Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 167

Wątek: Submod Aravena i Jakien Kolwiek do MOS 1.7

  1. #31
    Chłop Awatar LordDWM
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nowa wersja zasysam, pogram trochę to dam znać thx Araven

  2. #32
    Chłop Awatar kaizdud
    Dołączył
    Apr 2016
    Postów
    35
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Isengardem się gra epicko
    Męczyłem się do ok. 240 tury, żeby Rohan rozwalić, ale tylko dlatego, że zamiast na Rohan to z początku uderzyłem w Eriador (Arnor) i po 100 turach nie było co po nich zbierać. Udało mi się zająć bardzo dużo prowincji na zachód, a do mnie podłączyły się Dunland i Orkowie. Na samym początku rozgrywki jest bardzo łatwo, ponieważ mamy dużo kasy na starcie i nie musimy produkować dużo wojska. Początkowy sojusz umożliwia bardzo szybki rush na zachód. Gdy Rohan, albo Isengard zrywa sojusz, to wszystko zależy od tego, kto utrzymał linię w bezpośrednim starciu Mordor vs Gondor. Wiadome, że jak Gondor został zepchnięty i stracił MT to Rohan też upada bo walczy na kilka frontów jednocześnie, jak jednak Gondor utrzymał linię to cholernie ciężko zwyciężyć walcząc przeciwko sojuszowi Rohanu z Gondorem. Orkowie z Gór Mglistych i Dunland jeszcze żyją, mają sporo ziem bo pomogłem im z Eriadorem i Elfami z Rivendell. Teraz po zepchnięciu Rohanu walczę głównie na zachodzie z Elfami i Krasnoludami.

    Ze dwa dni temu wrócił mój kolega z Wawy więc zaczęliśmy nową kampanię. Ja gram Rohanem, a on Lothlorien, zobaczymy co z tego wyniknie.
    Forth, and fear no darkness! Arise! Arise, Riders of Theoden! Spears shall be shaken, shields shall be splintered! A sword day... a red day... ere the sun rises! Death! Death! DEATH! Forth, Eorlingas!....

  3. #33
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki za relację z kampanii.
    A na najnowszej wersji Ktoś pograł?

  4. #34
    Chłop Awatar LordDWM
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tak ja grałem . Pierwszą kampanię wolnymi ludami bez wzmocnień dla zła ,mordor dostał niezłe baty 120 tura i prawie mordoru nie było (bez mojej ingerencji). Obecnie gram wysokimi elfami , tym razem z wzmocnieniami dla zła i jest ok , mordor utrzymuje prowincje a walczy na 3 fronty z rohanem,gondorem i leśnymi elfami . Jest 110 tura orków juz nie ma , a sojusz isengardu z rohanem nadal aktywny .

  5. #35
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Dzięki, w najbliższym tygodniu nie zagram za wiele, ale jak Mordor bedzie za słaby to albo go podpakuję, albo jak napisałeś trzeba używać skryptu Cienie ze Wschodu i to ostatnie dam jako zalecane w skryptach na ten moment, dzięki za info. Z Orkami różnie bywa czasem padają po 100 turze czasem są bardzo silni i po 200. Będzie więcej uwag i sam coś pogram to się balans doszlifuje jeszcze.

  6. #36
    Chłop Awatar LordDWM
    Dołączył
    Oct 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    tak, grając dobrem jest ok ale jak np gra sie isengradem(to nie ma skryptu cienie ze wschodu) to gondor szybko rozwala mordor . Przy 40 turze gondor zajął barad dur i raczej mordor by sie juz nie podniósł ... Tak więc trzeba pod pakować troszkę mordor .

  7. #37
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    W moich testach nigdy coś takiego jak piszesz nie nastąpiło, ale mogło tak się stać. Podpakuję nieco Mordor tak na początku sierpnia raczej.

  8. #38
    Cześnik
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    228
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    A więc odpaliłem moda aby go przetestować, no i na starcie moje odczucie jest kiepskie.

    1 tura gry i można rekrutować praktycznie najlepsze jednostki w grze? - testowane elfy z lorien czy gondor. Niezbyt mi sie to podoba ;/

  9. #39
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Elfy nie mają najlepszych jednostek od 1 tury, Gondor owszem ma kilka elitarnych (4 albo 5, w tym Skrzydlatych Mieczników i Kapitanów Strażników Ithilien jakich z MOS 1.7 usunięto całkowicie z puli rekrutacji) są oni tylko w Minas Tirith i 1 jednostka na 20 tur (sa tez w Cytadelach dostępni, ale te trzeba albo zbudować albo zdobyć). Reforma koszar jest niezmieniona do rekrutacji Elity trzeba eventu i zbudowania wyższych poziomów budynków wojskowych. Może się nie podobać, ale ocena po 1 turze to niekoniecznie wiarygodna dla mnie jest, i do rozwoju submoda nic nie wnosi. Zwłaszcza, że w 50% chybiona. I to co Cię zaskoczyło, wynika z opisu zmian w submodzie.

    W związku z podpakowaniem startowej infrastruktury nacje mają średnie wojsko na dzień dobry, wyjątkowo kilka elitarnych Gondor i Mordor. Ale elita dopiero po kilkudziesięciu turach event o koszarach, i odpowiednie budynki.

    Proszę o opinię po zagraniu minimum 100 tur lub więcej, co do samej rozgrywki i sugerowanych zmian z uzasadnieniem jak można. Dzięki.
    Ostatnio edytowane przez Araven ; 27-07-2016 o 17:25

  10. #40
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    22 Osoby pobrały, jakieś wnioski z gry? Co i dlaczego zmienić ew. ?

Strona 4 z 17 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •