Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Poprawione bitwy - Proper Combat Mod

  1. #1
    Szambelan Awatar K A M 2150
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    2 061
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    12
    Otrzymał 52 podziękowań w 45 postach

    Poprawione bitwy - Proper Combat Mod



    Witam,

    Mimo, że w nową cześć TW gra mi się całkiem przyjemnie, bitwy nie są tym czego oczekiwałem. Po starciu 2v2 z 80 oddziałami, które trwało 7.5 minuty wiedziałem, że muszę coś z tym zrobić.

    Tak narodził się poniższy mod

    http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=691006940

    Na jakiej zasadzie działa? Ogólnie spowalnia walkę dla dania graczowi szansy na bardziej taktyczne bitwy, jednocześnie zachowując dynamikę starć i frajdę z gry, czyt. nie spowalnia walki dla samego spowalniania.
    What does it do? In general it slows down the combat for tactical battles while it still remains dynamic and fun.

    Cechy mojego moda:
    -spowolnione tempo poruszania się jednostek do bardziej realnych wartości, warto zwrócić uwagę, że nawet lepiej się to zgrywa z animacjami.
    -szarże wciąż niosą ze sobą ciekawe efekty wizualne
    -znacznie zmniejszenie zasięgu i obrażeń zadawanych przez wieże.
    -lekko zwiększone punkty życia jednostek
    -rozmiar oddziałów zwiększony o 25% (czyli największa jednostka ma 200 ludzi w oddziale, niestety wartości powyżej 200 crashują grę).
    -spowolnione tempo walki
    -łuki, kusze i muszkiety mają zwiększony zasięg
    -lekkie bonusy do jednostek, które wcześniej były prawie bezużyteczne (Firedrakes, Organ Guns i parę innych).
    -lekkie zwiększenie skuteczności muszkietów.
    -lekkie zwiększenie skuteczności gwardii elektorskiej i krasnoludzkich zabójców.
    -zombie poruszają się znacznie wolniej (co idealnie zgrywa się z ich animacjami), lecz ich punkty życia uległy powiększeniu, są idealnymi osłonami dla innych jednostek.
    -zmiany w systemie morale

    Dzięki tym zmianom macie możliwość wykonywania ciekawszych manewrów, lecz jednocześnie AI nie zostaje osłabione przez to. Macie także więcej czasu na podziwianie starć zamiast konkursu szybkiego klikania.



    Miłej zabawy!

    Kompatybilne z modami zmieniającymi:
    -kamery
    -kampanię
    -wygląd jednostek


    Niekompatybilne z modami zmieniającymi:
    -bitwy
    -utrzymanie jednostek

  2. Następujących 2 użytkowników podziękowało K A M 2150 za ten post:


  3. #2
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Zdecydowanie jeden z najlepszych modów do Warha. Nie wyobrażam sobie bez niego gry!

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •