Ankieta: Czy zagrałbyś w Total War: Attila w większym gronie na bitwach multiplayer

Pamiętaj, to jest publiczna ankieta, inni użytkownicy mogą zobaczyć jak głosowałeś(aś).

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ankieta dotycząca gry w TW:Attila

  1. #1
    Podczaszy Awatar mackoff
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    773
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 116 podziękowań w 83 postach

    Ankieta dotycząca gry w TW:Attila

    Zakładam ankietę dotyczącą chęci gry bitew multiplayer w Total War: Attila.

    Wiemy że u nas króluje Rome 2 ale Attyla cały czas się rozwija i ta ankieta ma na celu pokazać czy jest sens próby aranżacji wspólnej gry w większym gronie na Teamspeak.

    Aktualnie mamy parę osób regularnie grających na polskiej scenie ale grają głównie między sobą (głównie klan Sacred Band).

    Czy znajdą się dodatkowe osoby aby ożywić trochę najnowszy tytuł Total War na multiplayer?

    Prośba o odpowiedź w ankiecie i zgłoszenie chęci do gry w tym temacie w formie posta.

    Dziękuje



    Ja już zagłosowałem na tak.
    Dołącz do grupy steam totalwar.org.pl i znajdź osoby do wspólnej gry: http://steamcommunity.com/groups/TotalWarOrgPL

    Zapraszamy także na serwer TeamSpeak 3 portalu pod adresem 178.217.186.86:11796 (bez hasła)

    ...oraz do polubienia strony na Facebook: https://www.facebook.com/totalwarorgpl

  2. #2
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Nie ma co się oszukiwać Attyla jest inna niż Rome2. Jest szybsza, dynamiczniejsza i przeciwieństwie do Roma 2 nie wybacza błędów. Na turniejach za wschodnią granicą gracze nieźle sie bawią - aktualnie gramy w turnieju CUP NATIONS właśnie na Attyli gdzie zgłosiło się 63 graczy wśród których są zawodnicy którzy świetnie sobie radzili na Rome 2 i to samo czynią na Attyli - a więc można. Z tego co zobaczyłem na filmikach Warhammer będzie miał podobną dynamikę starć więc i tak trzeba się będzie przestawić . Ja jestem jak najbardziej ZA

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  3. Użytkownicy którzy uznali post DonVega za przydatny:


  4. #3
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    podbijam post Dona, Warhammerowie jest bliżej do Attyli niż do Romka więc przydało by się jednak trochę pograć w ten tytuł (to zachęta do tych sceptycznych), i tak samo jak wyżej nie można się denerwować po pierwszych paru porażkach bo gra jest dużo szybsza niż Romek co nie zmienia faktu, że po nauczeniu się paru trików i rozegraniu kilku gier jest satysfakcja z wygranej

  5. #4
    Chłop Awatar Inferno
    Dołączył
    Feb 2012
    Lokalizacja
    Wielkopolska
    Postów
    11
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie będę podbijał postów innymi postami co nie znaczy, że się nie zgadzam.... dodam tylko nie lubisz Attyli nie lubisz TW znaczy polubisz: http://www.gry.pl/gra/slimak-bob?adw...FWKzcgodkAkKGA
    Polecam najbardziej zdegustowanym graczom

  6. #5
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Zagram od czasu do czasu, nie jest to Romek, ale faktem jest, że Warhammer będzie dużo bardziej zbliżony do Attyli, niż do Romka. Choćby biorąc pod uwagę szybkość i dynamiczność starcia.

  7. #6
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Jestem na zdecydowane nie.
    ,,Vae Victis"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •