Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Wątek: Szybka pomoc - GRA

Łowczy Awatar SaperHeart
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 28 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gumba87 Zobacz posta
    Siemka mam dwa pytania. Jestem nowy i chciałbym się dowiedzieć czemu moje wczytywania do bitew trwają bardzo długo i czy idzie coś z tym zrobić żeby szło to szybciej i po nowym dodatku nie działają mi mody wcześniej zainstalowane też bym prosił o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam
    Po pierwsze nie jest to odpowiedni temat do tego rodzaju pytań. W dziale "Pomoc Techniczna" znajdziesz potrzebne Ci informacje. Po drugie wszystko jest zależne od parametrów Twojego komputera, a szybkość wczytywania jest głównie zależna od ilości pamięci RAM jaką masz w komputerze. Po trzecie mody Ci nie działają, ponieważ autorzy muszą je zaktualizowanać do najnowszej wersji gry.

Chłop
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Przepraszam i dziękuje za info ale kompa mam wypasionego wiec dalej nie wiem w czym jest problem ale dziękuje za odpowiedz

Łowczy Awatar SaperHeart
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 28 podziękowań w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gumba87 Zobacz posta
    Przepraszam i dziękuje za info ale kompa mam wypasionego wiec dalej nie wiem w czym jest problem ale dziękuje za odpowiedz
    Hehehe spoko ^^ rzeczywiście moja wypowiedź brzmi dosyć "surowo" to może antywirus lub lokacja gry.

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów