Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Podsumowanie Nocnego grania

  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Podsumowanie Nocnego grania

    Na wstępie w imieniu organizatorów oraz Sponsorów pragnę podziękować wszystkim uczestnikom Nocnego grania w ostatnią sobotę, i tym aktywnie biorącym udział (w turnieju i w pokazowych grach), jak i tym przyglądającym się z boku.

    Relację na hitbox oglądało cały czas od 40 do 70 osób. Całkiem całkiem.

    Mamy nadzieję, że wszyscy bawiliście się przynajmniej w połowie tak dobrze, jak my w "studiu". Bo my bawiliśmy się przednio - dobre bitwy, kupa śmiechu, sporo browaru, gumowata, letnia pizza i jako wisienka na torcie - wieeelkie pufy [!] (świetny przerywnik między bitwami i relacjami - te wystające nogi na jednym ze zdjęć Dona, to oczywiście ja ).

    W przyszłości każdemu chętnemu z czystym sumieniem polecam wizytę w "studiu" w przypadku kolejnych organizowanych wieczorków.

    Głównym wydarzeniem Nocnego grania był Turniej Warhammer Open. Zgłosiło się 18 osób, liczyliśmy w sumie na więcej, ale faktem jest że: a. daliśmy krótki termin zapisów, b. Turniej wypadł w trakcie długiego weekendu (sporo wyjazdów), c. i na dodatek w trakcie finału LM. Cóż, niefortunny zbieg okoliczności, ale jednak najważniejsze było rozegranie turnieju zaraz po premierze, jeszcze na świeżo.

    Sam turniej obfitował w niespodzianki, np. odpadnięcie Pop517 w 2 rundzie w pojedynku z ZiggyDeMiki, świetna postawa Sol Invictus (dla wielu nowy gracz, chociaż ja miałem przyjemność z nim grać wcześniej i widziałem potencjał). Ostatecznie, najlepszą formę w trakcie turnieju zaprezentował William/Kaszanka z klanu SacredBand, który w finale pokonał Defungora. Trzecie miejsce zajął Sol Invictus, którego wyższość musiał uznać Herr Pszemek.

    Wszystkie wyniki są tutaj:
    http://challonge.com/xv0aur9j

    Ale Turniej to nie wszystko. W trakcie całego Nocnego grania odbywały się konkursy wiedzy o Warhammer oraz wiedzy historycznej, oczywiście z nagrodami.

    Dodatkowo, graliśmy kilka gier pokazowych: 1v1 (dostałem straszny łomot) oraz 3v3 (te były świetne, w ogóle mam wrażenie, że potencjał Warhammera wychodzi w pełni właśnie w trakcie gier drużynowych).

    I tak skończyliśmy zabawę po północy, a potem jeszcze chwilę graliśmy luźne gierki.

    Jeszcze słówko o miejscu, w którym graliśmy - Budda Play na warszawskiej Pradze spełnił wszelkie nasze oczekiwania. Od strony technicznej było bardzo przyzwoicie (może odrobinę za bardzo ściągał "okolicę" mikrofon), komputery, siedzenia, lodówka, pufy - pełen komfort. Do polecenia.

    Przyszłość pokaże czy będą kolejne tego typu inicjatywy. Pewnie tak, chociaż tutaj oczywiście decydujące słowo będzie należało do Sponsorów.

    Tak czy inaczej, w ramach grona Szachistów postaramy się sprostać zadaniu.

    Na koniec, od siebie, dzięki:
    - Sponsorom za możliwość zorganizowania takiego wieczoru,
    - mackoffowi za ogarnianie wszystkich tematów organizacyjnych i kontakty ze sponsorami - my tylko spijaliśmy śmietankę ,
    - Szachistom - za wspólny trud organizacyjny
    - Legionowi za prowadzenie całego wieczoru,
    - Legionowi, Donowi i Arroyo za świetny wspólny wieczór,
    - TUFF-owi za oprawę graficzną,
    - żonie - za to że mnie puściła z domu,
    - Obiemu - bo tak mi kazano.

    Do kolejnego!

  2. #2
    Wojski Awatar [EotH]ZiggyDeMiki
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Sam turniej obfitował w niespodzianki, np. odpadnięcie Pop517 w 2 rundzie w pojedynku z [COLOR=#333333]ZiggyDeMiki
    Sporo czasu zajęło mi ogarnięcie czemu to taki wielki wyczyn Pozdrawiam Pop'a

  3. #3
    Szambelan Awatar Turek
    Dołączył
    Apr 2011
    Lokalizacja
    Kraków
    Postów
    2 041
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    322
    Otrzymał 522 podziękowań w 319 postach
    Dzięki umiejętnością poszukiwawczym william/kaszanka udało nam się odnaleźć i przywrócić wyniki z pierwszego turnieju Warhammera
    Coś się kończy, coś się zaczyna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •