Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: 315 P.N.E. Athens

  1. #1
    Podkomorzy
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    1 335
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    85
    Otrzymał 287 podziękowań w 137 postach

    315 P.N.E. Athens

    Potężna flota Kolchidy wyruszyła z Troy, by zająć serce Aten i odebrać Ateńczykom chęć do walki odbierając im ich świątynie, posągi i Bóstwa.

    Obrońca Ateny, czas na rozegranie bitew do 25.08. godz 22:00

    W przypadku wygranej bitwy morskiej Kolchida desantuje się na ziemie ateńczyków.

  2. #2
    Cześnik Awatar Twój Mistrz
    Dołączył
    Mar 2016
    Lokalizacja
    Opolskie, Nysa
    Postów
    326
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    64
    Otrzymał 44 podziękowań w 36 postach
    Po zabezpieczeniu garnizonami ważniejszych miast oraz zaciągnięciem z terenów Miletu nowych rekrutów do armii, wraz z potężną flotą przybyłą ze stolicy wyruszyłem na Ateny by wyzwolić te nędzne imitacje człowieczeństwa z ich dóbr oraz pokazać całemu światu, że niepokojenie kolchidzkiego lwa źle się kończy. Z powodu braku sprzętu oblężniczego musieliśmy zastosować taktykę niszczenia żywności w prowincji, co w końcu przyniosło oczekiwany skutek. Armie spotkały się na równinnym terenie z małym wzgórzem, które postanowiłem wykorzystać. Mój przeciwnik mimo swej nieudolności był był na tyle mądry, by również wejść na wzgórze, tak iż armie spotkały się na wzgórzu, następnie tak jak to nie raz widzieli nasi kimmeryjscy bracia po raz trzeci w wielkiej bitwie drapieżnik rozszarpał ofiarę. Po zdobyciu Aten miasto spaliłem, a jego mieszkańców wysłałem do kopani srebra by tam nabrali rozumu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •