Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 53

Wątek: Krzyżacy - potrzeba dwóch osób do wznowienia

  1. #11
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Te dwa państwa są bezcelowe,zwykłe zapychacze nie mające żadnych szans,zwłaszcza Mongolia której pozycja startowa to mało śmieszny żart. Żadnych budynków w miastach,prawosławie w prowincjach w okolicach 80%,bieda,jaki jest sens dawać państwo tak dalece odbiegające od reszty? Norwegia podobnie,tylko po to by zjadła ją Dania.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #12
    Łowczy Awatar Sulejman I
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    169
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 14 podziękowań w 11 postach
    Może bym spróbował swoich sił jakby ktoś mnie na spokojnie wprowadził i powiedział co i jak.

  3. #13
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    1.Majsterstszyk
    2.Leonardo123
    3.PlanB
    4.Remix
    5.Duce
    6.Mistrzu (?)
    7.Sulejman I

    W sumie mamy 7 chętnych wiec opcja z Mongolia wydaje sie dobra ale moze by ja wzmocnic jakoś?
    Dołożyć do sakiewki albo cos? Tylko czy ktoś to potrafi w plikach ogarnac dobrze? ;d

    PS. Sulejman to nic skomplikowanego, zajrzyj tu
    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...h-temat%C3%B3w

  4. #14
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    E to ja podziękuję jak z którymś z tych państw . I tak macie wystarczająco wielu chętnych
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #15
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Ale Duce jak sobie wyobrażasz gre bez Mongolii? Nie uważasz, że Nowogród i Litwa się wzmocnią? ;d
    Jeśli iść dalej takim myślenia to ja bym jeszcze HRE wyrzucił bo jest słabe na starcie.
    No i zostaje 5 frakcji, prawie jak brytania tylko bez fortów stałych ;p

    Kingdomsy nie są zbalansowane, nie zmienimy tego.

  6. #16
    Ranga Stara Gwardia, która wyparowała podczas zmian Awatar Wielki Mistrz Malborka
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 168
    Tournaments Joined
    6
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    10
    Otrzymał 98 podziękowań w 83 postach
    Możesz sobie zobaczyć jak to zrobiliśmy w Krzyżakach 50 i 51. Norwegia dostała dodatkowe miasto a Mongolia znacznie zwiększoną sakiewkę. Można by pogadać jeszcze z Domenem żeby podreperować balans minimalnie.
    Szukasz mocnej i wyluzowanej ekipy do gry w Total Wary? Zapraszam do SUNTZU! Napisz do mnie na steam.
    Odwiedź nasz kanał na YouTubie jeśli chcesz obejrzeć emocjonujące bitwy z Total Warów na najwyższym poziomie lub luźne zabawne materiały z udziałem naszych klanowiczów.
    Działacz i główny koordynator polskiej sceny multiplayer w Arenie Polskiej Społeczności Klanowej. Organizator Piątków z Areną co tydzień od 20:00.

  7. #17
    Zbanowany
    Dołączył
    Feb 2016
    Lokalizacja
    Mszczonów
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie ma sensu moim zdaniem grać Norwegią. A co do Mongolii to trzeba dodać jej kase do sakiewki i powinno być ok

  8. #18
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cytat Zamieszczone przez PlanB Zobacz posta
    Ale Duce jak sobie wyobrażasz gre bez Mongolii? Nie uważasz, że Nowogród i Litwa się wzmocnią? ;d
    Jeśli iść dalej takim myślenia to ja bym jeszcze HRE wyrzucił bo jest słabe na starcie.
    No i zostaje 5 frakcji, prawie jak brytania tylko bez fortów stałych ;p

    Kingdomsy nie są zbalansowane, nie zmienimy tego.
    Grałem w dwóch krzyżakach i w żadnych Mongolia nie odegrała innej roli poza egzystencją....Mongolia naprawdę nie ma wielkiego pola do popisu,Norwegia tak samo.

    Możesz sobie zobaczyć jak to zrobiliśmy w Krzyżakach 50 i 51. Norwegia dostała dodatkowe miasto a Mongolia znacznie zwiększoną sakiewkę. Można by pogadać jeszcze z Domenem żeby podreperować balans minimalnie.
    Mistrzu my też graliśmy z tymi zmianami i nawet po nich te nacje nie odgrywają zbyt dużej roli,by tak było musiał by nimi zagrać gracz wybitny a sąsiedzi musieli by być przeciętni lub słabi. Jedyną szansę by Mongolia coś ugrała widzę jeśli - dostanie jakieś budynki w swoich miastach,musi dostać imamów,musi dostać lepszych generałów(wszyscy na początku są goli,tylko chan i jego zastępca mają jakieś statystki ale to z racji sprawowanych funkcji i niczego więcej).
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  9. #19
    Szambelan Awatar PlanB
    Dołączył
    Oct 2011
    Postów
    2 123
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    28
    Otrzymał 24 podziękowań w 19 postach
    Mi się podoba opcja Mistrza. Masz dalej te pliki?
    Duce ja sie zgadzam ze granie z tymi frakcjami jest zle, ale zagranie bez nich jest jeszcze gorszym pomysłem.
    Choć ja mam na myśli konkretniej Mongolie akurat ;d

  10. #20
    Zbanowany
    Dołączył
    Feb 2016
    Lokalizacja
    Mszczonów
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Norwegia odpada na pewno. Co do Mongolii to z tą sakiewką jeszcze może być, ale i tak jest trochę niepotrzebna.

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •