Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gra kilkoma frakcjami na raz

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Gra kilkoma frakcjami na raz

    Hej! Ślęczę nad moim problemem od dobrej godziny. Otóż zachciało mi się wrócić do starego, dobrego Total Wara i nie grać w niego samemu. Pamiętam otóż, że parę dobrych lat temu udawało mi się uruchomić opcję gry na jednym komputerze kilkoma nacjami na raz. Po zaznaczeniu jednej z nich w ekranie wyboru frakcji, ta kliknięta wcześniej się nie odznaczała i można było kolejno po turach grać każdym kogo się wcześniej zaznaczyło. W tej chwili szukam, szukam... Przewaliłem cały internet w trzech językach i nic. Znalazłem coś o hotseat, instrukcję co zmienić w konkretnych plikach, ale nic mi nie działa. Żadna z konfiguracji nie skutkuje.
    Chciałbym pograć we dwie osoby na jednym komputerze, nie za pośrednictwem sieci LAN.
    Total Wara pobrałem przed chwilą ze steama, bo tylko w ten sposób działa na win 10.

    Proszę Was o pomoc i z góry dziękuję

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Tryb nazywa się hot seat. Jakbyś nie był leniem to byś użył opcji szukaj, bo temat się przewijał wiele razy.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jeśli mowa o lenistwie... Czytamy posty do końca.

    "Przewaliłem cały internet w trzech językach i nic. Znalazłem coś o hotseat, instrukcję co zmienić w konkretnych plikach, ale nic mi nie działa. Żadna z konfiguracji nie skutkuje."

    I tak. Byłem również w Waszym FAQ gdzie jest wszystko dokładnie opisane, ale nadal nie działa.

  4. #4
    Pampa
    Gość
    Ze steam tego nie zrobisz.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Oct 2016
    Postów
    2
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Też mam na steamie i win10 i jest sposób. Nie wiem czy wersja podstawowa tak działa, ale da radę grać hot seat w modach stainless steel 6.4 oraz custom campaign 2 (pewnie w innych też). Trzeba je zainstalować i wrzucic w folder z modami, a następnie zamienić nazwy z jakimś z oryginalnych modów np: americas. Po odpaleniu gry wchodzisz w grę wieloosobową i masz opcje hot seat

  6. #6
    Pysiaczek Samicka Awatar Presidente
    Dołączył
    Dec 2010
    Lokalizacja
    Jabłonna k. Warszawy
    Postów
    2 172
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    206
    Otrzymał 230 podziękowań w 152 postach
    Nie wiem czy przypadkiem w modzie WWMWE jest opcja Hot-Seat. Nawet chyba nie trzeba nic zmieniać w plikach gry


    Stary nick:kujon333


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •