Strona 25 z 35 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 345

Wątek: Gwint (gra karciana)

  1. #241
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Miał już ktoś z Was czas żeby ograć nowe zmiany? Jest źle,bardzo źle a może wręcz przeciwnie,jednak sprawiły,że gra jest lepsza?
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  2. #242
    Cześnik Awatar BolesławZapomniany
    Dołączył
    Sep 2016
    Lokalizacja
    Warszawa
    Postów
    227
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    45
    Otrzymał 50 podziękowań w 35 postach
    Moim zdaniem jest bardzo źle. Powstał ogromny bałągan przez te wielkie zmiany.

  3. #243
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Bałagan jest przy każdym patchu, zawsze stare topowe talie idą w zapomnienie, a pojawiają się nowe. Mnie się gra całkiem przyjemnie.
    Gram na nowych emisariuszach w Nilfgardzie, dokładnie coś takiego:

    http://www.gwentdb.com/decks/15454-voorhis-0-8-72

    Idea jest prosta. Emisariuszem wyciągamy brązową kartę. Możemy wyciągnąć Nauzice, wtedy zabijamy emisariusza. Możemy wyciągnąć medyka i wskrzesić wcześniej zabitego emisariusza. Możemy grać na Impere i boostowac jej siłę. Możemy też grać inżyniera, by przenosić dużą Impere do następnej rundy. Dodatkowo większość kart dociągowych i szpiegowskich, które możemy ubić Menno albo przenieść Zdradą. Ogólnie bardzo łądnie się to kręci i można przelecieć całe 25 kart.

    Próbuje też złotego Henselta na spam BPP oraz Scoia na pułapki.
    U innych często też widuję Skellige na osłabianie i okrzyk bojowy, czasem na Haraldzie, czasem na Crachu.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  4. #244
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jan 2013
    Postów
    1 790
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    271
    Otrzymał 153 podziękowań w 108 postach
    Krasnoludy nieźle dostały z tym przechodzeniem. No i havekarskie i torouviel też

  5. #245
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Ta gra pojawi się na Steam? Jesli tak to kiedy?

  6. #246
    Pampa
    Gość
    Wątpię żeby się pojawiła. Będą chcieli reklamować GOG, więc nie jest to w ich interesie.

  7. #247
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Moim zdaniem jest bardzo źle. Powstał ogromny bałągan przez te wielkie zmiany.
    Rozwiń proszę swoją wypowiedź,sam nie testowałem więc chętnie wysłucham każdej opinii

    Bałagan jest przy każdym patchu, zawsze stare topowe talie idą w zapomnienie, a pojawiają się nowe. Mnie się gra całkiem przyjemnie.
    Gram na nowych emisariuszach w Nilfgardzie, dokładnie coś takiego:

    http://www.gwentdb.com/decks/15454-voorhis-0-8-72

    Idea jest prosta. Emisariuszem wyciągamy brązową kartę. Możemy wyciągnąć Nauzice, wtedy zabijamy emisariusza. Możemy wyciągnąć medyka i wskrzesić wcześniej zabitego emisariusza. Możemy grać na Impere i boostowac jej siłę. Możemy też grać inżyniera, by przenosić dużą Impere do następnej rundy. Dodatkowo większość kart dociągowych i szpiegowskich, które możemy ubić Menno albo przenieść Zdradą. Ogólnie bardzo łądnie się to kręci i można przelecieć całe 25 kart.

    Próbuje też złotego Henselta na spam BPP oraz Scoia na pułapki.
    U innych często też widuję Skellige na osłabianie i okrzyk bojowy, czasem na Haraldzie, czasem na Crachu.
    Ciekawy deck ale ja już teraz tylko wyczekuję tego resetu,moje talie się kompletnie przestały sprawdzać a nie mam fragmentów ani weny żeby je pozmieniać/stworzyć coś nowego. Dziwi mnie tylko,że nie masz żadnego brzasku,Assire van Anarheid po opisie działania też ma lekko mówiąc dyskusyjną przydatność chyba,że wtasowujemy przeciwnikowi do talii karty w stylu temerskiej albo kontrujemy Skellige ale jak często taka sytuacja będzie miała miejsce.

    PS: Myślałem że Cahir całkiem wypadnie z łask po tych zmianach
    Ostatnio edytowane przez Il Duce ; 26-03-2017 o 15:01
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  8. #248
    Agent Mossadu Awatar Marat
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Uć ( woj. Uckie )
    Postów
    4 371
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    43
    Otrzymał 89 podziękowań w 43 postach
    Cahir jest teraz lepszy wg. mnie. Owszem, można zaliczyć niezły fail i przeciwnik dolosuje ważną kartę, ale dowódca był zazwyczaj 100% "ważną kartę". Było to nierówne, bo przy jednym dowódcy dawaliśmy przeciwnikowi dużą siłę, a przy takim Branie czy też Emhyrze, Cahir grany w 3 rundzie nie dawał praktycznie nic, pusty przelot.
    Assire sprawdza się na Skellige, na Scoia ( wtasowanie Pożogi ) ale także na Henselcie, któremu możemy wtasować Margarite czy Priscille. Na razie mam zbyt mało gier na Assire, żebym mógł ocenić, ale ogólnie nie miałem pomysłu na inne srebro.

    To mój deck na złotego Henselta.

    http://www.gwentdb.com/decks/15323-henselt-0-8-72

    Optymalnie jest grać kombo BPP + posiłki w pierwszej turze i albo natychmiastowa nobilitacja, albo rzucamy jeszcze Margarite i wieżę.
    W drugiej rundzie używamy medyków + zwiadowców i ponownie wyciągamy BPP z cmentarza, można wspomóc Ritą wyciąganą za pomocą Shani. Dalej Henselt i możemy używać Yennefer.
    Dwa rozdarcia i Igni niszczą całkowicie tą taktykę, więc trzeba pograć dopóki jest to grywalne.

    Zaczyna się też pojawiać Foltest na machiny oblężnicze.
    Ksiądz Dominik, hetmanem będąc, uciekł w trawę
    I ze strachu nasrał w portki, osrał i buławę...

    "Paszkwil od chłopiąt dworskich" o księciu Dominiku Zasławskim.

  9. #249
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Zainspirowałeś mnie swoim Henseltem,co prawda brakuje mi paru kart a gdzie indziej wolałem postawić na coś innego to i tak sprawdza się bardzo dobrze - http://www.gwentdb.com/decks/15619-talia-na-ozlacanie . Dzięki niej wbiłem w końcu 7 rangę i pomimo patcha gra się bardzo dobrze - zniknęło parę irytujących kart a także przegiętych taktyk(przede wszystkim potwory na pożeranie nie są już tak mocne),jedyne co jest moim zdaniem na minus to te nieszczęsne kajdany.

    Co do Cahira na pewno nie jest lepszy,przecież jeszcze nie tak dawno jego zdolność działała także gdy przeciwnik spasował. Z Assire już się nie kłócę,sam wiesz najlepiej na kogo najczęściej trafiasz. Ja co prawda dziś wpadłem na dwóch Branów ale to raczej wyjątek od reguły.

    PS: A miałem sobie odpuścić granie do resetu
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  10. #250
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    jakaś masakra, na 10 walk 9 toczę z Henseltem ( mam wrażenie że wszystkie toczę z jednym i tym samym graczem )
    trochę musiałem się przestawić w mojej talii wiewiórek ale już sobie z nimi radzę
    za to Potworków i wiewiórek prawie nie widuje
    Ostatnio edytowane przez Zachar ; 27-03-2017 o 16:37

Strona 25 z 35 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •