Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 100

Wątek: Szybka pomoc - GRA

  1. #61
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gumba87 Zobacz posta
    Siemka mam dwa pytania. Jestem nowy i chciałbym się dowiedzieć czemu moje wczytywania do bitew trwają bardzo długo i czy idzie coś z tym zrobić żeby szło to szybciej i po nowym dodatku nie działają mi mody wcześniej zainstalowane też bym prosił o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam
    Po pierwsze nie jest to odpowiedni temat do tego rodzaju pytań. W dziale "Pomoc Techniczna" znajdziesz potrzebne Ci informacje. Po drugie wszystko jest zależne od parametrów Twojego komputera, a szybkość wczytywania jest głównie zależna od ilości pamięci RAM jaką masz w komputerze. Po trzecie mody Ci nie działają, ponieważ autorzy muszą je zaktualizowanać do najnowszej wersji gry.

  2. #62
    Chłop
    Dołączył
    Nov 2016
    Postów
    5
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Przepraszam i dziękuje za info ale kompa mam wypasionego wiec dalej nie wiem w czym jest problem ale dziękuje za odpowiedz

  3. #63
    Podczaszy Awatar SaperHeart
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    540
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    56
    Otrzymał 140 podziękowań w 92 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gumba87 Zobacz posta
    Przepraszam i dziękuje za info ale kompa mam wypasionego wiec dalej nie wiem w czym jest problem ale dziękuje za odpowiedz
    Hehehe spoko ^^ rzeczywiście moja wypowiedź brzmi dosyć "surowo" to może antywirus lub lokacja gry.

  4. #64
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Kupiłem dopiero co te dwie kampanie grim and the grave i tę drugą. Po naciśnięciu Nowa Kampania mam do wyboru tylko tradycyjną kampani.ę oraz kampanie zwierzoludzi i leśnych elfów które kupiłem już dawno i dawno w nie grałem. Nie wyświetlają mi się te nowe. Ktoś miał podobnie?

  5. #65
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Brzmi to bardzo dziwnie. Klucze na pewno zadziałały? Masz te dodatki wyświetlone na steam w dziale dodanych? Jeśli tak to spróbuj sprawdzić spójność plików gry,powinno pomóc.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #66
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Stary...to nie są nowe kampanie....

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #67
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    "The Grim and The Grave" nie,ale "The King and The Warlord" już tak,i to dwie nowe . Jeżeli kupiłeś tylko to DLC z ludźmi i wampirami to się niestety oszukałeś a ja źle zrozumiałem Twojego posta.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #68
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aryann Zobacz posta
    Kupiłem dopiero co te dwie kampanie grim and the grave i tę drugą. Po naciśnięciu Nowa Kampania mam do wyboru tylko tradycyjną kampani.ę oraz kampanie zwierzoludzi i leśnych elfów które kupiłem już dawno i dawno w nie grałem. Nie wyświetlają mi się te nowe. Ktoś miał podobnie?
    To nie kampanie - dodatki z frakcjami i one są w głównej. Te nowe kampanie to Call of the Beastmen i Realm of the Wood Elves trzeba mieć.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #69
    Łowczy
    Dołączył
    Oct 2015
    Postów
    126
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    10
    Otrzymał 15 podziękowań w 10 postach
    Myślałem, że będę trochę starszy jak przestanę ogarniać gry. Tymczasem okazuje się, że sam nie wiem co kupuję i zgłaszam to na forum jako błąd. Dzięki chłopaki...

  10. #70
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Hej hej, o warhammer2 mowa...Mam taki problem
    Posiadam:
    i7 4790k procesor
    gtx1060
    16gRAM
    dysk ssd

    na ultra ustawieniach wyłączony antialiasing mam 30-40 fps, dramat - nie da się w to grać...

    Macie na to receptę? Zoptymalizowałem windows 10, powyłączałem wszystko co można. Kto ma jakieś propozycje?
    Ostatnio edytowane przez Polemajos ; 12-10-2017 o 20:44

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •