Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 229

Wątek: Pytania początkujących graczy

  1. #141
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Młotek na tyle przeceniony, że kupiony. No i pojawia się kilka pytań:
    1. Opłaca się grać bez w sumie żadnych DLC ?
    2. Jeśli nie to jakie, nie licząc związanych z rasami, najlepiej kupić?
    2. Lepiej z modami czy jednak bez ? Skłaniam się aby zagrać od razu z modami, bo naczytałem się, że bez nich to trochę bieda jest...

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  2. #142
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez farin Zobacz posta
    Młotek na tyle przeceniony, że kupiony. No i pojawia się kilka pytań:
    1. Opłaca się grać bez w sumie żadnych DLC ?
    2. Jeśli nie to jakie, nie licząc związanych z rasami, najlepiej kupić?
    2. Lepiej z modami czy jednak bez ? Skłaniam się aby zagrać od razu z modami, bo naczytałem się, że bez nich to trochę bieda jest...

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    1. Opłaca się. Poznasz grę, mechanikę, rasy a jak się spodoba to dokupisz dlc
    2. Dlc mam wszystkie ale najbardziej jestem zadowolony z The King and the Warlord dodaje jednostki do orków, krasi oraz 2 ciekawe pozycje startowe.
    3. Z modami nie próbowałem ale na pewno znajdziesz coś ciekawego. Nie uważam żeby rozgrywka bez nich była biedna chociaż jeżeli znajdzie się coś na ciekawsze oblężenia to z chęcią bym spróbował

  3. #143
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Jasne, że się opłaca grać bez. Nawet jeżeli nie kupisz sobie DLC to i tak pojawia się "ono" na mapie kampanii jako frakcje NPC. Wykupienie DLC daje Ci jedynie możliwość osobiście zagrać tymi frakcjami i jednostkami.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  4. #144
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Młotek na tyle przeceniony, że kupiony. No i pojawia się kilka pytań:
    1. Opłaca się grać bez w sumie żadnych DLC ?
    2. Jeśli nie to jakie, nie licząc związanych z rasami, najlepiej kupić?
    2. Lepiej z modami czy jednak bez ? Skłaniam się aby zagrać od razu z modami, bo naczytałem się, że bez nich to trochę bieda jest...

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    1. W młotku każde dlc jest automatycznie wkomponowane w grę. Tak że będziesz mógł doświadczyć ras i jednostek w nich wprowadzonych.
    Od początku możesz doświadczyć zawartości FLC, głównie Vlad, Biały karzeł i Wurzag (o większej liczbie czarodziei tylko wspominam).
    2. U mnie kolejność dlc wygląda tak. Leśne Elfy -> Król i watażka -> Ponury -> Chaos -> Zwierzaki. Przy czym ta ostatnia dwójka... (do zakupu tylko na dużych obniżkach) Chaos ma jeszcze duże braki, a kampania nimi jest słaba. W przypadku bestii, rasa jest spoko (zwłaszcza po darmowym uzupełnieniu) ale cena wypada tragicznie (na promocji -50% polecam kupić zwierzaki przed chaosem).
    3. Można grać bez, ale można i zagrać z modami. Tu jest już całkowita wolna wola. A jak dokładałem mody by poprawić niektóre aspekty to wyszło na koniec coś koło 15 sztuk . Obecnie gram na czystej grze.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #145
    Wojski
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    81
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ituriel32 - czyli jednak nadal ciśniesz :]
    Sporo jednak narzekałeś ale widać bój o stary świat kusi.

  6. #146
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Panowie pytanie które mnie nurtuje. Jakie są warunki heroicznego zwycięstwa ? Bo Za groma nie mogę tego rozkminić.
    Ostatnio edytowane przez Neton ; 01-03-2017 o 00:33

  7. #147
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Musisz wygrać małą armią z armią, która jest co najmniej kilkakrotnie większa od Twojej. Najprościej jest wygrywać takie oblężenia.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  9. #148
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2011
    Postów
    32
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 11 podziękowań w 7 postach
    Dziękować dobry człowieku
    Ukończyłem kampanie Bretonnią. Nikim mi się tak dobrze nie grało

  10. Następujących 3 użytkowników podziękowało Neton za ten post:


  11. #149
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Mógłby mi ktoś opisać jak ogarniać nastroje w prowincjach? Przyznaje,że świeżo po zakupie lekko się w tym aspekcie pogubiłem. Z total warów to w zarządzaniu jestem na etapie Medivala II (pomijam Empire bo tam gram tylko na multi). Trochę się zażenowałem, bo grając op frakcją jaką są krasnoludy zaliczyłem spektakularnego faila i prowincje rozpalił ogień masowych buntów. No nic zaczynam od nowa. Technologie społeczne, budynek poprawiający ład (jak pijalnia) w prowincji, co jeszcze? Bohaterowie w każdej osadzie to droga zabawa.

  12. #150
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Iras_Argor Zobacz posta
    Mógłby mi ktoś opisać jak ogarniać nastroje w prowincjach? Przyznaje,że świeżo po zakupie lekko się w tym aspekcie pogubiłem. Z total warów to w zarządzaniu jestem na etapie Medivala II (pomijam Empire bo tam gram tylko na multi). Trochę się zażenowałem, bo grając op frakcją jaką są krasnoludy zaliczyłem spektakularnego faila i prowincje rozpalił ogień masowych buntów. No nic zaczynam od nowa. Technologie społeczne, budynek poprawiający ład (jak pijalnia) w prowincji, co jeszcze? Bohaterowie w każdej osadzie to droga zabawa.
    Zmiejszenie Spaczenia Wampirycznego lub Chaosu, wystawienie Tana w danej prowincji, wybieranie właściwych zdarzeń (nie zaklucajacych Ładu Publicznego), trzymanie armii w danej prowincji, dobrym rozwiązaniem jest budowanie Garnizonu w każdym mieście, ponieważ każda armia musi oblegać nasze miasto, a my mamy czas na wezwanie posiłków.

Strona 15 z 23 PierwszyPierwszy ... 51314151617 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •