Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93

Wątek: Dyskusja

  1. #91
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Oczywiście że się sprzeciwiam. Po pierwsze zapiać się do turnieju i próbować zmienić zasady bo są inne niż jestem przyzwyczajony ...
    Po drugie kilku znanych graczy napisało żeby zmienić zasady i nagle to robimy i zmieniamy zasady na niemal identyczne na których graliśmy wcześniej mimo że ustaliliśmy że musimy je zmienić bo były niedoskonałe, oklepane, pojawiło się znudzenie. Ale olejmy to co przez długi czas ustalała nasza społeczność bo kilku zagranicznych graczy się odezwało...
    Po trzecie te komentarze te zasady są bezużyteczne chciałem zagrać spamem piechoty i jazdy ale te zasady mi to zabraniają... o nie chciałem wziąć spam konnych łuczników ale zasady i zabraniają ...
    I na koniec nie przeczytał zasad brawo i na podstawie opinii takich graczy (nie znam ich i opisuję postawę jednego z nich, wiem pewnie generalizuję) na hura zmieniamy zasady , bądźmy poważni. Nie mam nic do Rosjan i nie lubie narodowych/rasowych stereotypów ale czemu zawsze w każdej grze online są z nimi największe problemy?

    Oczywiście opcja ze zmianą ograniczeń na max 8 i dodanie ograniczenia na miecze elitarne też jest ciekawa ale może najpierw sprawdźmy te zasady i nie zmieniajmy ich w trakcie turnieju bo mocni/znani gracze tego chcieli.

  2. #92
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Seba, piszesz, jakbyś w ogóle nie zauważył, jak ta scena działa w ostatnich miesiącach...

    Nie olewam żadnej sugestii co do potencjalnych zmian, czy to zasad, czy to koncepcji, także w trakcie turnieju. Nie pierwszy i nie ostatni raz zdarza się sytuacja, że sondowana jest zmiana reguł gry, także w trakcie turnieju, jeżeli ludzie tego chcą. Gra ma bawić i jeżeli dzięki jakiejś nowince może bawić bardziej - będzie to przedmiotem dyskusji.

    Tutaj sprawa była jasna - kilka osób wyraziło niechęć do zmiany, nie było tematu. Natomiast wiązanie tego z przybyciem zagranicznych graczy nijak się ma do rzeczywistości, bo tak samo by było, gdybyś taką zmianę zaproponował np. Ty i więcej osób by to podchwyciło.

  3. #93
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    W niedzielę wracam do pełni gry - jak co, piszcie do mnie w Niedzielę, będę grać raczej z każdym, z kim mam mecze do rozegrania

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •