Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Wątek: Problem z dwoma Prowincjami koło egiptu.Obydwie koczą się na "sand sea" HOI2/AOD

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    13
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Question Problem z dwoma Prowincjami koło egiptu.Obydwie koczą się na "sand sea" HOI2/AOD

    Mam problem z dwoma prowincjami i kilkorgiem innych zarówno w HOI2 jak i Arsenal of Democracy. Dwie prowincje i w kilku innych mogę postawić tam wojsko ale ono wymrze z powodu braku zapasów gdyż nie ma dojazdu (czerwone krzyżyki w widoku prowincji których nie jestem w stanie zmienić na zielone kreski i/lub symbol rzeki itp.) a jak chcę tam umieścić wojsko z innej prowincji to jest niemożliwe.Jak nacisnę na prowincję to na prawo i na górze przy surowcach ogólnych mam same czerwone krzyżyki co oznacza że nie mogę tam dotrzeć.W innych prowincjach są zielone kreski i/lub symbol rzeki itp. i tam bez problemu wszystko umieszczam. Na mapie jestem tylko ja czyli USA i Luksemburg. Luksemburg jest w oryginale a USA kontroluje resztę świata (Wszystkie Kraje poza Luksemburgiem podporządkowałem USA w edytorze map i nie ma żadnych partyzantów niepodległościowych tylko są partyzanci po wzroście ogólnego wskaźnika niezadowolenia). Gram w Arsenal of Democracy A edytor skopiowałem z HOI 2. Z edytorem wszystko jest w porządku. Z grą też ale nie z tym co napisałem w tym poście.Więc mam pytanie. jak zmodyfikować te prowincje żeby było do nich dojście? Czy można to zrobić w pliku zapisu czy edytorem czy w folderze DB? Jak jest jakiś sposób to papiście. PROSZĘ O POMOC.
    Ostatnio edytowane przez kamil50 ; 09-07-2016 o 21:40 Powód: Tekst mógł być niezrozumiały ale teraz już jest.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •