Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 54

Wątek: Typy meczowe - luźna dyskusja

  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Typy meczowe - luźna dyskusja

    W tym temacie możemy luźno podyskutować o ciekawych spotkaniach rozgrywanych w ramach danego tygodnia. Np. wskazać swojego faworyta, zwrócić uwagę na inne ciekawostki.

    Zapraszam do dyskusji.

  2. #2
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Moje typy na najciekawsze spotkania - oparte o dotychczasowe doświadczenia z graczami:

    a. SL - tutaj szczególnie ciekawie zapowiadają się trzy "braterskie" pojedynki - Zibi i Piterus to na pewno starcie przyciągające uwagę (odpowiednio, 2 i 4 miejsce na MP 1v1). Wiadomo, chłopaki mieli przerwę, ale pewnych rzeczy nigdy się nie zapomina. Natomiast mi przyjdzie się już na samym początku zmierzyć z Mistem i Grandem, czyli aktualnymi Drużynowymi Mistrzami Polski, chłopaki są w gazie więc będzie ciężko.

    b. I Liga - tutaj mnie szczególnie interesuje starcie Bachusa z Nieznajomym. Bachus to trochę niedoceniony gracz, bardzo groźny swego czasu, z kolei Nieznajomy to młody wilk głodny sukcesu. Czyli starcie doświadczenia ze świeżością. Ciekawe czy i co przeważy.

    c. II Liga - hitem jest starcie Defungora z Don Vegą. Jeden i drugi zgłosili się najpierw do III Ligi, ale decyzją sędziowską zostali przeniesieni wyżej i nie ma tutaj przypadku. Defungorowi może znowu się zechce, wtedy będzie jednym z faworytów do awansu, zaś Don Vega to stary wyjadacz.

    d. III Liga - tutaj trudno mi się wypowiadać, bo z większościa graczy nie miałem wcześniej styczności. Natomiast mnie osobiście bardzo interesują najbliższe wyniki Nieśmiertelnika, bo jego powrót na scenę to jest coś - oby na dłużej.

  3. #3
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Jak to pierwsza liga xd ? Mocno zaczynam, starcie z Bachusem chyba znowu trzeba zaczac ostro grac

  4. #4
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cóż, Sędziowie zdecydowali, że pewne nieśmiałe persony należy odgórnie przesunąć wyżej. No, do roboty Nieznajomy, bo lekko nie będzie. Ale najlepiej się uczyć od bardziej doświadczonych, nawet jeżeli czasem bywa to bolesne.

  5. #5
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    Ja niesmialy, nie sadze gralem z bachusem ostatnio wiec wiem ze lekko nie bedzie. Czyzbys mowil o sobie ?

  6. #6
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Ja tam jestem mięsem armatnim, nie mogę się obejść bez udziału, ale moje palce nie są tak sprawne Także powodzenia moim przeciwnikom (mój cichy faworyt to Defungor).
    ,,Vae Victis"


  7. #7
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Ja liczę że Twój Mistrz od następnego sezonu będzie widniał w SL
    Liczę też że Arroyo się przełamie i będę z nim grał w barażach
    Mój poprzedni nick to Adrian15o

  8. #8
    Cześnik Awatar Defungor
    Dołączył
    Oct 2012
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Postów
    229
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    48
    Otrzymał 33 podziękowań w 21 postach
    My tu z Donem w III lidze chcieliśmy ze sobą walczyć, a tu nas do II przenieśli

  9. #9
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    700
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    183
    Otrzymał 260 podziękowań w 162 postach
    Moje typy albo lepszym stwierdzeniem będzie mecze(osoby) które mnie najbardziej ciekawią, nie mam takiego doświadczenia jak niektóre osoby jeżeli chodzi o naszą scenę totalwar ale dodam coś od siebie ;> :

    SL : Najbardziej interesują mnie dwa pojedynki a mianowicie Zibi vs Piterus oraz Grand vs Seba_fallus moim skromnym zdaniem jedne z meczy których wynik trudno przewidzieć . Co do reszty SL to wydaje mi się, że Pirx będzie walczył o pierwsze miejsce ale jeszcze nie jestem powiedzieć z kim ;] (stawiałbym na Zibiego albo Piterus).

    I liga: tutaj najbardziej interesują mnie postępy rafjara oraz Nieznajomego z kolegami miałem okazje sporo zagrać i zastanawiam się jak wypadną na tle całej grupy.

    II liga: Zdecydowanie Defungor a na drugim miejscu stawiałbym Arroya.

    III liga: Wszystkie nicki są mi całkowicie obce co nie zmienia faktu, że jak pokazały na MP w tej grupie możemy trafić "rodzynka" który pokaże wszystkim na co go stać.

  10. #10
    Podczaszy Awatar Nikczemnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Centrum dowodzenia Watykanem
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    280
    Otrzymał 109 podziękowań w 70 postach
    Ja nikogo prawie nie znam więc nie obstawiam chociaż na razie patrząc na wyniki 3 ligi to jesteśmy wyrównani.
    Tak nawiasem mówiąc prix pomyliłeś w poradniku o poncie mieczników pontyjskich z partyjskimi.

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •