Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Probem :/

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Probem :/

    Witam...

    Problem wygląda następująco...moja mieścina została zaatakowana, ale nie mogę wejść do bitwy ani rozstrzygnąć jej automatycznie, po prostu wszystkie te opcje są nieaktywne - na szaro...no i utknąłem . Niestety to poziom legendarny, więc nie mam innego save'u...a sama gra jest bez modów - pewnie już nic nie mogę zrobić, hę? Kilkadziesiąt godzin w dupę...

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Primo, zapytaj w odpowiednim temacie - szukanie nie boli.

  3. #3
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    I nazwa tematu jest iście wspaniała. Już na pierwszy rzut oka widać, gdzie leży problem i jakie jest rozwiązanie. Kiedy ludzie nauczą się czytać regulamin?



  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Mój problem jest problemem natury technicznej, więc nie wydaje mi się, aby to był zły dział(chyba, że się mylę i jest jakiś inny techniczny dział - jeśli tak to błagam o wybaczenie Oh wielki moderatorze). Poza tym...radzę dowiedzieć się jak poprawnie używać słowa "primo" bo widzę, że masz z tym problem

    @up
    A kolega Samick jest stałym bywalcem polskiej sekcji forum wot'a czy jest po prostu "czystej krwi polakiem", że taki ból dolnej części ciała doskwiera bez większego powodu?

    Doskonale sobie zdaję sprawę jak używać słowa ,,primo", miało być secudno ale zrezygnowałem z niego. Radzę popracować nad kulturą osobistą. Temat zamykam. Pampa
    Ostatnio edytowane przez Pampa ; 01-04-2016 o 15:01

  5. #5
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Musisz sporo poćwiczyć, bo masz straszne zaległości w dopiekaniu komuś. Poczynając od tego, że jak już to robisz, spróbuj to zrobić na poziomie, bo to co napisałeś jest... żałosne. Tę wycieczkę ad personam o forum wota nie zrozumiałem bo nie gram i nie bywam tam. Drugi przytyk o tej krwi, polskości, jest najzwyczajniej w świecie słabe i świadczy tylko o Tobie. Chciałeś być światowy, śmieszny i zadziorny, a wyszło żałośnie słabo, ale nie martw się. Pocieszę Ciebie. Parę osób już uśmiecha się, więc chociaż jesteś śmieszny.

    Ad rem. Zakładając konto czytałeś regulamin i zaakceptowałeś go.
    Punkt II, podpunkty 7 i 8.
    Punkt III, podpunkt 3.
    Punkt VIII, podpunkt 1.

    Tekst do Pampy podpada pod:
    Punkt IV, podpunkt 10.

    Skoro Pampa piszę o opcji szukaj, to znak że pytanie było.

    Kończąc, kolega Samick jest byłym głównym administratorem totalwar.org.pl, więc z takimi głupimi nazwami tematów, użyszkodnikami, żałosnymi treściami i ogólnym brakiem znajomości regulaminu, stykałem się bardzo długo (i nie widzę poprawy). Zapewne któryś moderator zamknie temat w najbliższej przyszłości, więc życzę powodzenia!



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •