Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 67

Wątek: Battlefield

  1. #51
    Pampa
    Gość
    Mam, początkowo byłem ceptyczny po alfie, ale jednak sama rozgrywka jest spoko. Mimo iż prawie kazdy lata z automatami. Klimat i muzyka sa bardzo fajne i sprzet tez jest autentyczny (chociaz proporcje sa MOCNO zaburzone). I niestety tak, murzynow jest pełno w tej grze. Coz czekam na BF o II WS z czarnoskorymi w wehrmachvie czy SS.

  2. #52
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Co do realiów historycznych, to są już serwery, z tzw. standardowymi wersjami karabinów, każdy ma taką broń ,jest nawet ich podział na nacje.

    Co do czarnoskórych, to myślę, że właśnie z tego powodu raczej nie wychodzą już gry w realiach II WŚ - nie ma tam gdzie upchnąć ich, więc twórcy sięgają po tematy współczesnych konfliktów zbrojnych itp...

  3. #53
    Pampa
    Gość
    Mogliby wcisnąć w II WŚ spokojnie, uczestniczyli jako siły pomocnicze w armii USA była też np 92 Dywizja Piechoty (nie uczestniczyła za bardzo w walkach). Chociaż pewnie dla DICE równałoby się to co drugim takim żołnierzem.

  4. #54
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Trzeba by w takim razie wydawać tylko gry poświęcone Amerykanom, podczas gdy tematów frontu wschodniego i innych by nie ruszono, gdyż tam "multikulti" by było już komiczne, no chyba że chcielibyśmy czarnoskórych czerwonoarmistów czy coś...

  5. #55
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    DICE umieszcza murzynów w grze nie po to, żeby było poprawnie politycznie a po to by murzyni chętniej kupowali bfa

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  6. #56
    Podczaszy Awatar Janek
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    771
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 35 podziękowań w 26 postach
    Czy też tak macie w BF1, że przy próbie połączenia się do serwera w 8 na 10 przypadków jest "Utracono połączenie z sesją" albo "Nie znaleziono rezerwacji" czy cośtam jeszcze? Generalnie zamiast w grze lądujemy znowu w menu. Za którymś razem zaskakuje, ale może człowieka trafić przysłowiowy szlag zanim się uda.

  7. #57
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    Też byłem początkowo sceptyczny ale gra mi się lepiej niż np w mojego ulubionego bf3. Rozgrywka nie za dynamiczna w punkt, klasy zróżnicowane i zbalansowane od groma genialnych map (poza włoskimi) i trybów (operacje ubóstwiam czuć wielką bitwe) no i o dziwo klimat. Mimo że mamy więcej szybkostrzelnej broni niż w czasie 2WŚ a nawet MG15 lotniczy karabin maszynowy z lat 30 to ogrom pola bitwy, wygląd map, broni itd. budują genialną atmosferę. Nieco zaburzają ją wszechobecni murzyni bo rozumiem upamiętnić czarnych amerykańskich żołnierzy (których za wielu nie było a i konserwatywni wojskowi byli często przeciwni formowaniu czarnych odziałów) ale serio niemiecki kawalerzysta czarny? A no tak zapomniałem że wśród młodych niemieckich arystokratów panowała moda na malowanie się czarną farbą i te kocie ruchy

    Może zbierzemy się orgową ekipą i pogramy w bf

  8. #58
    Pampa
    Gość
    Czemu nie, chętnie spiorę kilka orgowych tyłków.

  9. #59
    Konny falangita rakietowy
    Dołączył
    Sep 2009
    Postów
    1 176
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    231
    Otrzymał 167 podziękowań w 115 postach
    No to podawać nicki Origin
    Seba_falluss

  10. #60
    Wojski
    Dołączył
    Jan 2017
    Postów
    61
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

    Bf4/BF1

    Czesc. Czy ktos stąd gra w serie battlefield? Jesli istnieje juz taki temat to popeosze o linka do niego i skasowanie postu
    Pozdrawiam

    Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •