Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 97

Wątek: Gra Zwierzoludźmi

  1. #51
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. #52
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Szału nie ma, na odczepnego są te gory zrobione. Powinni im bardziej uzbrojenie zróżnicować, poza toporami powinny być różnego rodzaju pałki, a jako broń w drugiej ręce najczęściej występuje nóż.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  3. #53
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Chciałbym się dowiedzieć która wersja Minotaura- waszym zdaniem; jest najlepsza na dobrze opancerzoną piechotę wroga np. Gwardzistów Krasnoludów, czy wybrańców chaosu?

  4. #54
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Ogólnie każdy z rodzajów minotaurów ma taki sam współczynnik siły broni, która wynosi 104 i masz to podzielone tak:
    28 siła broni,
    76 przebicie pancerza
    Ale warto wziąć pod uwagę, że tylko Minotaury z wielką bronią mają dodatkowo premie przeciw dużym przeciwnikom.
    Osobiście w moich armiach posiadam Minotaury z tarczami i właśnie w wielką bronią.

  5. #55
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Teraz tak, czy centygory rzucające toporkami nadają się w ogóle do taktyki uderz i uciekaj. Bo jeśli tak to jestem w niebie, inaczej szykuje się idealna frakcja do gry w zasadzkach. Ungory najezdzcy atakują i wycofują się centygory wchodzą na flanki niszcząc strzelców i przetrzebiając obronę na koniec do szturmu pakują się minotaury plus gory dla niszczenia oddziałów bez pancerza.

  6. #56
    Chłop
    Dołączył
    Dec 2013
    Lokalizacja
    Gdańsk
    Postów
    39
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    29
    Otrzymał 10 podziękowań w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez royal1410 Zobacz posta
    Teraz tak, czy centygory rzucające toporkami nadają się w ogóle do taktyki uderz i uciekaj. Bo jeśli tak to jestem w niebie, inaczej szykuje się idealna frakcja do gry w zasadzkach. Ungory najezdzcy atakują i wycofują się centygory wchodzą na flanki niszcząc strzelców i przetrzebiając obronę na koniec do szturmu pakują się minotaury plus gory dla niszczenia oddziałów bez pancerza.
    Nie miałem ich w moich armiach, więc nie odpowiem na twoje pytanie.

    Jeśli chcesz więcej statystyk to odsyłam ----> http://www.honga.net/totalwar/warham...nf_centigors_1

  7. #57
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Coś mi nie pasuje w armii zwierzaków, co prawda sam ich nie mam, ale w tych bitwach co z nimi stoczyłem to wypadli najgorzej w oblężeniach (bretki tu nie liczę, bo mam nadzieje że dostanie więcej jednostek).
    W sumie nie wiem jak to opisać: niby są szybsi niż inne rasy, przez co szybciej docierają na muru, pomijam tu oczywiście wszystkie machiny (które pchają chyba w zwykłym tempie), a ostrzał ich po prostu niszczy.
    Boli ich też brak latajki, (chyba że mają szamana ścieżki zwierząt) bo mają dużo ciężej by zgasić wrogich strzelców.
    Ich własne jednostki strzeleckie jakoś nie wywarły na mnie dobrego wrażenia, właściwie porównywałbym ich do zielonych.
    Cygora (ich artylerie) spotkałem jak na razie tylko raz i nie zdążył się wykazać, bo wbiłem go w ziemie ostrzałem z wieżyczek.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #58
    Łowczy Awatar Szymblok
    Dołączył
    Aug 2016
    Postów
    158
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    86
    Otrzymał 10 podziękowań w 7 postach
    Mam pytanie - gdzie mogę sprawdzić jakie jednostki początkowe(te, które dostają od razu)mają w kampanii lordowie chaosu i zwierzoludzi na start, jeżeli nie posiadam obu dodatków?

  9. #59
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Wydaje się że zwierzaki sterowane przez si nie mają agentów w dużej kampanii, jest to spowodowane tym że nie żyją na tyle długo by jakiś zrekontrować.

    Ja ich jeszcze nie mam i coraz bardziej się zastanawiam czy warto sobie nimi głowę zawracać. Z tego co widzę w kampanii jest to najsłabsza armia. Ten niski pancerz ich niszczy, bo nie mają środków by jakoś wyrównać ten minus.
    - Podstawowa i średnia piechota szału nie robią, a nawet napisałbym że są po prostu słabi.
    - Minotaury - Są naprawdę bardzo fajne, ale nie są wstanie wytrzymać walki z elitą.
    - Strzelcy - Dla mnie są gorsi nawet od goblinów... Pokurcze się złamią i jest spora szansa że oddział wróci jeszcze do walki w jakiejś sensownej liczbie. Natomiast Ungory... może wróci 10 sztuk.
    - Cygor - Czyli największa ich zabawka. Każdy kamień jest na wagę złota.
    - Olbrzym, pomioty czy ogary - to to samo co ma chaos. Za bardzo ich nie widziałem podczas bitew w kampanii, ale raczej nie wnoszą tu nic nowego.
    - Byczek i szamani - są potężni ale nie dadzą rady wyciągnąć bitwy kiedy normalne wojsko nie domaga.

    Kuleje strasznie u nich obrona przeciw powierzana. Bo mają tylko szamanów i tych beznadziejnych strzelców. Niestety strzelców nam wybiją, a za szamanów wezmą się wrodzy bohaterowie. Gdyby chociaż mieli te harpie.

    Naprawę nie widzę na razie sensu by ich kupić. Kampania hordą jest słaba w młotku. Wojsko nie domaga. I te braki w rosterze...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #60
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Czemu Centygory są zaliczane do piechoty a nie do kawalerii? Jaką role pełnią w waszych armiach?

Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •