Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 162

Wątek: KingdomsMod

  1. #101
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Modyfikacja KongdomsMod podstawowa oraz HE, jak informowałem odpowiadając na informacje otrzymaną na privie, jest pozbawiona tych błędów. Problem ze stabilnością mógł wynikać z nieprawidłowego nadpisania wersji, albo przez usunięcie pliku w formacie bin imperial_campaign_regions_and_settlement_name, który został mi przedstawiony jako wadliwy. W ten sposób mógł utworzyć się nowy plik bin z nieaktualnego pliku txt. Po rozpakowaniu pliku bin można sprawdzić, że od zawsze zawiera on wpisy dotyczące prowincji, które dodane zostały przez ciebie w formie poprawki. Wszelkie problemy w miarę możliwości będą wyłapywane i na bieżąco naprawiane. Wersja jest stabilna.

  2. Użytkownicy którzy uznali post Sayeer za przydatny:


  3. #102
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    @Sayeer

    Błędy występują na Twojej wersji podstawowej. Nie mają one nic wspólnego z submodem, czyt. nie dotyczą jakichkolwiek zmian, które dokonały się po publikacji Twojego moda. Ile razy mam to wyjaśniać?
    Zaraz zamieszczę screeny.
    Proszę autora o zaktualizowanie wersji przedstawionej na pierwszej stronie. Wraz z patchem 1.2 zakładam nowy temat, już dla samodzielnej modyfikacji.

    Niechęć autora tematu do zaktualizowania wersji z pierwszej strony, przekracza już pewną granice.

    Nazwa osady w tej prowincji jest niewłaściwa, w skutek tego zachodzi konieczność edytowania pliku "
    imperial_campaign_regions_and_settlement_names". Natomiast w związku z nieścisłościami w tekstowej wersji powyższego pliku, zaktualizowany plik BIN wywołuje crash. Autor modyfikacji powinien poprawnie przygotować oba pliki. Temat uważam za zamknięty, choć czekam na ustosunkowanie się Sayeera,


    Edit:
    Spoiler: 




    Edit2:
    Co za bezczelność, zaktualizowałeś swojego moda dzięki mojej pomocy. Wstawiłeś poprawioną wersję, następnie zwyczajnie kłamiesz, że problemu nie było. Co to ma znaczyć? Po kiego tak się zachowywać?

  4. #103
    Szambelan Awatar Araven
    Dołączył
    Jan 2011
    Postów
    11 935
    Tournaments Joined
    2
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    402
    Otrzymał 276 podziękowań w 234 postach
    Proszę o spokój. Nie każdy ma czas być ciągle na Forum. Po co ta agresja? To tylko zabawa. Będzie Sayeer miał czas to zaktualizuje post nr 1.

  5. #104
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Proszę o spokój. Nie każdy ma czas być ciągle na Forum. Po co ta agresja? To tylko zabawa. Będzie Sayeer miał czas to zaktualizuje post nr 1.
    Nie ma żadnej agresji z mojej strony, proszę szanownego moderatora o niestosowanie nadużycia. Ukazuje jeno jak krótkie nogi ma kłamstwo użytkownika o pseudonimie Sayeer. To jest koniec mojej współpracy z tym człowiekiem. Elementarna uczciwość jest dla mnie niezwykle ważna.
    Nasz bardzo popularny submod, w bardzo wąskich kręgach , zyska teraz samodzielną formę.

  6. #105
    Cześnik
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    316
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 7 podziękowań w 5 postach
    Wersja podstawowa i Hardcore E działa u mnie stabilnie. Zgłoszony crash w pierwszej turze gry Litwą, skonsultowałem z Piterem, on również nie uświadczył tego problemu. Jak wynikało z otrzymanego screena ucięta jest literka e. Błędna literka e przy nazwie Kernave jest powodem crashu jedynie u ciebie. Mimo iż błędu nie mogłem zauważyć, gdyż nie występował u mnie ani nikt podobnego problemu nie zglosił, literka została poprawiona. Czy to naprawia twój problem?

    Nazwa osady w tej prowincji jest niewłaściwa, w skutek tego zachodzi konieczność edytowania pliku "imperial_campaign_regions_and_settlement_names". Natomiast w związku z nieścisłościami w tekstowej wersji powyższego pliku, zaktualizowany plik BIN wywołuje crash.

    Zobacz na daty plików bin i txt. Plik txt nie uwzględniał wszystkich (wprowadzonych po 1 czerwca) prowincji, więc jego edycja bez wcześniejszego wypakowania pliku bin, powodowała późniejsze twoje problemy.

    Link na pierwszej był aktualizowany, dopiero wczoraj wrzuciłeś nową wersję. Najlepszym sposobem, korzystając z chmury, jest udostępnianie pliku zawsze pod tym samym linkiem.

  7. #106
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    @Sayeer
    Już zaktualizowałeś swojego moda o moje poprawki. Ja nie mam nic do dodania. Problem był, co sam uznałeś - usuwając nakreślone przeze mnie błędy.

    Link na pierwszej był aktualizowany, dopiero wczoraj wrzuciłeś nową wersję. Najlepszym sposobem, korzystając z chmury, jest udostępnianie pliku zawsze pod tym samym linkiem.
    Swoją nową wstawkę wrzuciłeś po 15.


  8. #107
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    No ja puściłem Litwą 3 tury dwa razy i wszystko było dobrze ale mam HE choć bez tej poprawki od Idill'a to sprawdzałem.

  9. #108
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Crash pojawia się nawet w 10 turze. Stosunkowo wcześnie. Wywoływany jest przypadkowo. Wstawię jego starą wersję oraz tę nową - każdy będzie mógł sobie porównać.

    Stara wersja:
    https://drive.google.com/file/d/0B-9...ew?usp=sharing
    Rozpoczynając kampanię Litwą, klikając w prowincji stołecznej na funkcje "show building browser" - pojawia się niezidentyfikowany przez log błąd.

  10. #109
    Moderatorzy Lokalni Awatar Piter
    Dołączył
    Apr 2011
    Postów
    3 299
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    73
    Otrzymał 175 podziękowań w 142 postach
    Może coś nie doczytałem ale miał się pojawiać w 1 turze jak to sprawdzałem.

  11. #110
    Stolnik Awatar Idill`a (MZ)
    Dołączył
    Jan 2010
    Postów
    1 156
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    60
    Otrzymał 81 podziękowań w 58 postach
    Korzystając z funkcji "show building browser" w regionie stołecznym - pojawia się od razu.
    Wszelako ignorując tę funkcje z czasem również on występuje, destabilizując grę.

Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •