Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Wątek: Thea: The Awakening

  1. #21
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja mam ostatnio wrażenie że gra zwiększyła mi poziom trudności...

    To znaczy by zdobyć Lady (jest to 7 bóg) trzeba ukończyć ciąg zadań z drzewem życia. I o ile grałem sobie wcześniej tyko tak by sobie pograć to nie było problemu. Natomiast jak wyznaczyłem sobie cel: ukończenie tego zdania, to gra stała się dużo trudniejsza.

    Za pierwszą próbą, wszystko szło dosyć dobrze, ładnie się rozwijałem i robiłem zadanka i wydarzenia. Wszystko do czasu. O tuż zielarka miała dość nie fortunną lokalizacje za wodą, ale że rzadko mam problemy z trutką to się tym nie przejmowałem. Aż tu od pewnego czasu wszystkie eventy i wydarzenia zaczęły lądować koło zielarki. I tu zrobił się problem, bo woda zamiast uformować jezioro (tak się dzieje prawie cały czas) utworzyła rzekę... Z prawej strony nie do przejścia aż do końca mapy. Zaś lewej nie zdołałem już sprawdzić bo w wydarzeniu moja wioska został zatruta i oczywista oczywistość lokalizacja duszka też była za rzeka... Tu zakończyła się moja rozgrywka.

    W drugiej wszystko szło idealnie. Miałem 25-28 ludzików, różnych profesji i ras. Cieszyłem się że wreszcie wykonam zadanie. Wysłałem potężną drużynę by go wykonała (pokonać smoka w jaskini) a tu nagle pojawiły się dwie grupy epickich potworów 3 złote/brązowe czaszki. Jedna zdewastowała moją drużynę, a druga zdemolowała moją wioskę. Tak że po ich przejściu zostałem z 5 ludzikami... Było to coś koło 300 tury. Właściwie ilość silnych potworów i ich legowisk na mapie się podwoiła.

    Jak przetrwać czas po 300 turze?

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  2. #22
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ostatnio spróbowałem gry multi i trochę się zawiodłem, bo niestety czuć że jest to tryb dodany później.
    - Doświadczenie dla boga otrzymuje tylko gracz który założył rozgrywkę. Wiem że w przypadku wymaksowanie danego boga efekt będzie ten sam ale słabe to trochę jest.
    - Ewenty niby losowo, ale podczas tej gry jakoś nawiedzały one bardzie mojego partnera, który mocno je wykorzystał. Znaczy nagrody, doświadczenie i technologie, przez co szybko się odsadził ode mnie.
    - Technologie i doświadczenie jest osobne dla każdego gracza, przez co gra się tak samo jak w grze pojedynczej. (a szkoda do jakby było wspólne, ale byłyby większe progi do awansu to byłoby ciekawiej.

    Dzięki zagapionej technice gry (dwie małe ekspedycje po 3-4 ludzików na początku agresywnie czyszcząca okolice) od Sanvone szybko wiłem dwóch bogów na 4 poziom i zawiodłem się strasznie. Jakoś te bonusu z 4 poziomu słabe się wydają. A 5te które się pokazały to już całkowicie słabo. Jak na zwieńczenie (ostateczny poziom) są słabe...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  3. #23
    Łowczy
    Dołączył
    May 2016
    Postów
    157
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 17 podziękowań w 9 postach
    Zagrałbym, ale trzy rzeczy ogromnie mnie zniechęcają do tej gry:


    1. Brak ekspansji. Zaczynamy z jedną małą wioską, kończymy z jedną trochę mniej małą wioską.
    2. System walki. Mogli zrobić coś ciekawszego i lepiej wyglądającego graficznie.
    3. Brak jakiegoś PvP w multi.

  4. #24
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    1. Ale to właśnie takie są założenia. Choć po prawdzie mi pasowałyby możliwość zakładania przyczółków (takich mini magazynów).
    2. Zawsze można wszystko grać na automacie (sam przez długi czas tak robiłem). Wbrew pozorom system ma swoje plusy i czasami trzeba ostro się nakombinować.
    3. Niestety multi na razie jest tylko dodatkiem. Może w kontynuacji zrobią je od razu.



    Ja już mam wszystkich bogów, w tym dwóch na 4 i chwilowo trochę się zawiodłem na tych poziomach, te bonusu wydają się słabe.

    Przy czym muszę jeszcze w końcu przywabić do osady przedstawiciela demonów, orków, brodaczy.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  5. #25
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Ja w sumie w Thea gram kolekcjonerko. Zbieram sobie obrazki różnych postaci które się do mnie przyłączają. Tu masz parę z mojej biblioteki.








    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  6. #26
    Podstoli Awatar Sanvone
    Dołączył
    Aug 2013
    Postów
    411
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    21
    Otrzymał 55 podziękowań w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ituriel
    - Ewenty niby losowo, ale podczas tej gry jakoś nawiedzały one bardzie mojego partnera, który mocno je wykorzystał. Znaczy nagrody, doświadczenie i technologie, przez co szybko się odsadził ode mnie.
    Prawda co do częstotliwości eventów. Niemniej wiele z nich może wykonać też drugi gracz. Niemniej powód dla którego odskoczyłem ci leżał raczej w wytwórstwie - pod koniec gry dysponowałem małą kolekcją potężnych przedmiotów, kiedy u Ciebie raczej było z tym gorzej.

    Co do Multi to mam mieszane odczucia. Co prawda dopracowałem dzięki temu trybowi moją strategię na start wojownikami (2 zbieraczy pozyskuje żywność i opał w osadzie, 3 wojowników w Ekspedycję I, 2 wojowników + 2 rzemieślników w Ekspedycję II) przez, co w pierwszych turach jestem jeszcze bardziej agresywny. Problem jest taki, że póki co odnoszę wrażenie kontrproduktywności tej strategii. Wbrew temu co słyszałem na forum Steam zamiast spowalniać progresję świata (pojawianie się coraz trudniejszych wyzwań) to czyszczenie siedlisk potworów jeszcze to przyśpiesza. W obecnej grze gdzieś koło 10-11 napotkałem już 2-gwiazdkowe grupy potworów, a koło tury 46 natrafiłem na pierwszy event z Gigantami (co jest wyzwaniem 5+ czaszek)

    Co do systemu karcianego to bardzo mi się podoba. Bezpośrednia walka jest najmniej opłacalna (najmniejsza ilość łupów oraz ryzyko odniesienia ran) ale zawsze trzeba być na nią gotowym. Za to gracz może specjalizować się w innych typach wyzwań i dzięki temu pokonywać napotkane grupy przeciwników. Trzeba jednak wybrać 2-3 typy takich wyzwań bo nie każdą grupę można pokonać danym sposobem: przykładowo bandytów nie można upolować, zwierząt zwyciężyć taktycznie, a nieumarłych otruć. Co zapewnia replayability.

    Z ciekawości przejrzałem 4. bonusy bogów i tutaj moja opinia:
    Veles - Każda postać otrzymuje +2 do Magii - fantastyczny bonus z racji na to, jak rzadka jest to cecha. A dostęp do niej na paru postaciach odblokowuje nam opcję podjęcia wyzwań tego typu, co choćby w przypadku napotkania przeklętego elfa jest bezcenne (możemy dzięki temu bardzo szybko zyskać Elfa)
    Svarog - Osada zaczyna z wybudowaną wieżą obserwacyjną - no rzeczywiście nie jest to aż tak mocny bonus niezależnie od jakości tej wieży. No chyba, że ta wieża zapewnia nam jakieś przyciąganie postaci ale i wtedy jest to średni bonus.
    Zorya - Zaczynasz z dodatkowym zaawansowanym przedmiotem - jeden przedmiot wiosny nie czyni. Jednak bonus ten ładnie wpisuje się w specyfikę bogini (rush) więc wraz z wybraniem startu Wojownikami przy szczęśliwym wylosowaniu może to sporo pomóc.
    Horos - jedna z postaci jest Nightstalkerem. Unikalna postać, w założeniu silniejsza od zwykłych ludzi ale nie wiem jak ma się względem innych nie ludzi. Biorąc pod uwagę, że to tylko zamiana, a nie dodatkowa postać to średni bonus.
    Morena - zaczynamy z dodatkowymi gadżetami i akcesoriami. Może być miłe bo te błyskotki powinny ułatwić nam różne nie standardowe wyzwania. Niestety nie wiem jak jest z losowością więc rzeczywiście średnio może to wychodzić.
    Perun - zaczynamy z 3 budynkami w osadzie: kuźnią, palisadą i wieżą obserwacyjną - Kuźnia na start oznacza pasywny bonus do jakości wytwarzanych przedmiotów. Wiele też zależy od jakości tych przedmiotów jak i ewentualnych wabień nowych postaci. W teorii może być nawet nawet, w praktyce sam nie wiem.
    Mokosh - zaczynamy z wybudowanym pastwiskiem - moim zdaniem najgorszy bonus z możliwych. Budynek dostępny do budowy dla każdego od samego początku. Daje zapewne jakieś przyciąganie ludzi oraz trochę surowego mięsa co turę, co może mieć jakieś znaczenie na wyższych poziomach trudności jedynie.
    Lada - zaczynamy z dodatkowym zaawansowanym ekwipunkiem - podobnie jak u innych może być dobre.

    Generalnie rzeczywiście nie ma bonusów, które zmieniałyby drastycznie grę (może z wyjątkiem Velesa) ale bonusy raczej nie są nic nie znaczące (może z wyjątkiem Mokosh).

    A tak z ciekawości jak oceniacie poszczególne bóstwa? Od najbardziej lubianego do najmniej?

    Veles - bardzo lubię bonusy tego bóstwa. Przyśpieszone odkrycia oraz bonusy do wyzwań Intelect, Curse (+Magia!, +Willpower), Disease (+Poison!, +Willpower) oraz zamiana jednego z początkowych postaci w dosyć rzadką postać Sage, która otwiera nowe możliwości podczas eventów. Bóstwo raczej stworzone pod start Rzemieślnikami, dzięki czemu dysponujemy aż 5 mocnymi typami wyzwań (do 3 wcześniej wymienionych dodać możemy Social i Tactic).

    Svarog - bóstwo za którym akurat nie przepadam. Ale to właśnie na nim zdobyłem osiągnięcie za ukończenie gry w mniej jak 100 tur. Przyśpieszone zdobywanie doświadczenia, bonusy przekładające się na wyzwania Social i (w mniejszym stopniu) Tactical oraz szereg bonusów trwających podczas dnia. Dodatkowy punkt ruchu mocny ale nie esencjalny (początkowo mamy 5, z jedzeniem na maksa mamy 7 więc +1 w większości gier na małych średnich mapach niewiele zmienia). Niby zmniejsza szansę na zaatakowanie osady podczas dnia (co sukcesywnie oznacza porażkę gracza) co pozwala nam pozostawiać ją całkowicie pustą, niemniej jednak ja bym nie ryzykował

    Zorya - dosyć lubiana przeze mnie boginka uznawana powszechnie za najsłabszą. Szybsze zdobywanie doświadczenia i bonusy stricte do walki i w mniejszym stopniu do polowania. Początkowo dzięki Synowi Zoryi jako postaci i dodatkowej zaawansowanej broni jest łatwiej, a później reszta bonusów przy dużej liczbie postaci też jest odczuwalna. Przy 10 osobowym party jak zsumować te bonusy to mamy +30 życia, +10 obrażeń i +20 obrażeń dystansowych

    Horos - przeciwieństwo Svaroga przez co bardziej go lubię. Noce są niebezpieczniejsze od dni a i bonusy Horosa są przydatniejsze. Boli brak przyśpieszenia czy to doświadczenia czy odkryć ale +1 obrażeń i +2 obrażeń dystansowych podczas nocy wraz z 2-ma dodatkowymi punktami ruchu i pełną widocznością są mocne. +2 do skradania jest warte odnotowania bowiem Skradanie w walce przekłada sie na maksymalny zasięg poziomowy czynności Pierwsza Akcja jak i obrażenia w wyzwaniach skradankowych.

    Morena - ciekawa bogini z naprawdę dziwnymi bonusami. Sprawdziłem i jej bonusy dają jej przewagę w szerokiej gamie typów wyzwań lecz niemal w żadnym z nich nie są to potężne bonusy. Wraz z dodatkowymi gadżetami mamy szansę odnaleźć się w jakiś typach wyzwań. Cecha Medyk +1 sprawia, że minimalnie (o 1%) zwiększamy szansę przeżycia każdej ciężkorannej postaci nawet bez posiadania postaci medyka, a nasi medycy są minimalnie lepsi i ewentualnie z ekwipunkiem możemy mieć paru niby medyków. Szybsze odkrycia oraz startowanie z 3 zamiast 1 punktów odkryć znacząco przyśpiesza nasz start.

    Lada - jedna z dwóch "nadrzędnych" bóstw, których siła znacząco odbiega od reszty. Lada jest akurat prostsza do odblokowania i też słabsza od Peruna. W czasach bety posiadała potężny bonus Przyciągania Ludzi +1, który nie jestem pewien czy nie naliczał się tez dodatkowo na budynki, co oznaczało lepsze pozyskiwanie nowych postaci. Niestety od czasu zmian bonusu, otrzymała szereg średnio-słabych rzeczy. Po bóstwie jej kalibru spodziewam się więcej. Posiada jako jedyna bonusą postać zamiast zamieniać jedną z posiadanych na Sage. Szybsze odkrywanie i levelowanie jak i szereg bonusów do wyzwań umysłowych to lepsze z tego co ma do zaoferowania. Dodatkowy ekwipunek nie boli ale +50 jedzenia to jakaś pomyłka. O ile jest to jedzenie jednego typu (i w dodatku łatwodostępne w osadzie czyli: warzywa, mięso) Pozwala na pewne zagranie w pierwsze 20 tur ale i bez tego można sobie prosto poradzić. No chyba, że czegoś nie wiem i to jedzenie to mieszanka różnych potraf dzięki czemu uzyskujemy bonusy za różnorodną dietę. Jeżeli jeszcze jest to przetworzone jedzenie to w ogóle może być fenomenalnie. Ratuje ją trochę szybki dostęp do misji mogącej zaobfitować w postaci krasnoluda.

    Perun - najsilniejszy z bogów. Zaczynamy z 4 zamiast 1 punktami odkryć oraz 2 kuszami najlepszego typu. Szybciej odkrywamy, zdobywamy doświadczenie, zbieramy i wytwarzamy (czyli generalnie wszystko robimy szybciej), nasze postacie zyskują po +6 życia i po +2 obrażeń zwykłych i dystansowych, a w naszej osadzie od początku mamy kuźnie, palisadę i wieżę strażniczą. Fajne bóstwo do próbowania się z wyższymi poziomami trudności.

    Podsumowując:
    1. Veles
    2. Perun
    3. Zorya
    4. Morena
    5. Horos
    6. Lada (z potencjałem na wyżej jeśli jedzenie jest różnorodne)
    7. Mokosh
    8. Swarog

    Jestem ciekawy waszych rankingów.
    Pozdrawiam

    Mój kanał Youtube (Seria Total War, XCOM: Enemy Within, Age of Wonders 3, Mass Effect 3 Multiplayer)

  7. #27
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    A ja ostatnio przegrałem fenomenalnie rozkładająco się dla mnie grę.

    - Kości demonów koło wioski.
    - Postawiłem nawet kilka budynków z nich.
    - Silna drużyna.
    - Zrobiłem ciąg zadań dla wybranego boga.
    - Dostałem ulubionego zwierzaka (ducha).

    I jakieś dziady zabiły mi wszystkich w wiosce zanim zdążyłem wrócić.

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  8. #28
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Moja kolejność
    1. Veles
    2. Perun
    3. Horos
    4. Zorya
    5. Lada
    6. Morena
    7. Mokosh
    8. Swarog

    Tak naprawdę to większość bonusów z 4 i 5 poziomu jest rozczarowująca i to mocno bardzo. Jak zobaczyłem 4 bonus Lady to po prostu odechciało mi się nią grać, bo po co. Pozycje 1,2,7,8 są takie same jak u Sana, bo dystans w mocy miedzy nimi a postaciami średnimi jest spory.
    1. Veles. To jest jedyny bóg który ma każdy poziom dobry. Już ten 3 jest bardzo przyzwoity bo jeden z naszych ludzików zaczyna jako mędrzec, co w połączeniu z 1 ludzikiem zależnym od profesi z którą zaczynamy*. Daje naprawdę zrównoważoną drużynę. A Magia i trucizna są chyba najlepszymi bonusami ze swoich poziomów.
    2. Perun. O ile pierwsze 3 bonusy są u niego mega mocne i ułatwiają dynamiczny rozwój, tak poziomy 4 i 5... meh. Budynki jedyny ich plus to to że są w sumie 3, a te kusze to trochę pomyłka (choć są aż dwie). Zapomniałem że na 5 poziomie, oprócz kusz startowe ludziki dostają 5 hp więcej, co jest już całkiem dobre.
    3. Horos. Jego umiejki nie są jakoś przesadnie wielkie, ale przez to że tyczą się nocy to są nad podziw użyteczne. Dodatkowo ta mara to trochę słabszy goblin więc i tak całkiem dobre wzmocnienie (wchodzi ona chyba za wojownika).
    4. Zorya. niby bonusy z 4 i 5 poziomu się łączą. Syn Zoryi i zaawansowany ekwipunek (sztuk 1,hahaha) ale to mimo wszystko słabe. Zaś podstawowe bonusy wpływają tylko na walkę, tylko tyle i aż tyle. Bo o ile to my atakujemy, to zawsze wybieramy rodzaj starcia w którym jesteśmy mocni, ale w nocy kiedy to potwory idą na żer (one zawsze dają walkę), wtedy ten jej bonus daje czadu.
    5. Lada. Prawdę mówiąc to te jej późne bonusy są tragiczne. Przesadzili w osłabianiu ich.
    6. Morena. Jak ktoś jest do wszystkiego, to jest tak naprawdę do niczego. Gadżety z 4 poziomu, jest ich 6 ale przez to że mają losowe statystyki, często jest tak że do niczego się nie przydają. Ale z drugiej strony jest to bardzo uniwersalny bóg.
    7. Mokosh. Gdyby nie 5 poziom to byłby najgorszy bóg. To pastwisko na start to porażka, gdyby to była np. leśna ścieżka (budynek który pozwala zbierać z dalszych terenów) to co innego. To pastwisko jest słabe z tej przyczyny że Mokosh zaczyna z 2 rodzajami jedzenia, więc nie potrzeba nam aż tak tego mięsa. A dodatkowo nasi ludziki zbierają dużo skuteczniej więc zazwyczaj spokojnie udźwigną ten drugi rodzaj jedzenia. I na koniec pastwiska to jedyny budynek odblokowany na start u wszystkich, a do jego postawienia potrzeba tylko drewna i jedzenia, więc w większości przypadków bardzo szybko się go buduje w czasie gry. Mimo wszystko lubię grać tą boginią i na razie tylko ją mam na 5 poziomie.
    8. Swarog. Nyndza bryndza. Bardzo słabe są jego bonusy, a dodatkowo tyczą się dnia, czyli tej bezpiecznej pory.

    Z uwag ogólnych związanych z bonusami. Gdyby każda postać była dodatkową to od razu zwiększyła by sie moc tych bonusów. Zaś w przypadku ekwipunku to przydałoby się zwiększyć liczbę sztuk, bo tak jeden dodatków ekwipunek w przypadku Zoryi, haha.
    No i na koniec budynki... większość budowli stawia się tylko po to by przyciągać inne rasy.



    * Wojownicy zaczynają z medykiem, rzemieślnicy z łowcą, a zbieracze z (dopiszę później bo prawie nie gram na tej grupie i nie pamiętam kto u nich jest).
    Ostatnio edytowane przez Ituriel32 ; 14-03-2017 o 17:35

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  9. #29
    Zagubiony Teoretyk / Stara Gwardia Awatar Ituriel32
    Dołączył
    Nov 2009
    Lokalizacja
    Za daleko
    Postów
    3 343
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    148
    Otrzymał 393 podziękowań w 292 postach
    Gdzieś czytałem że Syn Zoryi miał być dodatkową postacią. Niestety nie jest...

    Śmierć to Twoje przeznaczenie.
    A poza tym sądzę, że Rzym należy zniszczyć.

    KABANOS to taka kiełbaska i zespół muzyczny, oba polecam.

    Jeśli nie musisz czegoś zrobić, to nie rób. Ale jeśli już musisz, to zrób to szybko.

  10. #30
    Krwawy Kardynał Awatar Samick
    Dołączył
    Oct 2010
    Postów
    5 767
    Tournaments Joined
    9
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    171
    Otrzymał 427 podziękowań w 262 postach
    Iturirl, jak brakuje Tobie towarzystwa to zapraszam ts. Nie musimy razem grać, żeby pogadać.



Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •