Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 229

Wątek: Pytania początkujących graczy

  1. #21
    Asuryan
    Gość
    Mógłby mi ktoś przypomnieć nazwę moda na inne regiony startowe dla dodatkowych legendarnych lordów? Na warsztacie steam jest już sporo modów i ciężko mi go było wczoraj znaleźć. Pytam, bo chcę zobaczyć jak wygląda gra Ungrimem Żelazną Pięścią z Jego własną twierdzą - Karak Kadrin.

  2. #22
    Chłop Awatar Hipno
    Dołączył
    Apr 2015
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Jak się nie mylę to będzie mod pod nazwą : Legendary Lord Unique Start Position

  3. Użytkownicy którzy uznali post Hipno za przydatny:


  4. #23
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Grałem Ungrimem na Co-op, mój kumpel skonfederował Zufbar przez co odciął mi kompletnie drogę ekspansji i uniemożliwił zrobienie Questa, bo nie można rozmieszczać agentów w regionach sojuszników. Dopiero Chaos przyszedł mi z pomocą i spalił jedną z wiosek Zufbaru :] Ogólnie bardzo fajnie się gra jako Karak Kadrin, choć trochę brakuje poczucia bezpieczeństwa przez brak darmowego garnizonu w stolicy, no i ciężko z rozwojem na start bo w okolicy mamy same 2 regionowe prowincje :]
    Si vis pacem, para bellum

  5. #24
    Wojski Awatar bebecho
    Dołączył
    Feb 2012
    Postów
    73
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 24 podziękowań w 17 postach
    Przy graniu co-pa proponuję użyć moda, który pozwala podbijać wszystkie prowincje. Szczególnie przy grze krasnalami otwiera to nowe możliwości Sam tak grałem i efekty są świetne na mapie dzieje się dużo więcej. Grając Karak Kadrin można podbić bardzo bogate prowincje wampirów

  6. #25
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Widzę, że nikt nie miał takiego problemu jak ja. Minusy, które daje uraza nie są takie ciężkie. Mimo maksymalnego poziomu uraz udało mi się zdobyć całe południe, teraz szykuje się na walkę z wampirami i chaosem, ale nie wiem czy jest sens ciągnąć kampanie, jak bez zlikwidowania uraz nie mam szans na jej ukończenie.

  7. #26
    Asuryan
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Hipno Zobacz posta
    Jak się nie mylę to będzie mod pod nazwą : Legendary Lord Unique Start Position
    Nie mylisz się, wielkie dzięki. Akurat mod nie był mi potrzebny do co-op, tylko do singla. Mam zamiar stworzyć AAR-a z gry Karak Kadrin.

  8. #27
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tamudzin Zobacz posta
    Widzę, że nikt nie miał takiego problemu jak ja. Minusy, które daje uraza nie są takie ciężkie. Mimo maksymalnego poziomu uraz udało mi się zdobyć całe południe, teraz szykuje się na walkę z wampirami i chaosem, ale nie wiem czy jest sens ciągnąć kampanie, jak bez zlikwidowania uraz nie mam szans na jej ukończenie.
    Spróbuj doprowadzić do buntu w tej osadzie, daj buntownikom ją zająć i później ją odbij. Powinno wtedy usunąć Grudga.
    Si vis pacem, para bellum

  9. #28
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Problem wynik chyba z tego, że osada po tym jak się zbuntowała to została podbita przez zielonoskórych, ale ich armia została zniszczona przez moje wojska.
    Mógłbym spróbować wywołać bunt, ale z tym może być dużo zabawy, po strasznie rozwinełem prowincje jeśli chodzi o ład publiczny.

  10. #29
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Po prostu zburz te budynki i postaw armie w tryb plądrowania.
    Si vis pacem, para bellum

  11. #30
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    witam, nie wiem czy to dobry dział ale mam problem z zadaniem w księdze uraz "uraza dumy i beczki z prochem" wytyczne: osiągnij poziom 15 następująca liczba postaci typu:1
    zadanie to wisi mi bardzo długo w tym czasie zdołałem awansować na poziom 15 i wyżej kilku lordów i bohaterów mimo to zadanie ciągle nie zostało zaliczone, dodam ze to ostatni warunek do zwycięstwa kampanii.
    potrzebuje jakiejś rady pomocy.

    Przeniosłem posta do bardziej odpowiedniego tematu, tamten tyczył się problemów technicznych z grą.
    Asuryan.
    Ostatnio edytowane przez Asuryan ; 13-06-2016 o 22:14

Strona 3 z 23 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •