Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 64

Wątek: DLC Zew Zwierzoludzi - kampania "Oko za Oko". Dyskusja Ogólna

  1. #51
    Podkomorzy Awatar Chaak
    Dołączył
    May 2011
    Postów
    1 844
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    262
    Otrzymał 254 podziękowań w 191 postach
    Aryann, ja w klimacie Warhammera, a dokładniej w Starym Świecie, najbardziej lubię globalny zasięg i ogrom wszystkich konfliktów. Frakcje "dobre" są zagrożone z każdej strony, tu Orkowie wpadną, z drugiej strony Skaveni, a nad tym wszystkim wisi widmo Chaosu w wielu różnych formach. I ze strony "złych" podobnie, walczą z różnymi rasami jednocześnie. I mam nadzieję, że następna mini kampania lepiej to odda dając nam wielostronny konflikt, a nie coś około pojedynku.

    寧我負人,毋人負我。
    曹操

  2. #52
    Asuryan
    Gość
    Wywołany do tablicy. Ja także kupił bym to DLC gdybym wiedział o jego dokładnej zawartości (pospieszyłem się i kupiłem przed pojawianiem się dokładniejszych informacji), ale za maksimum 1/4 ceny (czyli za -75% na steam). Bo tylko tyle według mnie to DLC jest warte.

  3. #53
    Sara Temer
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Asuryan Zobacz posta
    Ja także nie kupił bym to DLC
    Zjadłeś "nie" Asur

  4. #54
    Asuryan
    Gość
    Nic nie zjadłem, kupił bym je z pełną świadomością, tak jak Aryann - ale za max 1/4 obecnej ceny

  5. #55
    Sara Temer
    Gość
    A dobra, dziwnie to zdanie napisałeś, nie było tematu

  6. #56
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Dlatego jest jedna niepisana zasada, obowiązująca każdego gracza - nigdy nie kupuj gier, bądź dodatkowej zawartości, nie wiedząc, co konkretnie zawiera. Akurat sam tę zasadę złamałem rok temu, kupując Heroes VII - niby gra nie taka zła, jak ją opisują, lecz tnie jak Attyla. Do tego dodatek z Krasnoludami za 130 zł :C
    Wracając do tematu - moim zdaniem sama ta kampania to strzał w stopę od CA i SEGI. Lecz zapewne wkrótce wszystko wam wyjaśnię, czemu Póki co wyszedł 350 MB Hotfixa, więc może coś zmienili w tej minikampanii.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  7. #57
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Miałem już tu nie pisać więcej, bo to jest jak kopanie lezącego. Ale już chyba wiem czemu nie dali Middenlandu i Brysa do gry.
    W wielkiej kampanii zwierzaki radzą sobie bardzo źle, znaczy dość szybo są niszczone przez SI (o człowieku nawet nie wspomnę), i jak piszą chłopaki w recenzjach podobnie jest też i w tej mini kampanii. Główna horda której przewodzi jednooki od zniszczenia jest ratowana masą skryptów, bez której gracz chyba nawet by jej nie zdołał znaleźć, jeśli grałby Boryesm.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #58
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Ukończył ktoś zwierzoludzmi główną kampanię? W total war interesuje mnie tylko przeważnie główna kampania bo lubię bawić się w sandboksa i zastanawiam się czy warto kupić ten dodatek dla samej Nowej grywalnej nacji. Nie ukrywam, że 80 zł to trochę dużo, zakładając, że ostatnio kupiłem rainbow six siege za 60 zł a wszystkie dodatki są gratis.

  9. #59
    Asuryan
    Gość
    Tak, ukończyłem i mini i główną kampanię Khazrakiem. Możesz sobie darować zakup tego DLC, dopóki nie będzie porządnej obniżki ceny.

  10. Użytkownicy którzy uznali post Asuryan za przydatny:


  11. #60
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja podpadam pod maniaka a jednak nie zdecydowałem się na zakup tego dlc. Pytanie jest inne czy masz Choas, jak masz to będzie łatwo wyjaśnić czemu się nie zdecydowałem.
    1. Armia zwierzaków.
    + Rozbicie na podział broń zwykła, tarcza, wielkie bronie i łuki. Bardzo im pomaga bo to malutka rasa jest.
    - Braki w jednostkach i bohaterach, zwłaszcza latajki.
    - Legendarni Lordowie. Zwierzaki mają naprawdę bardzo fajnych i unikalnych LL, ale CA wybrała tych najbardziej ludzkich, co by jak najmniejszym kosztem ich zrobić. Jeśli masz chaos to odpal kampanie lub bitwę z Pożeraczem Słońc i zobacz jak on wygląda i kosi, i teraz pomyśl sobie że zwierzaki tez mają takie koksy. Mają tez i takich bardziej pokrętnych.
    2. Mechanika.
    - Horda i spaczenie chaosu.
    - Łaaaa od zielonych.
    - Poruszanie się po lasach które działa identycznie jak to od brodaczy i zielonych.
    + Własny tryb poruszania i obozu.
    +/- Cykl księżyca.
    +/- Bitwa na zakończenie.
    + Dwie pozycje startowe
    Tam gdzie masz +/- chodzi o to że niby fajnie że mają coś unikalnego ale w praniu wrażenie nie jest takie do końca super jakby się mogło wydawać.
    3. Mini kampania.
    - Oskryptowany samouczek.
    + Mapa wygląda bardzo fajnie...
    - ale spaczenie chaosu odbiera urok tej mapie.
    - Tylko zwierzaki.

    Całościowa wycena wojska to 5-6 euro, mechanika rasy to 1-2 euro i mini kampania 1-2 euro. Więc cena jaką ja mogę za to dać to 7-10 euro.

    Polecam poczekać chociaż do końca roku. Bo wtedy powinny być już darmowa Bretonia, która może zaspokoić apetyt na nową rasę i mechanikę. A dodatkowo powinno też wyjść dlc z Elfami leśnymi. Które może być lepsze ale nie musi, więc będziesz mieć wybór która rasa bardziej podpasuje. I na koniec roku będą już pierwsze promocje koło -25%.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  12. Użytkownicy którzy uznali post Ituriel32 za przydatny:


Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •