Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 69

Wątek: TOTAL WAR: WARHAMMER 1 - osiągnięcia Steam

  1. #31
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Tego "Towarzysz Morra" dalej nie mam zrobionego, a w niedzile zrobiłem sobie kampanie truposzami na legendarnym z modami tak że tych lissuarów lub ossuarów (czy jak się to piszę) miałem na pęczki... A nawet bez modów wampirami gram najczęściej, i przy innych osiągnięciach mody nie przeszkadzają.

    Tyle kampanii zrobiłem a nie mogę uzbierać tych 25 talizmanów.

    I tu się sporo zdziwiłem że nie mam osiągnięcia za bardzo trudny zielonymi... Choć tu poczekam chyba na lord-paka lub Orkowego szamana.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #32
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Z tym osiągnięciem towarzysz morra może być podobnie jak z tym u zielonych za świecidełka,czyli najpierw trzeba je zbudować a potem zburzyć i wybudować jeszcze raz żeby zaliczyło,jestem w trakcie kampanii wampirów i zamierzam je wykonać więc postaram się uzupełnić tą informację. Mam natomiast pytanie co do osiągnięcia za użycie 100 umiejętności,rozumiem że tu chodzi o użycie 100 umiejętności w trakcie bitew w danej kampanii i nie sumuje się z innymi?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  3. #33
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    W czasie jednej kampanii.
    Ale myślę że z nowymi LL zielonych zrobię. Bo nie widzę szans by Skarsnikiem i jego goblińskiej armii zdziałał coś na automacie.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #34
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Dzięki za odpowiedź,odwdzięczę się tym samym - dostałem osiągnięcie "Towarzysz Morra" bez żadnego kombinowania,po prostu po wybudowaniu 20 wymaganych budowli samo zaskoczyło,najwidoczniej jakieś mody muszą Ci je blokować albo nie masz odpowiedniej liczby liszariów i ossuariów
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  5. #35
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja już miałem to osiągnięcie, ale mi zabrało jakiś czas temu.
    Od tego czasu ukończyłem wampirami ze 3-4 kampanie z podbitą całą mapą, z modami i bez.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #36
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    To osiągnięcie za 100 umiejętności sumuje się ze wszystkich kampanii. Niedawno je dostałem zaraz po rozpoczęciu nowej gry.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  7. #37
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Potwierdzam,chociaż mam wrażenie że jest nieco zbugowane,wskoczyło mi po bitwie w której nie użyłem ani jednej umiejętności,to samo z "Na podziemnej drodze wieczorową porą",wygrałem swoją pierwszą bitwę pod ziemią w danej kampanii(zielonymi) i je dostałem,chyba że to też się sumuje bo wcześniej rozegrałem kilka bitew pod ziemią w kampanii krasnoludów.

    PS: A osiągnięcie za wygranie pierwszej bitwy na podziemnej drodze("Zejdź pod ziemię") dostałem za...Pokonanie armią Imperium zwierzoludzi na ich leśnej ścieżce
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #38
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Il Duce Zobacz posta
    PS: A osiągnięcie za wygranie pierwszej bitwy na podziemnej drodze("Zejdź pod ziemię") dostałem za...Pokonanie armią Imperium zwierzoludzi na ich leśnej ścieżce
    Wiesz, w sumie to nie dziwne - Leśna Ścieżka Zwierzoludzi zrobiona jest w ten sam sposób, co Podziemna Droga u Krasiów i Orków

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #39
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    No tak,ale z bitwą pod ziemią to ma mało wspólnego . Myślę że to efekt tego że mechanika gry traktuje je tak samo(co potwornie irytuje bo zwierzoludzie mogą korzystać z leśnych ścieżek w...górach -,-).
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #40
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Taka porada - najprościej osiągnięcie "Łagodni odziedziczą" można otrzymać, grając Vladem w kampanii Wampirów. Ma do tego specjalną umiejkę.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •