Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Wtorki w Starym Świecie: Zapraszamy

  1. #21
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Wydaje się, że to moja wina. Dlatego mam pewien pomysł, który wymaga drugiego gracza, który by mógł hostować większe starcie, cobym mógł prowadzić mniejsze (w sensie ja max 2vs2 mógłbym, a np. Defungor 3vs3/4vs4).

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #22
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Cytat Zamieszczone przez Defungor Zobacz posta
    Jaki jest sens dla graczy którzy rozegrali bitwę z Lore, grać ją ponownie? Nie widzę najmniejszego sensu, zresztą i tak mieliśmy komplet na tą bitwę więc nie rozumiem o co Ci chodzi Tuff. A co do 2 bitwy z Lore, to mam nadzieje że samych goblinów nie będziemy musieli brać, bo to jest od razu jednostronna batalia.
    Oczywiscie ze jest sens - wsytarczy zmiana stron/składów. Nie raz tak było na czwartkach.

  3. #23
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Rozumiem, że wczoraj Wtorki wypadły dobrze? Ja dołączyłem na część "luźną" i rozegrałem kilka bitew. Było miło.

  4. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Zapraszam za tydzień na turniej o tytuł Marszałka Imperium.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #25
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Wczorajszy wtorek wypadł bardzo udanie
    Pojawiło się sporo osób. Również nowych - 4 osoby dodałem na steamie .

    Co do bitew. REWELACJA!!!!!!

    1. Bitwa o mury Kislevu - oblężenie
    Rozegraliśmy 4vs4 (Bez lagów o dziwo), zmniejsze detali na słabyszych kompach najwyraźniej pomogło...

    Siły Chaosu rozpoczęły oblężenie ostrzałem z ponad 10 Hellcannon'ów, które szybko zrobiły wyłom w murach Kislevu. Równocześnie w kierunku fortecy potoczyło sie prawie 20 wież oblężniczych wyładowanych opuszczonymi i wojownikami Chaosu.
    Początkowo zszokowani obrońcy schowali się za murami chroniąc się przed ostrzałem, jednak gdy tylko wierze oblężnicze dotarły do umocnień, ustawili się na swoich pozycjach i rozpoczęła się mordercza bitwa.
    Brama północna fortecy padła szybko pod naporem taranu. Natomiast południowa została nienaruszona ponieważ dwa oddziały półgryfów wypadły z miasta roznosząc w pył załogę taranu. Później skierowały się na nie bronione działa piekielne. Jednak z lasu wyszły kolejne szeregi wybrańców Chaosu. Dowódca oddziałów wypadowych półgryfów zdecydował się na manewr okrążający i udało mu się dopaść do kilku dział, jednak lordowie Chaosu użyli potężnych czarów Bjuny (nie wiem czy dobrze napisałem) niszcząc grupę wypadową.
    Walka z murów przeniosła się pod nie gdzie siły obrońców przemieszały się z atakującymi. Kiedy sytuacja stała się patowa Lordowie Chaosu wysłałi do walki Smoczego Ogra (nie jestem pewien czy to było to), który przebił się przez drugą dotąd nieskutecznie ostrzeliwywaną przez działa bramę. Szale zwycięstwa na stronę Chaosu zaczęli przesuwać również wyniośli bohaterowie na manticorach (sprawdzę nazwę jendsotki) oraz sami Lordowie którzy również ryszuli do ataku na dwógłowych smokach.
    Sytuacja zmieniła się ponownie w momencie gdy paru Lordów Chaosu padło w walce z Czarodziejami i generałami obrońców. Siły Chaosu stopniały w walce z ostatnimi oddziałami Krasnoludów.
    Oblężenie trwało jeszcze długo, ale co się działo dalej będzie w relacji video .

    Technicznie REWELACJA. LAGI znikome przy 4vs4. Nowe rozwiązanie oblężeń CA zdało egzamin. Zdarza sie że jendostki robią jeszcze cuda na murach - nie atakując bądź gubiąc scieżki, jednak da się grać!!!
    Dzieki "obcięciu" mapy do ataku na fragment murów, można w końcu poczuć klimat oblężenia. Jednostki w czasie bitwy zachowują się poprawnie z małymi wyjątkami.

    Wszyscy po bitwie się rozochocili i chcieli grać naychmiast drugie oblężenie .

  6. Użytkownicy którzy uznali post tuff_gru za przydatny:


  7. #26
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    2. Bitwa o Leże Gnashraka - oblężenie.
    Oblężenie 4vs4, (lag był średni ale gra działała płynnie), Ta bitwa była w podziemiach, trzeba sprawdzić czy to miało wpływ na lag...

    Bitwa rozpoczęła się tradycyjnym ostrzałem Z dział piekielnych Chaosu. Siły goblinów - chłopaki orków i debeściaki czekały już na murach. Za nimi niezliczone ilość łuczników goblinów, nocnych goblinów, fantyków, doborowe oddziały czarnych orków oraz arachnorok. Wszystkie siły Chaosu ruszyły do ataku.
    Kiedy wierze oblężnicze dotarły do murów wysypały się z nich niezliczone setki grasantów, zaś pod murami na swoja kolej do walk czekały kolejne oddziały, upadłych i wojowników chaosu.
    Niestety Lordowie Chaosu nie docenili goblińskich i orczych szamanów, którzy poteżnymi czarami Stopa gorka i Wejżenie Gorka niszczyli siły Chaosu w zastraszającym tępie. Na murach debeściaki orków wycięli w pień grasantów Chosu.
    Wtedy zniszczona została zachodnia brama a rozwścieczeni Lordowie ruszyli do wallki na swoich smokach rzucając wszytskie siły do ataku.
    Niezliczone ilości ogarów i piechoty, wraz z olbżymem Chaosu przedarły się przez bramę roznosząc oddziały goblinskich łuczników zasypujących strzałami Lordów Chaosu. Zachodnie skrzydło obrońców padło, co spowodowało załamywanie się również centrum.
    Walka przeniosła się do miasta, gdzie Lordowie Chaosu z powietrza wyżynali uciekające ofiary.
    Jednak walka trwała jeszcze długo a kto zwyciężył zobaczycie w filmiku hehe.

    Technicznie również było dobrze. Lag był ale może dla tego że ta bitwa była w podziemiach - trzeba to sprawdzić. Jeśli chodzi o grywalność - rewelacja.


    Dzięki wielkie Arroyo za przygotowanie bitew i zorganizowanie Wtorku. Wydaje mi się że w obydwu bitwach siły były zbalansowane.
    Darcie się któregoś z "Lordów" Chaosu w trakcie bitwy "Do boju moi wybrańcy Chaosu!" bezcenne .


    Po oblężeniach rozegraliśmy jeszcze parę bitew 3vs3, 2vs2, a granie trwało jeszcze do 1/2 w nocy.

  8. #27
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Super relacje Tuff, aż może przełamię się i wpadnę na taki scenariusz.

  9. #28
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Wpadaj wpadaj był klimacik, było smiesznie, była też walka do ostatniego

  10. #29
    Chłop Awatar maniakk792
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Tuff, fajnie relacjonujesz. Masz talent i fajnie się to czyta. A swoja drogą może i ja skorzystam
    Gra pozwala przenieść się do innego świata, poczuć się jak Księgowy Tarnów

  11. #30
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Dzięki bardzo
    No nie ma nic do stracenia. Narazie wszyscy poznają jeszczę grę, więc nikt nie jest harpaganem więc nie ma słabych graczy... Nowe taktyki i buldy mile widziane .

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •