Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 69

Wątek: TOTAL WAR: WARHAMMER 1 - osiągnięcia Steam

  1. #11
    Asuryan
    Gość
    Naprawiono osiągnięcie "koniec podróży". Wygrałem wcześniej w kampanii na poziomie łatwym pierwszą bitwę zadaniową Mannfreda i wszystkie Kholeka - nie zaliczyło. Dziś, po wygraniu pierwszej bitwy w kampanii na poziomie normalnym Mannfreda, w końcu zaliczyło.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  3. #12
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Mi też w końcu zaliczyło po wygraniu pierwszej bitwy Thorgrima poza kampanią.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  4. #13
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Czy mi się wydaje, czy osiągnięcie "Łagodni Odziedziczą" jest zepsute? Mam na 9 poziomie kuszników i muszkieterów (tj. 3 złoty) i nie dodało mi osiągnięcia.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #14
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A miałeś ich od początku gry?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #15
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Nie. Wyraźnie w opisie achievki jest napisane:
    Awansuj podstawową jednostkę nieumarłych/goblinów/Chaosu/Imperium na najwyższy poziom doświadczenia.
    Nie sprecyzowali, czy to musi być jednostka od początku gry.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #16
    Asuryan
    Gość
    W angielskim opisie jest "militia", czyli pewno zwykła piechota, podstawowe szkielety, etc... Nie wiem jak kusznicy, ale muszkieterzy to raczej nie jest podstawowa jednostka.

  8. #17
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Więc wychodzi na to, że musiałbym wymaksować albo szermierzy, albo włóczników.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #18
    Asuryan
    Gość
    Uzupełniłem listę o osiągnięcia związane z DLC "Zew Zwierzoludzi".

  10. #19
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Takiego chaosu w osiągnięciach nie było chyba od wyjścia Shoguna 2. Osiągnięcie z zdobycie stolic Bretonii i imperium wpadło mi po zdobyciu tylko Altdorfu, obydwa za przejście kampanii dostałem przed jej ukończeniem, odblokował się też za przejście "Oko za oko" na b. trudnym chociaż w ogóle jej nie odpaliłem. Nie dostałem za 10 zasadzek, zbudowanie labiryntu i bitwę ze wsparciem stada pomimo spełnienia warunków.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  11. #20
    Asuryan
    Gość
    Ano coś ostro namieszali z nimi. Mi po bitwie ze wsparciem stada zaliczyło osiągnięcie za ukończenie wielkiej kampanii...

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •