Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47

Wątek: Książki o świecie Warhammer Fantasy i Warhammer 40.000

  1. #41
    Łowczy
    Dołączył
    Apr 2014
    Postów
    162
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    26
    Otrzymał 32 podziękowań w 23 postach
    Nie widziałem tego wcześniej, szczerze mówiąc na razie nie zapoznawałem się z żadnym wątkiem z działu Wh, ale widzę, że dobrą pracę robisz tam

  2. #42
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Plany odnośnie najbliższego pół roku, o których wiem:
    Lato - III część Legend Sigmara (Warhammer Fantasy)
    III i IV kwartał b.r. - Helsreach, Polowanie na Voldoriusa i Oczyszczanie Kadiliusa (Warhammer 40.000).
    Pozostaje pytanie, co z Upadkiem Damnos (Ultramarines, Eldarzy i Nekroni) i Bitwą Kłów (Kosmiczne Wilki vs Tysiąc Synów). Przekról okładek po angielsku i oceny owych książek:
    Spoiler: 

    God King (Bóg Król):

    3.93/5. Wątek książki to wojna z Nagashem i Krellem.
    Helsreach:

    4.07/5. Wątek wojny o Armageddon
    Hunt for Voldorius (Polowanie na Voldoriusa):

    3.37/5. Polowanie na księcia demonów
    The Purging of Kadilius (Oczyszczanie Kadiliusa):

    3.55/5. Bitwa Mrocznych Aniołów z Orkami o port kosmiczny Kadilius.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #43
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Przeczytałem "Legion" mając nadzieję na dowiedzenie się czegoś więcej o Alpha Legionie, a skończyłem mając znacznie więcej nowych pytań niż odpowiedzi . Ogólnie książka bardzo mi podeszła, zarówno postacie jak i sama historia.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #44
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Polecam w najbliższym czasie zakup Helsreach, jeśli ktoś lubi uniwersum Warhammer 40.000 - poświęcony jest walkom SM z Orkami w trakcie trzeciej wojny o Armageddon.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #45
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Na razie odpuszczam, ale zaraz po nim wychodzi "Polowanie na Voldoriusa", gdzie głównym bohaterem ma być najfajniejszy zakon Astartes, a w listopadzie "Mechanicum".

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. #46
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W ramach pisania postów na stronie Bohaterowie Warhammera na Facebooku wziąłem się za czytanie tego:


    Nie będę ukrywał, czekałem na coś, co może być lepsze od "Know No Fear" - chyba najlepszego z tomów o Ultramarines (Guilliman nie ma szczęścia do książek z W40K, zwłaszcza po wskrzeszeniu go przez Cawla i Yvraine) i szczerze? Autor położył temat... Dobijają mnie te wstawki typu: "Teoretycznie. Mała szansa na pokonanie wroga. Praktycznie: Jest jakieś inne wyjście" itd. - drugi tom z serii Prymarchowie o Lemanie Russie prezentuje się znacznie lepiej. Krótka recenzja wkrótce na stronie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #47
    Podstoli Awatar Wespazjan
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    488
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    278
    Otrzymał 173 podziękowań w 111 postach
    Zacząłem czytać "Duchy Gaunta". Na razie mieszane uczucia. Imperator i komisarze jak u bolszewików? Zobaczę ja się rozkręci.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •