Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 229

Wątek: Pytania początkujących graczy

  1. #11
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Są już dostępne mapy kampanii, z podziałem na regiony i prowincje, surowcami?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #12
    Asuryan
    Gość
    Oprócz tej na której były zaznaczone regiony startowe grywalnych nacji, wujek google mówi mi że nie ma.

  3. #13
    Podstoli Awatar GRUHA
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    394
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    15
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    - Jesteś.. - Tak szaleńcem -Więc.. -Nie, nie zabije cie, tylko bede się tobą bawił jak dziecko zabawką odrywając każdą cześć i czerpał z tego wielką przyjemność

    Caedite eos! Novit enim Dominus qui sunt eius
    Arnaud Amaury

  4. #14
    Asuryan
    Gość
    Oj Gruha, wyrwałeś się jak Filip z konopi To co dałeś, to mapka z zaznaczonymi regionami startowymi nacji, która już na tym forum została zamieszczona kilka miesięcy temu i o której pisałem przed TWoim postem. Ituriel pytał zaś o nowa mapkę w rodzaju tej do Total War Rome 2, z zaznaczonymi surowcami w regionach, podziałem prowincji na poszczególne regiony, etc.

  5. #15
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Częściowo pomógł mi Krwawy Baron który znalazł link do aktywnej mapki, ale bez podziału na konkretne prowincje i surowce. Znaczy ładnie odróżnia (podświetla) po najechaniu na regiony, ale ciężko się domyśleć które regiony tworzą wspólną prowincje.

    Jakby nie chciała się odpalić to odświeżać do skutku (kliknąć mapa w dolnym menu).
    http://whenc.totalwar.com/#/regions


    Plus tej mapy jest taki że chyba wiemy o jakie tereny poszerzą mapę w starym świecie następne duże dodatki.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #16
    Asuryan
    Gość
    Na wschód od żółtych goblinów (plemię Czerownego Oka) na północy za górami jest miejsce dla ewentualnych Krasnoludów Chaosu. Na wschód od startowej pozycji zielonoskórych i nieco na południe, równiez za górami - jest miejsce dla Królestw Ogrów.

    Widzę że nawet Albion dali (wyspa na południowy wschód od Skaelingów, blisko wybrzeża Norski), choć na razie bez mieszkańców, niedostępny tak jak Athel Loren w Bretonii.

  7. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Na wschód od żółtych goblinów (plemię Czerownego Oka) na północy za górami jest miejsce dla ewentualnych Krasnoludów Chaosu. Na wschód od startowej pozycji zielonoskórych i nieco na południe, równiez za górami - jest miejsce dla Królestw Ogrów.

    Widzę że nawet Albion dali (wyspa na południowy wschód od Skaelingów, blisko wybrzeża Norski), choć na razie bez mieszkańców, niedostępny tak jak Athel Loren w Bretonii.
    Czyli i Krasnoludy Chaosu i Leśne Elfy będą. Zakładam, że do Albionu albo Fimiry dadzą (1 edycja RPG'a), albo to, co Eliasson zrobił (zrobił z Albionu frakcję równą Celtom i ich legendom)

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  8. #18
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    a ja mam pytanie o jakies przydatne modyfikacjie ktore polecacie

  9. #19
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja osobiście używam dwóch - The Empire of Sigmar - przywraca wiele jednostek z lore'a z unikatową dla nich rekrutacją oraz mod na debug camerę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  10. #20
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Witam, grałem już po trochę kampanie wszystkimi nacjami, jednak teraz głównie gram krasnoludami i z ich kampania mam pewien problem. Chodzi dokładnie o Urazy. Mam zadanie, że mam zdobyć osadę zajętą przez buntowników, uraza już ma 20 lvl, kłopot jest z tym, że już dawno zdobyłem osadę i zniszczyłem wszystkie armie buntowników, a mimo to uraza nie została wykreślona z księgi. Miał ktoś podobny problem?

Strona 2 z 23 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •