Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Ambasada Kimmerii

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    Ambasada Kimmerii

    Start od trzeciej tury.
    Ostatnio edytowane przez Niesmiertelnik ; 04-08-2016 o 15:09

  2. #2
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Lud Kimmerii, zawsze waleczny, na wieść że władca jego miast bogactwa świata zachodniego zdobywać ze służkami wolał dnie i noce spędzać, do walki stanął by tyrana pognębić i z Królestwa wygnać. Harem wyrżnięto w pień, a władcę na pal wbito. Każda burza gwałtowna jest, lecz deszcz zmywa jej ślady, a wiatr roznosi resztki po stepie. nie minęła noc, a już na tronie dumnego Królestwa stanął nowy Król. Poprowadzi li on cymeryjskich okrutnych wojowników ku chwale i bogactwu jakiego świat nie widział? ....

  3. #3
    Wojski Awatar [EotH]ZiggyDeMiki
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Ja, wódz wojsk Ateńskich wypowiadam wojnę władcy Kimmeri ! Obywatele naszego Polis przebywający w Kimmeri, są źle traktowani, i dręczeni - to musi się skończyć ! Wzywam innych władców do ataku na ten niegodziwy kraj, zyskajcie przychylność Ateny !

  4. #4
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach
    Jeno żywo, bo wkrótce wyjeżdżam. Cymeryjscy wojowie chętnie greckie głowy na włóczniach poniosą w tryumfalnym powrocie z wojny.Przyozdobimy je jelitami Waszych generałów.... Nasze kobiety lubią takie widoki i będą wojom rzucać gałązki oliwne pod nogi.....
    Cóż za radość zapanowała w obozach wypasionych i gnuśniejących z nudów żołdaków, że ateńskie chłopstwo zlądować pragnie na pognębienie swoje.

  5. #5
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    Mocą nadaną mi przez bogów , mimo pokojowej egzystencji jaką prowadziłem w obliczu ostatnich wydarzeń których świadkiem byliśmy (jednak nie jak chce lecz jak jest ode mnie wymagane) muszę zakończyć wiek pokoju w naszym państwie.
    Z pełnym poparciem ludu i jak mam nadzieję również bogów na atak postanawiam odpowiedzieć atakiem jednocześnie pozbywając się zagrożenia jak i ratując naszych braci z rąk obcych potęg chcących zagarnąć ich ziemie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •