Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Warhammer: poradnik multi

  1. #21
    Moderatorzy Globalni Awatar tuff_gru
    Dołączył
    Nov 2014
    Postów
    1 461
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    584
    Otrzymał 439 podziękowań w 227 postach
    Jesli grasz przeciwko wampirom w multi, to głównym celem jest lord, bohaterowie i urzadzenia regenerujace, jesli to zabijesz i zniszczysz to jest duze prawdopodobienstwo ze wygrasz.
    Trzeba dzialac tak zeby nie dac sie wampirom zbic w kupe w ktorej beda sie regenerowac, jesli ci sie to uda to powinno być łatwo.

    Łucznicy i kawaleria moga być łatwo zablokowani przez "wyczarowane" zombi przez lorda/bohatera nekromante.

    Chyba najlepsza frakcja na wampiry to są wampiry .

  2. Użytkownicy którzy uznali post tuff_gru za przydatny:


  3. #22
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Ja tam nigdy nie pokonałem Arroya grającego Wampirami, a innym rasami sobie jako tako daję radę, więc coś w tym być musi, że Wampiry są OP. W każdym razie szacunek dla wszystkich, którzy potrafią sobie z nimi radzić.
    Ostatnio edytowane przez Pyrrus89 ; 20-04-2017 o 19:23

  4. #23
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Z tym, że głównie bawię się ścierwowozami i lordem

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  5. #24
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Jeśli ktoś pragnie pooglądać jedną z bitew moich z Pyrrusem to zapraszam. Jedna z najciekawszych wg mnie.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  7. #25
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Panowie, a jaki roster i taktykę polecacie u Zwierzoludzi. Z tego co zaobserwowałem Zwierzaki nie są bardzo pppularną rasą na multi, a chciałbym ich wypróbować

  8. #26
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Przede wszystkim są dość słabowitą rasą. Niby możesz mieć 2 Gorebulle (Wściekłe Byki/Zwiastuny Rzezi), ale co z tego, jak aktualny roster nie sprzyja tej rasie. Z własnych doświadczeń jednak polecam Morghura/Władcę Bestii, Gory i Bestigory. Potem wsparcie Centigorów max 2 i albo Giganty, albo rydwany wystarczą.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  9. #27
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    Trzymasz ich kawką i wtedy ciężej im uciec z ziemi bo nie mają jak się odbić. U ohydnych tchórzy masz też umke od spowolnienia, Wurzag ma możliwość chwilowego zatrzymania kogoś w miejscu, abo dajesz kogoś na lataczu i wspierasz strzelcami - jest sporo opcji.

  10. #28
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Kolejna bitwa: Pyrrus vs Twój Mistrz

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  11. Użytkownicy którzy uznali post Arroyo za przydatny:


  12. #29
    Stolnik Awatar Pyrrus89
    Dołączył
    Sep 2016
    Postów
    879
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    308
    Otrzymał 284 podziękowań w 184 postach
    Proponuję zrobić poradnik dla nowych graczy, za wzór może posłużyć ten z Rome. W skrócie tak bym to widział: kilka zdań wprowadzenia odnośnie danej rasy, jej silne i słabe strony, przykładowe taktyki, kontry itd. Mogę zrobić w wolnej chwili np. Krasnoludy. Któryś z modów wrzuci później nasze wypociny w osobny temat. Gra ma już rok na karku,niebawem MP, więc najwyższy czas, żeby zacząć działać. Mam też pomysł, żeby każdy po "zrobieniu" rasy miał prawo nominować innego gracza, który po wykonaniu swojego zadania mógłby wyznaczyć kolejnego. Jeszcze nic nie napisałem, ale mogę już zawczasu uprzedzić Arroya, żeby wybrał sobie ulubioną nację, bo będzie następny.

    PS Piszę na telefonie i niestety pomyliłem temat
    Może ktoś ten post przerzucić do poradnika? Z góry dzięki.

  13. Użytkownicy którzy uznali post Pyrrus89 za przydatny:


  14. #30
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    @Pyrrus

    Jeżeli nie masz nic przeciwko to też się z wielką chęcią dołączę do akcji Jestem u rodziny na Mazurach i z mógłbym sklecić jakiś porządny materiał

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •