Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Problem z Hot Seat

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Problem z Hot Seat

    W MIITW istnieje możliwość gry w trybie hotseat. Próbowałem uruchomić ten tryb, ale mam tylko Bitwy LAN i Bitwy Online, a mi chodzi o kampanie. Widziałem poradnik jak zmodyfikować plik, zrobiłem to i nadal tylko te dwie opcje. Mam wersję 1.52, próbowałem zainstalować 1.5 ale dostałem wiadomość że "Medieval II Total War nie jest zainstalowane". Grę mam na Steam.

  2. #2
    Pampa
    Gość
    Musiałeś coś zrobić źle, innej opcji nie ma.

  3. #3
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Pewnie zamiast wchodzić w tryb wyboru frakcji w zwykłej kampanii wchodzisz w multiplayery. A to błąd. Musisz wejść tak, jakbyś chciał uruchomić normalną kampanię na singlu, ale zaznaczasz po prostu kilka frakcji.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Jul 2016
    Postów
    8
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    2
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Nie mogę zaznaczyć kilku frakcji. Może zrobiłem coś źle? Zgodnie z tym postem: http://forum.totalwar.org.pl/showthr...-w-Medieval-II
    podmieniłem plik medieval2.preference i zmieniłem go na "Tylko do odczytu"

  5. #5
    Podkomorzy
    Dołączył
    Jul 2010
    Lokalizacja
    Rybnik/Białystok
    Postów
    1 953
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 26 podziękowań w 21 postach
    Jeżeli dodałeś wpis:

    [misc]
    unlock_campaign = true

    to wszystko powinno działać, a już na pewno wybór kilku frakcji. Posprawdzaj jeszcze raz, bo tak jak napisał Pampa- najprawdopodobniej zrobiłeś gdzieś błąd. Może nazwę pliku zmieniłeś przy zapisywaniu i już nie jest cfg? Może zdublowałeś wpis o hotseat albo zapomniałeś gdzieś spacji? A pro po wersji- 1,52 to zdaje mi się właśnie wersja o której mówi się 1,5. Nic zatem dziwnego, że wyskakiwał Ci komunikat.
    KO:
    Krucjata(4-Jerozolima);Iberia(1-Navarra);Brytania(32-Walia);Krzyżacy(35-Polska,36-Zakon,38-Litwa,42-Dania,44-Mongołowie,45-Zakon);MKO(26-Bizancjum);WKO(29-Sycylia);
    Niedokończone:
    MKO(18-Wenecja);Krzyżacy (39-HRE,40-HRE);
    Oddane:
    WKO(30-Maurowie, 32-Bułgaria); MKO(30-Dania,33-Anglia);WKO(34-HRE);BC(17-Egipt);

  6. #6
    Chłop
    Dołączył
    May 2017
    Postów
    1
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach
    Ja też mam takowy problem ale jestem pewny że wszystko zrobiłem dobrze wiec nwm o co chodzi.Proszę o pomoc.

  7. #7
    Pampa
    Gość
    Jakbyś wszystko zrobił dobrze, to by działało.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •