Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 43 z 43

Wątek: Zapisy / Registration

  1. #41
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Nie ma tu żadnej historii . Najpierw link zapraszający do założonego przez niego forum z turniejami..i moje zapytanie o grę.
    Koniec korespondencji

  2. #42
    Stolnik
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    455
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    185
    Otrzymał 130 podziękowań w 78 postach
    Ja rowniez dostalem link do forum z turniejami. Moj blad, ze wdalem sie z nim w dyskusje podczas naszego meczu, na temat udzialu w turniejach, gdyz przez kilka nastepnych dni bylem zasypywany linkami i prosbami o zarejestrowanie sie na forum. Mimo iz poinformowalem, ze nie mam teraz czasu na turnieje, sam zalozyl mi profil na swoim forum(na moj nick) i przeslal login Wrazenia z samego meczu.. Jednostki ustawione na najmniejsza wlk jednostki, mimo mojej prosby o zwiekszenie rozmiaru do duzej no i wyjscie z gry w czasie trwania 2 bitwy w momencie dobijania jego oddzialow. Jak dla mnie malo powazny czlowiek.

  3. #43
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dziękuję za wszystkie informacje.

    Potrzebowałem pełnego obrazu, ponieważ decyzja o wykluczeniu z turnieju zawsze jest trudna.

    Tak czy inaczej, Cheetah zostaje wykluczony z turnieju za nieprzyzwoite zachowanie względem innych graczy i małą aktywnośc.


    Cheetah is out of the tournament due to inappropriate behaviour towards other players and small activity. No points earned in his two games matter now.

  4. Użytkownicy którzy uznali post Pirx za przydatny:


Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •