Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 69

Wątek: TOTAL WAR: WARHAMMER 1 - osiągnięcia Steam

  1. #21
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Też dostałem już to za wsparcie stada, ale zamiast tego co powinno wpaść po ukończeniu "Oko za oko". Do tego osiągnięcie za budowę labiryntu odblokowało się w jakimś losowym momencie.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. #22
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ja o dziwo dostałem achievkę związaną z wygraną Zwierzoludźmi na głównej kampanii, podczas gdy nimi nawet nie przeszedłem połowy tej kampanii CA znów coś zepsuła.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #23
    Asuryan
    Gość
    Pisałem już o tym - dostaje się ją błędnie za bitwę ze wsparciem stada....

  4. #24
    Asuryan
    Gość
    Naprawiono w końcu osiągnięcia związane ze Zwierzoludźmi. Dziś straciłem mylnie przyznane, a uzyskałem te, których faktycznie spełniłem wymagania.
    Zgodnie z tym poprawiłem listę.

  5. #25
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Jeszcze chyba nie do końca. Wciąż nie dostałem za zwycięstwo w zwykłej kampanii oraz za 10 zasadzek, poza tym według Steama te dwa osiągnięcia ma 0% graczy. Do tego mam wciąż za wygranie głównej na b. trudnym, a nie powinienem.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  6. Użytkownicy którzy uznali post Chaak za przydatny:


  7. #26
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaak Zobacz posta
    Jeszcze chyba nie do końca. Wciąż nie dostałem za zwycięstwo w zwykłej kampanii oraz za 10 zasadzek, poza tym według Steama te dwa osiągnięcia ma 0% graczy. Do tego mam wciąż za wygranie głównej na b. trudnym, a nie powinienem.
    Jak wspominał wcześniej Chaak, dziś zakończyłem kampanię oko za oko, na poziomie very hard i co ciekawe wpadło tylko osiągnięcie za ukończenie kampanii, a tego, że kampania została ukończona na b. trudnym bądź legendarnym mi nie zaliczyło.

  8. #27
    Asuryan
    Gość
    Za zakończenie przyznaje niestety odwrotnie. Czyli po ukończeniu poniżej vh daje za ukończenie na vh, a po ukończeniu na vh lub legendarnym przyznaje osiągnięcie za ukończenie zwykłe (poniżej vh).

  9. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  10. #28
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Ukończyłem na długiej kampanii "Oko za oko" - wbiło mi osiągnięcie za samą wygraną, nie za wygraną na vh lub wyżej mimo, że grałem na vh. Dalej te osiągnięcie jest zbugowane.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. #29
    Asuryan
    Gość
    Są zbugowane nadal tylko 4 osiągnięcia, za wygrane, o czym już pisałem wcześniej. Jak wygrasz "Oko za Oko" poniżej vh to dostaniesz za vh. Tak samo z główną kampanią.

  12. #30
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Mieszają w tych osiągnięciach...
    Mi cofnęli za wygranie wampirami (na normalnym), za 20 liszariów (i tego osiągnięcia mi dziś nie zaliczyło) i za spalenie stolicy Bretonii (wampirami)...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •