Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Edycja Sparty czy Edycja Cesarska

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2014
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Edycja Sparty czy Edycja Cesarska

    Witam planuje kupić sobie Rome II i nie wiem na którą edycję się zdecydować. Wiem że kampania podstawowa jest w obu edycjach ale wie ktoś czy w Edycji Sparty jest też dostępna kampania Cezar w Galii; czy jest ona tylko w edycji Cesarskiej?
    Z góry dzięki za odpowiedź.

  2. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W cesarskiej masz podstawkę tylko i patch na kampanię Augusta. W zwykłej masz podstawkę i Steam ściąga Ci kampanię Augusta. Z kolei Edycja Sparty zawiera DLC z Grekami i Gniew Sparty, o ile wiem. Nie ma jeszcze ani edycji Galijskiej (? W sumie fajnie by było), ani Kartagińskiej (to samo, co przy Galijskiej), ani złotej edycji. Musisz zatem dokupić DLC z kampaniami osobno. Polecam osobiście Spartańską. Bo masz zawartość i z Cesarskiej i te, co w Spartańskiej są.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  3. #3
    Asuryan
    Gość
    Kup Edycję Sparty, zawsze to jedna kampania więcej.

  4. #4
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Redakcja dalej śpi snem zimowym, a do lata trzy tygodnie. Napisałem tekst na temat edycji R2, DLC itp., ale jakoś nikt nie ma zamiaru wykorzystać go. Szkoda, bo zrobiłem jeszcze podsumowanie DMP (pod innym kątem niż Grand), którą można dodać jako uzupełnienie tego tekstu. Ale cóż... Pozostaje mi tylko wylać żale, ponarzekać i stwierdzić, że Gniew Sparty jest słaby. Lepiej kupić edycję cesarską,dokupić Cezara i Hannibala oraz czekać aż redakcja ruszy rzyć i zacznie działać, by takie pytania pozostawiać odnośnikiem do odpowiedniego wpisu na portalu.



  5. #5
    Asuryan
    Gość
    A nie lepiej kupić edycję sparty i dokupić Cezara i Hannibala? Słaba, czy nie, zawsze to jedna kampania więcej.

  6. #6
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Sparta nie daje żadnych nacji do kampanii głównej czy trybu wieloosobowych bitew. O czym pisałem w w/w tekście. Każdemu wedle gustu, potrzeb i wedle zasobów pieniężnych.



  7. #7
    Asuryan
    Gość
    No tak, główne pytanie to o ile jedna edycja jest obecnie droższa od drugiej Uważam że do 10 zł więcej można zapłacić za edycję spartańską, bo więcej niż 10 zł ta dodatkowa grecka kampania według mnie nie jest warta

  8. #8
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    W moim artykule o edycjach R2 napisałem co wchodzi w skład Cesarskiej Edycji i Spartańskiej. W skład panów z kaloryferami stawiających się, w trzy setki, milionowi Persów, wchodzi kampania Gniew Sparty oraz paczka frakcji greckich - Miasta Greckie. Dopuszczalna różnica to 20-30zł by być na zero. Kupujący musi porozglądać się za cenami promocyjnymi i samemu ocenić.



  9. #9
    Asuryan
    Gość
    Czyli jednak do kampanii głównej daje DLC z preorderu (Epir, Sparta i Ateny). Tak jak piszesz - 10 zł góra za kampanię, do 20 zł za paczkę frakcji, razem do 30 zł.

  10. #10
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    A o potencjalnej użyteczności frakcji w bitwach multi też jest parę wniosków w odpowiednim tekście przeze mnie zapisanym, ale redakcja śpi.



Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •