Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 100

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #21
    Wojski
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    77
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 13 podziękowań w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel32 Zobacz posta
    Niestety nie, gra instaluje się osobno bo dlc to zawartość dodatkowa. Dopiero przypisanie jej do konta steam trwale łączy je z grą.
    To można grać bez aktywacji na steam? Zyłem w przekonaniu, że w pudełku po prostu jest klucz steam. Niestety może być rozlane mleko w takim wypadku. Jeżeli klucz nie został aktywowany przed 31...

  2. #22
    Chłop
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    12
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Aktywowałem klucz 30 maja.

  3. #23
    Chłop Awatar Savarus
    Dołączył
    May 2016
    Lokalizacja
    Oborniki Wlkp
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja mam takie pytanie, otóż jak zmienić język w grze? Gra włącza mi się po angielsku i nigdzie nie mogę znaleźć gdzie mam zmienić język w grze. Dodam, że nigdzie nie wybrałem w jakim języku mam zamiar grać (Platforma steam jbc).

    Dodam, że we Biblioteka--->Total War--->Właściwości--->Język
    jest ustawiony domyślnie polski.

  4. #24
    Xeir
    Gość
    up@
    Nie mam tej gry aleee..
    Spróbuj zweryfikować pliki gry a nastepnie zresetuj steam.
    Sprawdź czy masz ustawiony czas na komputerze wg naszej strefy czasowej, może ustawia się automatycznie.

    Sprawdź czy w folderach gry nie ma jakiejś opcij od zmiany "manualnej"
    https://forums.totalwar.com/discussi...pt-file#latest

  5. Użytkownicy którzy uznali post Xeir za przydatny:


  6. #25
    Chłop Awatar Eftar
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Azradiel Zobacz posta
    To można grać bez aktywacji na steam? Zyłem w przekonaniu, że w pudełku po prostu jest klucz steam. Niestety może być rozlane mleko w takim wypadku. Jeżeli klucz nie został aktywowany przed 31...
    Nie da się grać bez aktywacji. Jednak wcześniejsze przypisanie poprzez wprowadzenie klucza, dodanie do biblioteki steam (bezpośredni zakup w sklepie steam lub zwykłe pobranie) powoduje dodanie dodatku do zawartości gry, która domyślnie i w całości pobiera się.
    W przypadku DLC z frakcją chaosu mamy do czynienia właśnie z pobraniem. Fakt aktywacji przed końcem obowiązującej może pomóc.

    Cytat Zamieszczone przez Wiktor Witkacz Zobacz posta
    Aktywowałem klucz 30 maja.
    Ewentualnie napisz do supportu steam. Oprócz ciebie mają wgląd w twoją listę gier i ogólne dane związane z danym kluczem. Na pewno wiedzieli o promocji, więc mogliby ci przypisać to DLC.

  7. #26
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Podczas Bitew w warhammerze pojawia mi się Blue screen z kodem 0x00000124.Robiłem format komputera,aktualizowałem windowsa i sterowniki,wyczyscilem komputer,zmienialem ustawienia nic nie pomogło
    Mój sprzęt to
    GTX 780
    16gb ram
    i7 4790k
    Windows 7 64bit

  8. #27
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez K3TJOV Zobacz posta
    Podczas Bitew w warhammerze pojawia mi się Blue screen z kodem 0x00000124.Robiłem format komputera,aktualizowałem windowsa i sterowniki,wyczyscilem komputer,zmienialem ustawienia nic nie pomogło
    Mój sprzęt to
    GTX 780
    16gb ram
    i7 4790k
    Windows 7 64bit
    Ram masz 4x4GB czy 2x8GB? Spróbuj po kolei wyjmować kolejne Ramy i uruchamiać bitwy. Możliwe, że któraś kość jest uszkodzona i skutkuje BSODem przy dużym obciążeniu.
    Si vis pacem, para bellum

  9. #28
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam !

    mam taki problem . formatowałem dyski no i skasować musiałem steam. Teraz próbuje od nowa zainstalować Warhammera niestety tak jak w przypadku wersji przed premierowej pobiera mi się tylko 9,5gb (tyle się ustawia automatycznie) A reszta nie chce się pobrać. Jakieś rady co i jak ?

  10. #29
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Witam, jak gram bitwy multi i wygram bitwę to po naciśnięciu zakończ bitwę gra się wyłącza i muszę ją uruchamiać ponownie, ma ktoś podobny problem? Po premierze wszystko chodziło w porządku, dopiero po rozegraniu kilku bitew problem zaczął się pojawiać. Mój sprzęt to i3 3,7 ghz, geforce 950 tx, 8gg ramy Windows 10

  11. #30
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tamudzin Zobacz posta
    Witam, jak gram bitwy multi i wygram bitwę to po naciśnięciu zakończ bitwę gra się wyłącza i muszę ją uruchamiać ponownie, ma ktoś podobny problem? Po premierze wszystko chodziło w porządku, dopiero po rozegraniu kilku bitew problem zaczął się pojawiać. Mój sprzęt to i3 3,7 ghz, geforce 950 tx, 8gg ramy Windows 10
    Aktualizowałeś może sterowniki do karty graficznej? Pojawiały się takie problemy w innych grach w trybie multi? Może to problem z internetem a nie ze sprzętem.

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •