Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: DLC Zew Zwierzoludzi - kampania "Oko za Oko". Dyskusja Ogólna

  1. #61
    Wojski Awatar Tamudzin
    Dołączył
    Jun 2016
    Postów
    98
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    4
    Otrzymał 6 podziękowań w 6 postach
    Chaos mam i była to pierwsza kampania,którą ukończyłem. Gra hordą trochę nudna była, bitwa straty w armii a potem czekanie kilku tur by odbudować siły. O co chodzi z tym cyklem księżyca?
    Chyba poczekam z kupnem, zresztą nie ukrywam, że elfy bardziej mnie interesują. Zwierzoludzi chciałbym głównie z uwagi na multi. Jak będę miał nadmiar gotówki to kupie sobie chyba dlc z tymi nowymi LL i jednostkami, bo dość ciekawie wygląda.

  2. #62
    Asuryan
    Gość
    Cykl księżyca dotyczy tylko Zwierzoludzi - co kilkanaście tur mają związany z nim wybór (między innymi automatycznego uzupełnienia sił kosztem przyrostu ludności w hordach).

  3. #63
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Dzięki cyklowi księżyca nie musisz tracić czasu na regeneracje armii po bitwie, przez co kampania toczy się jeszcze szybciej.

    W dziale obywateli masz kampanie ziwrzaków http://forum.totalwar.org.pl/showthr...534#post416534
    Więc możesz zerknąć na ten cykl i resztę. Ja oglądałem trochę ich game plaja po angielsu, co zniechęca.

    A co do Ponurego (bo to o to dlc chodzi). To patrząc na cenę to ja daje 4,5-5 na 10. A jak przymknąć na nią oko, to 8 na 10. Gdyby zamiast tego nekrosa dali jakiegoś innego LL to byłoby lepiej. Więcej można znaleźć w moich recenzjach na steamie (wypadałoby ją w końcu zaktualizować).

    Przy czym polecam poczekać to 2-3 tygodnie na info z nowym dlc, bo najpewniej będzie to albo LL-pack zieloni-brodacze albo leśne elfy. Tak czy siak będzie można się zastanowić co lepsze i bardziej warte zakupu.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  4. #64
    Chłop
    Dołączył
    Sep 2021
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Jedna grywalna frakcja w tej kampanii to naprawdę żart, ponieważ nawet wielogra nie będzie możliwa w tej kampanii Roblox Guides get-mobdrovip.com

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •