Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 100

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #41
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    7 zapisów miałem na Imperium, wszystkie są zepsute. Zapis robię co turę(szybki zapis). Rozumiem więc że nie da się tego odwrócić? Szkoda, widocznie trzeba na razie sobie młotka odpuścić. Dzięki za odpowiedź.

  2. #42
    Asuryan
    Gość
    Najwidoczniej skopało się coś z miejscem zapisów, ale być może i na to jest rada. Skopiuj save'y w inne miejsce, usuń cały folder Warhammer Total War z Creative Assembley z AppData. Zrób spójność plików i wklej save'y w dawne miejsce.

  3. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  4. #43
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    7
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Niestety, nie poskutkowało. Poczytałem trochę na steamie i niektórzy ludzie mają ten sam problem co ja. Pojawił się on po ostatnim patchu. Może kolejny to naprawi.

    PS. Tak jak myślałem. Nowy patch naprawił zapisy. Problem rozwiązany.
    Ostatnio edytowane przez Ardas ; 06-09-2016 o 18:10

  5. #44
    Megas Basileus / Młoda Gwardia Awatar Polemajos
    Dołączył
    Sep 2014
    Lokalizacja
    Za horyzontem
    Postów
    2 469
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    251
    Otrzymał 374 podziękowań w 290 postach
    Witam,
    Po uruchomieniu Warhammera nie włącza mi się launcher, obok kursura pojawia się ikonka ładowania, a na Steam pisze, że gram w Młotka. Trwa to jednak około dwóch sekund i mój status wraca do ,,Online", a gra nadal nie reaguje w żaden sposób. Robiłem spójność, usuwałem save'y i mody, zreinstalowałem Warha i ciągle to samo.

    Dziękuję za jakąkolwiek pomoc.
    ,,Vae Victis"


  6. #45
    Asuryan
    Gość
    Usuń cały folder z AppData, nie tylko save'y, a dopiero po tym zrób spójność plików.

  7. #46
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Cześć,

    Mam prawdopodobnie najgłupsze pytanie z możliwych. Czy ktoś z Was wie, gdzie znajdę Kod Produktu w celu zainstalowania gry (wymagany w związku ze Steam), jeżeli kupiłem pudełkową wersję Limited Edition (taka w metalowym pudełku)? Nigdzie nie mogę go znaleźć... Ze sprzedawcą (sklep Saturn) też już się skontaktowałem.

    Dzięki za wszelką pomoc.

  8. #47
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Sprawdź na odwrocie książeczki jak jakąś masz.
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

  9. #48
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Witam.

    Czy ktoś jeszcze ma problem z "encyklopedią" w grze? Prawy przycisk na jednostce i otwiera się tylko okienko z liczba "-105". Wie ktoś o co chodzi? Działa to w ogóle komuś?

  10. #49
    Chłop Awatar Wiktor
    Dołączył
    Mar 2017
    Postów
    9
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    3
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Prośba o radę: Mam problem z nowym patchem. Wydaje mi się, że u mnie się nie zainstalował (używam Steam). Czytałem opis zmian, który zawierał informację, że ścieżka budynków prowadząca do murów w mniejszych osadach została w nim usunięta natomiast ja dalej widzę ją w drzewie struktur do wybudowania. Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? Czy wiecie jak go ściągnąć i zainstalować manualnie?

  11. #50
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2015
    Postów
    4
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Cześć,
    Ostatnio dość nagle coś popsuło mi się w grze. Każdy ruch kamery cze czegoś na ekranie zamiast odbywać się płynnie zachodzi w formie tak jakby wielu drobnych lagów, jeszcze w postaci "dwa kroki w przód, jeden w tył". Czasem mignie mi wtedy czarnym na ekranie. Co ciekawe, problem ten pojawia się już w menu np. podczas rozwijania jakiegoś paska, a czarne mignięcia w trakcie wszelakich filmików i animacji. Zauważyłem, że ten sam problem pojawił mi się w Attyli. Pozostałe gry działają dobrze.
    Próbowałem zmieniać ustawienia w grach, później coś grzebałem z kartą graficzną itd. Reinstalacja też nic nie dała. Ma ktoś jakiś pomysł?

Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •