Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 260

Wątek: Civilization VI

  1. #191
    Troublemaker Awatar Nezahualcoyotl
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Hidden Castle
    Postów
    6 637
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    373
    Otrzymał 893 podziękowań w 599 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Najbardziej mi brakuje jakiegoś przedstawiciela Italii(poza Rzymem),Holendrów
    Mówisz i masz gdyż to Holandia jest kolejną grywalną frakcją:

    https://www.civilization.com/news/en...he-netherlands



    Moim skromnym zdaniem dość ciekawa frakcja zważywszy na możliwość adoptowania morskich obszarów.


    In quexquichcauh maniz camanahuatl ayc pollihuiz yn iteno yn itauhca in Mexico-Tenochtitlan


    Jeśli avek to tylko z Indianką!
    *************************
    https://www.youtube.com/channel/UCo3...6M-C3c_Wc_57BQ

    *************************
    Był czas kiedy osobnika owego zwano @zajac.





  2. Użytkownicy którzy uznali post Nezahualcoyotl za przydatny:


  3. #192
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Kolejny raz bez zaskoczenia, Holandia była pewniakiem. Kolejny władca kobieta i to tym razem z bardzo niedalekiej przeszłości. W sumie władca to z niej był tylko z nazwy ale who cares. Jeśli chodzi o samą frakcje to po raz kolejny mamy handel + poldery, które wydają się jeszcze bardziej op niż w poprzedniej odsłonie :] Jedyne do czego mogę się przyczepić to wygląd samej Wilhelminy, która wygląda bardzo nienaturalnie. W dodatku zrobili z niej "babcie" mimo, że tron objęła mając 10 lat...
    Si vis pacem, para bellum

  4. #193
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Cieszę się z Holandii ale trochę rozczarowuje jej przywódca. Z jednej strony dobrze,że jest to ktoś inny niż Wilhelm I,z drugiej Wilhelmina nie wykazała się niczym wybitnym,rządziła w czasach kiedy zdecydowanie więcej do powiedzenia miał parlament a królowa pełniła funkcję niemal wyłącznie maskotki. O ile nie przeszkadzają mi w roli liderów kobiety, które faktycznie coś osiągnęły,to takie dawanie parytetu na siłę jest żenujące. Czemu nie Maurycy Orański,czemu nie Wilhelm III? To kolejny przypadek po Gorgo kiedy dążenie do równouprawnienia zaćmiewa deweloperom zmysły.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #194
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Sama nacja może być, tylko ta władczyni...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #195
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    Cieszę się z Holandii ale trochę rozczarowuje jej przywódca. Z jednej strony dobrze,że jest to ktoś inny niż Wilhelm I,z drugiej Wilhelmina nie wykazała się niczym wybitnym,rządziła w czasach kiedy zdecydowanie więcej do powiedzenia miał parlament a królowa pełniła funkcję niemal wyłącznie maskotki. O ile nie przeszkadzają mi w roli liderów kobiety, które faktycznie coś osiągnęły,to takie dawanie parytetu na siłę jest żenujące. Czemu nie Maurycy Orański,czemu nie Wilhelm III? To kolejny przypadek po Gorgo kiedy dążenie do równouprawnienia zaćmiewa deweloperom zmysły.
    Z jednej strony była Królową w monarchii konstytucyjnej, gdzie pełniła funkcję czysto reprezentacyjną, ale z drugiej strony jej działania podczas drugiej wojny światowej miały spory wpływ na dzisiejszy wygląd tego kraju. Wydaje mi się, że nie ma co z góry skreślać przywódców tego typu, bo gdyby chodziło o Wielką Brytanię i Elżbietę II to raczej nikt by sprzeciwu nie wnosił :]
    Si vis pacem, para bellum

  7. #196
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    To znaczy wiem,ze to postać ikoniczna dla Holendrów ale jednak jej dokonania nie zwalają z nóg. Tak jak pisałem,są przywódcy bardziej zasłużeni dla tego kraju. Na czele Wielkiej Brytanii to ja bym kiedyś zobaczył Margaret Thatcher jak już o kobietach mowa ale coś mi mówi,że się nie doczekam .
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #197
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    To znaczy wiem,ze to postać ikoniczna dla Holendrów ale jednak jej dokonania nie zwalają z nóg. Tak jak pisałem,są przywódcy bardziej zasłużeni dla tego kraju. Na czele Wielkiej Brytanii to ja bym kiedyś zobaczył Margaret Thatcher jak już o kobietach mowa ale coś mi mówi,że się nie doczekam .
    Taki urok czasów w jakich żyła. Margaret raczej nie zobaczymy bo jest zbyt wcześnie na wprowadzanie kontrowersyjnych postaci. Może za 100 lat w Civilization XXVI
    Si vis pacem, para bellum

  9. #198
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Za sto lat to nie będzie gier typu cywilizacja, bo większość ludzi będzie wynarodowiona, tak zwana wielka wioska. A przypominanie o starych czasach będzie sprzeczne z prawem i poprawnością polityczną.

    A wracając do ciwki to powoli drażni mnie to coraz bardziej, znaczy te parytety na siłę.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #199
    Podkomorzy Awatar szwejk
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Lasy Północy
    Postów
    1 803
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    210
    Otrzymał 361 podziękowań w 266 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Za sto lat to nie będzie gier typu cywilizacja, bo większość ludzi będzie wynarodowiona, tak zwana wielka wioska. A przypominanie o starych czasach będzie sprzeczne z prawem i poprawnością polityczną.

    A wracając do ciwki to powoli drażni mnie to coraz bardziej, znaczy te parytety na siłę.
    Bez przesady. Politpoprawność wieczna nie będzie... Prędzej doczekamy się wydania Cywilizacji w wersji islamskiej Wtedy problem liderek zostanie rozwiązany ostatecznie... A co do obecnej, to ciekawe czy twórcy tak sami z siebie z tymi kobietami, czy też obecną grę sponsorują organizacje feministyczne?
    Ostatnio edytowane przez szwejk ; 14-12-2017 o 19:03
    "A teraz słuchajcie wy, ludzie z NATO! Bombardujecie ścianę, co nie przepuszczała potoku afrykańskiej migracji do Europy, ścianę, co stopuje terrorystów . Tą ścianą była Libia. Rujnujecie ją. Wy - idioci. Za tysiące migrantów z Afryki, za wsparcie terrorystów będziecie płonąć w piekle. I tak będzie".

    Mu'ammar al - Kaddafi

  11. #200
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Za sto lat to nie będzie gier typu cywilizacja, bo większość ludzi będzie wynarodowiona, tak zwana wielka wioska. A przypominanie o starych czasach będzie sprzeczne z prawem i poprawnością polityczną.

    A wracając do ciwki to powoli drażni mnie to coraz bardziej, znaczy te parytety na siłę.
    Z Rzymem, Babilonem, czy Scytią nikt nie identyfikuje się od setek lat, a mimo to ludzie grają tymi cywilizacjami bez problemów :] Także za 100 lat nawet jeśli dojdzie do zjednoczenia Ziemii, co przy kolonizacji Marsa i początkowi ery kosmicznej będzie naturalne, ludzie nie będą mieli problemu by zagrać Imperium Lechickim, Kekistanem czy innym historycznym państwem ;]
    Si vis pacem, para bellum

Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •