Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: DLC Zew Zwierzoludzi - kampania "Oko za Oko". Dyskusja Ogólna

  1. #1
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach

    DLC Zew Zwierzoludzi - kampania "Oko za Oko". Dyskusja Ogólna

    Kampania "Oko za oko" będzie tyczyć się zemsty Khazraka Jednookiego na Borysie Todbringerze z Middenlandu. Dostajemy nową mapę i frakcję.

    Frakcje:
    Khazrak Jednooki -> grywalna
    Middenland
    Hochland
    Marienburg
    Carroburg
    Orkowie z Czarnej Dziury
    Orkowie z Ponurego Lasu
    Plemię Postrzępionego Rogu
    Shadowgore Herd
    Ripper-horn Tribe
    Redhorn Tribe
    Skrinderkin Herd
    Synowie Ulryka
    Ostatnio edytowane przez Arroyo ; 18-03-2017 o 20:08

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  2. Następujących 3 użytkowników podziękowało Arroyo za ten post:


  3. #2
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    Poszerzono temat o mapę minikampanii i frakcje. Nie wszystkie dało się przetłumaczyć.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  4. #3
    Asuryan
    Gość
    Ja mam tylko nadzieję, że w tą mini kampanię będziemy mogli grać więcej niż dwoma nacjami. Oprócz Khazraka grywalny pewno będzie Middenland, ciekawe co (i czy) jeszcze.

  5. #4
    Dowódca 101. Powietrznodesantowej Awatar Arroyo
    Dołączył
    Mar 2013
    Lokalizacja
    Oko Terroru
    Postów
    7 759
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1 490
    Otrzymał 1 041 podziękowań w 702 postach
    The new Campaign Map for the Beastmen story “An Eye for an Eye”, how big is it/who can I play as?
    It’s 52 regions and can take between 10-20 hours to complete. We are quite pleased with how it’s turned out, a nicely escalating frenzy of a challenge as you hunt down and confront Todbringer. You’ll play as Khazrak the One Eye, with the NPC factions of Jagged Horn Tribe, Skrinderkin Herd, Shadowgore Herd, Ripper-Horn Tribe, Redhorn Tribe, Middenland, Hochland, Marienburg and the Greenskins will also make an appearance as Gloomywoods and The Black Pit.

    Joey will be livestreaming it next Friday if you’d like to see more, in the meantime here’s the map (Khazrak's start position is the large icon on the left, the icons with spiked borders mark horde factions that will start approximately' in those locations).
    Obawiam się, że tylko Khazrakiem.

    Chcesz się czegoś dowiedzieć na temat Warhammer Fantasy, gdy wychodzi Total War: Warhammer, a nie znasz uniwersum? Zajrzyj TUTAJ.
    II Miejsce w turnieju Jesień Średniowiecza IV, uczestnik fazy pucharowej w Mistrzostwach Polski Rome II 1vs1.
    "Braki w Total War'ach to pół biedy. Gorzej, jeśli ktoś uważa taki stan gry za pełną wersję" ~ Arroyo

  6. #5
    Asuryan
    Gość
    Gdyby rzeczywiście tak się okazało, to faktycznie cena tego DLC będzie jakąś ponurą kpiną.

  7. #6
    Stara Gwardia / Ostatni Sprawiedliwy Awatar KLAssurbanipal
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Polska
    Postów
    4 420
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    873
    Otrzymał 948 podziękowań w 504 postach
    Na pewno tak jest - tylko banner Khazraka Jednookiego jest większy od innych nacji. Zatem jedna frakcja grywalna.
    Darowizna dla mnie jako twórcy możliwa tutaj: https://www.paypal.me/klassurbanipal


  8. #7
    Zbanowany
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    532
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    1
    Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach
    Mi to i tak zwisa, jeśli kupię WTW- a, kupię, to na pewno z zwierzakami. Myślę, że Wampiry i zwierzaki będą u mnie rządzić. Niech żyje spaczenie.

  9. #8
    Słońce Niezwyciężone Awatar Amrod
    Dołączył
    Aug 2009
    Lokalizacja
    Związek Socjalistycznych Republik Europejskich
    Postów
    3 404
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 10 podziękowań w 9 postach
    DLC cenowo pół gry. Teraz przykro mi, że SEGA przejęła Endless Space od Amplitude. Ciekawe na ile mogą zwiększyć cenę, żeby nadal im się opłacało i ludzie dalej kupowali. Nie no serio, tyle to kosztowały (prawie) dodatki w stylu Napoleona, Barbarian Invasion czy FOTS.
    the Sun and the Moon and the end of all time

  10. Następujących 2 użytkowników podziękowało Amrod za ten post:


  11. #9
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Jak patrze na tą minimapę to na niej chyba będzie zniesione ograniczenia podbojów, ponieważ za bardzo nie widzę tam gór i zieloni mają tylko dwie odsady (jak na 2 plemiona to strasznie mało).

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  12. #10
    Podstoli Awatar Jsatrzab
    Dołączył
    Jun 2010
    Postów
    468
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    39
    Otrzymał 89 podziękowań w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez royal1410 Zobacz posta
    Mi to i tak zwisa, jeśli kupię WTW- a, kupię, to na pewno z zwierzakami. Myślę, że Wampiry i zwierzaki będą u mnie rządzić. Niech żyje spaczenie.
    Zanim ty kupisz WTW to my już będziemy ogrywać jego drugą albo i trzecią część...

    Jedna grywalna frakcja w tej kampanii to naprawdę jakiś żart, bo nawet na multi nie będzie można zagrać tej kampanii...
    Si vis pacem, para bellum

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •