjawy
    2xSkrzydlate Maszkarony
    2x Vargheisty
    2xVarghulfy

    3 linie - Mocna piechota wspierana przez Mortisy i Varghulfy+Jazda z terrorem i Vampirem oraz latający cyrk niszczący działa itp...

  4. #134
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Zombi zombi zombi...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #135
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Mam pytanie. Kim według Was najłatwiej i jaką taktyką ogrqć przeciwnika grającego wampirami na multi?

  6. #136
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W tej sprawie polecam pisać TUTAJ, bo to nie temat na dyskusje multi

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #137
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja wcześniej grałem w taki sposób że prawą (Mańkową) Sylvanię robiłem na gospodarkę, a lewą na wojskową rekrutację.

    Natomiast teraz wampirami wcale nie robię militarnej prowincji. Polegam tylko na wskrzeszaniu.
    Powiem że jakoś tak bardziej ciekawie się tak gra.

    Po wydzieleniu Vlada i Izki to tylko nimi gram. I szkoda mi Kemmlera nie ma jakiegoś małego modu zabierającego go od mańka?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #138
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    7
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Czy komuś udała się konfederacja? Otóż gram Vladem i Izką i mam problem skonfederować Wampiry z Mańkiem.

  9. #139
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja nawet nie próbuje, za dużo zachodu, choć szkoda Kemmlera.

    W teorii należy podbić obie sylwanie, tak by mańkowi została tylko stolica (można zostawić mu też inną osadę, ale wtedy ryzykujemy że po prostu ktoś go zniszczy). Następnie proponujemy pokój, pakt o nie agresji i wymianę handlową i czekamy aż narobi sobie wrogów, np. brodaczy, a nasza siła wzrośnie. I po jakimś czasie podobno się zgodzi.

    A praktyka? Wysłem Banshi do betonii i Czerwony Diuk zgodził się na konfederację od ręki, a maniek kręci nosem i wystawia 4 pełne amie z jednego regionu...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #140
    Stolnik Awatar ( ͡º ͜ʖ ͡º)
    Dołączył
    Oct 2013
    Postów
    813
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    96
    Otrzymał 47 podziękowań w 34 postach
    @UP
    Jak wypowiesz im wojnę, rozbijesz armię, zajmiesz wszystkie regiony poza jednym, ten ostatni splądrujesz kilka razy to pewnie się zgodzą na konfederację i jeszcze ci dopłacą.

Strona 14 z 16 PierwszyPierwszy ... 41213141516 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •