Oczywiście że się sprzeciwiam. Po pierwsze zapiać się do turnieju i próbować zmienić zasady bo są inne niż jestem przyzwyczajony ...
Po drugie kilku znanych graczy napisało żeby zmienić zasady i nagle to robimy i zmieniamy zasady na niemal identyczne na których graliśmy wcześniej mimo że ustaliliśmy że musimy je zmienić bo były niedoskonałe, oklepane, pojawiło się znudzenie. Ale olejmy to co przez długi czas ustalała nasza społeczność bo kilku zagranicznych graczy się odezwało...
Po trzecie te komentarze te zasady są bezużyteczne chciałem zagrać spamem piechoty i jazdy ale te zasady mi to zabraniają... o nie chciałem wziąć spam konnych łuczników ale zasady i zabraniają ...
I na koniec nie przeczytał zasad brawo i na podstawie opinii takich graczy (nie znam ich i opisuję postawę jednego z nich, wiem pewnie generalizuję) na hura zmieniamy zasady , bądźmy poważni. Nie mam nic do Rosjan i nie lubie narodowych/rasowych stereotypów ale czemu zawsze w każdej grze online są z nimi największe problemy?

Oczywiście opcja ze zmianą ograniczeń na max 8 i dodanie ograniczenia na miecze elitarne też jest ciekawa ale może najpierw sprawdźmy te zasady i nie zmieniajmy ich w trakcie turnieju bo mocni/znani gracze tego chcieli.