Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 44

Wątek: Wymagania sprzętowe i wasze konfiguracje

  1. #31
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Rome II chodziło w około 40 klatkach na średnio wysokich , Atylla już tylko w 25 na średnio niskich.... , są ewentualnie jakieś mody które polepszają wydajność Warhammera ?

  2. #32
    Wojski Awatar jedynytakisebek
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    65
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Nie macie problemów z płynnością gry w WTWII? Otóż jestem posiadaczem dość chyba jeszcze mocnego sprzętu (Asus G752VS, procek i7-6700HQ (2.6 GHz, 3.5 GHz Turbo, 6 MB Cache) , grafika NVIDIA GeForce GTX 1070 (8gb), ram DDR 4 (2133MHz) - 16GB) i pojawia się taki problem że momentami gra chodzi bardzo plynnie by za chwile pojawił sie laaaag i tak co średnio 5 min. Dzieje sie to zarówno w bitwach jak i na mapie kampanii ME. Zmniejszenie detali w ustawieniach nie pomaga (przynajmniej nie z Ultra na Wysokie). Czy ktoś miał może podobny problem? Proszę o jakieś tipy!

  3. #33
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Kupiłem Warhammera w końcu i okazuję się że nie wiele lepiej chodzi niż Attyla nie mam pojęcia czym to spowodowane, wszystko na najniższych i jakieś 24 klatki w bitwie a jak zbliżam na jednostki to nawet po 15 jest

  4. #34
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    A na czym grasz? Jak mamy Ci pomóc skoro nie posiadamy jasnowidza na forum, a Ty nie raczyłeś poinformować o specyfikacji swojego sprzętu. :/

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Proszę bardzo

    Procesor i5-4210U
    Ram 8 Gb
    Karta NIVIDIA 840M 2GB

  6. #36
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez TheStroyeRR Zobacz posta
    Proszę bardzo

    Procesor i5-4210U
    Ram 8 Gb
    Karta NIVIDIA 840M 2GB
    Well, seria U jest chyba najbardziej bezużyteczną serią procesorów mobilnych Intela - https://ark.intel.com/products/81016...up-to-2_70-GHz - 1.7 GHz w normalnym trybie pracy to bardzo mało dla obecnej gry, niby 2.7GHz w Turbo pomaga, ale zwłaszcza ta seria procesorów to nie procesory wyczynowe i z chłodzeniem średnio.
    A to są wymagania gry - https://www.google.pl/amp/s/www.syst...er-2/15603/amp - co najmniej Intel Core Duo z 3 GHz, a idealnie i5-4570 z 3.2 GHz to tak trochę lekko ponad to co twój system może.
    8GB RAM powinno wystarczyć, ja mam 16, ale dopóki gra nie musi zrzucać plików graficznych do RAM to jest ok.
    840M na fajerwerki graficznie nie pozwoli, ale na spokojną grę na średnich ustawieniach tak.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  7. #37
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Zgadzam się tylko ja piszę o Warhammer I a tam wymagania są nieco mniejsze i teoretycznie powinienem je spełniać

  8. #38
    Podczaszy
    Dołączył
    Dec 2010
    Postów
    507
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    62
    Otrzymał 35 podziękowań w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez TheStroyeRR Zobacz posta
    Zgadzam się tylko ja piszę o Warhammer I a tam wymagania są nieco mniejsze i teoretycznie powinienem je spełniać
    Nie, inna sprawa, że na serii u nie ma co próbować grać w gry, to nie są procesory do tego zaprojektowane.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Stary nick: Drakensang

  9. #39
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    W gry to można i na telefonie grać. Ściągnij MSI Afterburner +RivaTuner Statistics i zobaczymy jakie jest faktyczne wykorzystanie procesora podczas bitwy. Przy okazji też rzuć okiem na temperatury, może laptop mocno zakurzony i będzie potrzebował czyszczenia oraz wymiany pasty.

  10. #40
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    18
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Po testowałem trochę pobrałem ten program i temperaturę po godzinie grania mam około 76 stopni GPU, ale uruchomiłem też menadżer zadań i okazuje się że zużycie procesora to maksymalnie 70% i 2,4 Ghz ani na moment nie dobiło do 100% zużycia.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •