Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 100

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #31
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Ostatnio nierobiłem, żadnych aktuizacji, w innych grach wszystko śmiga bez zarzutów, tylko w lolu był kłopoty z serwerami dla tego przestałem grać. Ciekawe jest to,że zacząłem grać szybkie bitwy i ten problem nie występuje

  2. #32
    Chłop
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    16
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tamudzin Zobacz posta
    Ostatnio nierobiłem, żadnych aktuizacji, w innych grach wszystko śmiga bez zarzutów, tylko w lolu był kłopoty z serwerami dla tego przestałem grać. Ciekawe jest to,że zacząłem grać szybkie bitwy i ten problem nie występuje
    Próbowaleś zrobić skanowanie spójności plików w steamie? Może znajdzie ci jakieś uszkodzone, powodujące błąd. Jeżeli to nie pomoże to może być pierdyliard powodów, jakieś sterowniki mogą ci się kłócić, ale na początku radzę sprawdzić sobie w steamie spójność plików i zrobić reinstal.

  3. #33
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam, od około tygodnia mam problem z odpaleniem bitwy w Total War:Warhammer.
    Wszystko było w porządku, zanim nie pojawiła się nowa aktualizacja ( z tą z podziałem na DirectX11 i DirectX12 ).
    Od zainstalowania gry piszę mi w menu gry, że moje sterowniki są nieaktualne, ale nic się z tego powodu nie działo.
    Wszystkie mody, które posiadam, działały bez zarzutów. I od czasu tej aktualizacji coś się posypało, zwłaszcza z tymi
    modami, bo niektóre stały się nieaktualne.
    Gdy nie włączę modów, mogę normalnie wejść do gry. Gdy włączę mod np. Chaos Cosmetics i wszystkie jakie mam ( łącznie z Radious Total War Mod bez niekompatybilnych modów )
    też mogę normalnie wejść. Zdaję sobie sprawę, że niektóre mody są nieaktualne, ale nie wiem dokładnie które ( te podane sprawdzałem przy odpaleniu gry ).
    Jak wybieram opcję "Włącz nieaktualne mody" to nic mi nie wybiera, i nie mam pojęcia, o co chodzi.

    I w zasadzie, do gry mogę wejść normalnie, niby nic się nie dzieje. Odpalam kampanię, również nie ma problemu.
    I problem zaczyna się właśnie, gdy próbuje rozpocząć bitwę. Gra mi crashuje i wywala do pulpitu.
    Z kolei jednak, gdy postanowiłem zagrać bitwę poza kampanią, związaną z zadaniem, wszystko weszło mi bez
    żadnego problemu i nie było crasha. Próbowałem jeszcze zacząć nową kampanię bez modów, ale to też nic nie dało

  4. #34
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2010
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam .
    Miałem jakiś mod zwiększający ilość kasy ,sukiennice dawały jakieś 400 i zmniejszały koszt jednostek,a bar na 2 poziomie dawał +7 do ładu . Bez przypadek usunąłem tego moda , a nie wiem jak się nazywa . Ktoś wie ?

  5. #35
    Chłop
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam,
    mam problem. Mianowicie po pojawieniu się armii Chaosu (coś mówią o Archaonie), nie mogę wykonać żadnego ruchu na mapie świata, nie mogę przejść do następnej tury i nie mogę wejść w wydarzenia (świeci się przy tym przycisku pomarańczowy wykrzyknik)
    Co mam robić?

  6. #36
    Chłop Awatar WojciechF1F
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    W Polsce
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć, od soboty 13 sierpnia Warhammer nie chce mi się uruchomić, a mianowicie launcher przestaje działać. W szczegółach problemu jest coś takiego:
    Podpis problemu:
    Nazwa zdarzenia problemu: BEX
    Nazwa aplikacji: launcher.exe_Total War Launcher
    Wersja aplikacji: 1.0.0.1
    Sygnatura czasowa aplikacji: 576a8196
    Nazwa modułu z błędem: StackHash_26ab
    Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
    Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
    Przesunięcie wyjątku: 00000000
    Kod wyjątku: c0000005
    Dane wyjątku: 00000008
    Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
    Dodatkowe informacje 1: 26ab
    Dodatkowe informacje 2: 26ab4285c801f05ceb82c6760893376a
    Dodatkowe informacje 3: a4ed
    Dodatkowe informacje 4: a4ed98d5a8a7791f0ef5b8e79daa7323

    Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?link...8&clcid=0x0415

    Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
    C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt

    Pobrałem aktualizacje sterów od karty. Nic nie daje. W necie nic nie znajduję. To pytam się was, może coś wymyślicie. Moja specyfikacja sprzętowa:
    Procesor: Athlon II X4 620 2.60 ghz
    Ram: 8gb
    Grafika: Sapphire Raedon HD 7870
    Płyta główna: ASUS M4A77TD
    Dysk: WD blue caviar 1TB 3.5 sata
    Także część sprzętu jest wiekowa (procek, płyta mają 7 lat), ale nie przeszkadza mi to w graniu. Dodam, że dysk mi siada, jutro kupię sobie nowe (sdd pod win i zwykły pod masę). Inne Total Wary odpalają się bez zarzuty (od Attily do Empire).

    Dodam jeszcze że po wybraniu opcji zamknij program wyskakuje znowu że gra przestała działać, lecz tym razem mam coś takiego:

    Podpis problemu:
    Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
    Nazwa aplikacji: launcher.exe_Total War Launcher
    Wersja aplikacji: 1.0.0.1
    Sygnatura czasowa aplikacji: 576a8196
    Nazwa modułu z błędem: MSVCR120.dll
    Wersja modułu z błędem: 12.0.21005.1
    Sygnatura czasowa modułu z błędem: 524f7ce6
    Kod wyjątku: c0000005
    Przesunięcie wyjątku: 00057e6b
    Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7601.2.1.0.256.1
    Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
    Dodatkowe informacje 1: ed8f
    Dodatkowe informacje 2: ed8fdf31288c70dfc46de1ad92754ef9
    Dodatkowe informacje 3: 0b97
    Dodatkowe informacje 4: 0b97edb7e5ef6785e9f8a9c493df41a0

    Przeczytaj w trybie online nasze zasady zachowania poufności informacji:
    http://go.microsoft.com/fwlink/?link...8&clcid=0x0415

    Jeśli zasady zachowania poufności informacji w trybie online nie są dostępne, przeczytaj nasze zasady zachowania poufności informacji w trybie offline:
    C:\Windows\system32\pl-PL\erofflps.txt
    Ostatnio edytowane przez WojciechF1F ; 16-08-2016 o 00:26

  7. #37
    Chłop Awatar Hipno
    Dołączył
    Apr 2015
    Lokalizacja
    Leszno
    Postów
    26
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    6
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    To jak kupujesz nowe dyski to kup je zainstaluj grę i wtedy zobaczymy czy problem nadal występuje l, na chwilę to najlepsze rozwiązanie

  8. #38
    Chłop Awatar WojciechF1F
    Dołączył
    Oct 2013
    Lokalizacja
    W Polsce
    Postów
    22
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Wyszło tak, że dopiero wczoraj dostałem te nowe dyski. Zainstalowałem Warhammera i działa, czyli była to wina siadającego dysku. Także problem rozwiązany.

  9. #39
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Psują mi się zapisy podczas gry wszystkimi frakcjami. Najpierw wampirami, a teraz Imperium(Akurat gdy spełniałem ostatni warunek - pokonać Archeona). Przy wczytywaniu zapisu gra wykrzaczy się do menu. Po prostu, ładuje i nagle wyskakuje kolejny pasek, ale tym razem do menu gry. Jak to naprawić? Szkoda mi save, a może nie jest jeszcze do końca stracony. Dodam, że gram bez modów.

  10. #40
    Asuryan
    Gość
    Po pierwsze dobrze robić zapisy co kilka tur, bez zmieniania ich nazwy (czyli kilka) i co jakiś czas kasować najstarsze. Warto tez spróbować robić zapisy nie tylko lokalnie, ale także w chmurze steam.

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •