Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Wątek: Battlefield

  1. #1
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach

    Battlefield

    Gra ktoś w dzieła DICE? Zamierza grać? Co sądzicie o nadchodzacym battlefieldzie? Obecnie gram sobie w BF 4 przeplatając go z rozgrywkami w Battlefroncie. Mój profil to http://battlelog.battlefield.com/bf4.../482834577/pc/. Czekam z utęsknieniem na bf 1 bo końcu będzie można pograć snajperem z dobrą prędkością wylotową pocisku z karabinu .

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  2. #2
    Pampa
    Gość
    Grałem w alphę bf 1, udało mi się jakimś cudem uzyskać. Gra nie powala.Powiedziałbym że jest średnia. TO jest po prostu więcej tego samego w innej oprawcew. Rozgrywka w ogóle się nie zmieniła, i niestety w ogóle nie czuć klimatu. :C

  3. #3
    Wojski Awatar [EotH]ZiggyDeMiki
    Dołączył
    Jan 2015
    Postów
    94
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    20
    Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach
    Ja czekam na bete

    Osobiście grałem w Bf3 i cały czas gram w Battlefronta

  4. #4
    Chłop
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    25
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Ja z wielką nadzieją liczę, że będą serwery "historyczne", tzn. nie będzie biegania z prototypami, tylko autentyczne bronie i podział ich na nacje, tak samo jak pojazdy...

    Na chwilę obecną bardziej to to przypomina jakiegoś Mad Max, niż I WŚ...

  5. #5
    Szambelan Awatar Il Duce
    Dołączył
    Jul 2012
    Postów
    7 688
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    163
    Otrzymał 384 podziękowań w 264 postach
    Czekam na bf1 i jestem bardzo ciekaw jak to wyjdzie choć nie jest to szczyt mojej listy priorytetów . Obecnie gram w bf4 i muszę przyznać że nie do końca podoba mi się system z tej gry,to oczywiste że trzeba promować graczy z większą ilością meczów i spędzonych godzin ale mam wrażenie że ta przewaga jest aż za duża,zbyt wiele w tej grze możliwych do zainstalowania dodatków do broni nie wspominając o samym fakcie posiadania przez graczy z wyższym poziomem lepszego sprzętu. Idealny był dla mnie system z black ops gdzie jak już odblokowaliśmy broń to od razu mieliśmy możliwość kupna za wirtualne pieniądze każdego dostępnego dla niej dodatku bez konieczności żmudnego ciułania kolejnych ulepszeń.
    Keep your friends rich and your enemies rich and wait to find out which is which.

  6. #6
    Pan Koala Awatar Shay Ruan
    Dołączył
    Dec 2012
    Lokalizacja
    Afryka, pierwsze drzewo z prawej
    Postów
    1 666
    Tournaments Joined
    1
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    189
    Otrzymał 126 podziękowań w 91 postach
    Bf 4 jest tragicznie zbalansowany a z technicznego punktu widzenia nawet popsuty. W battlefronta też gram i strasznie mi sie podoba. Śmiga pięknie i nie ma problemów z netcodem... no i ten klimat . Co do ulepszęń z bf 4 i bf 3 to ja ten system lubie Nadaje w pewien sposób sens graniu i jest idealny dla kolekcjonerów takich jak ja.

    "Nie jest umarłym ten, który spoczywa wiekami, nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami"


  7. #7
    Sara Temer
    Gość
    Gram z różną częstotliwością w BFa 3 i 4, a teraz czekam na betę 1

    Co do systemu odblokowywania dodatków do broni, osobiście też go lubię, choć uważam, że w BF3 jest to lepiej rozwiązanie z prostego względu - przy każdym dodatku masz podane ile killi trzeba nabić by to odblokować (i wtedy odpalało się kanały z deathmatchem na mnóstwo ticketów ^^ ), a w BF4 większość dodatków ma przypisek "Pozycja z pakietu bojowego" i weź teraz dojdź do tego jak zdobyć np. ulubiony celownik

    Battlefront - podczas bety rok temu gra stwierdziła, że nie pozwoli się uruchomić, potem polatałem X-Wingiem chwilę podczas WGW oraz z WMM zagraliśmy w tym trybie z odpieraniem kolejnych fal (nie pamiętam jak to się nazywało), pooglądałem gameplaye i raczej takie meh, jakoś do gustu mi nie przypadł, mimo, że Gwiezdne Wojny lubię

  8. #8
    Asuryan
    Gość
    Trochę pograłem w BF3 z dodatkami. Nawet fajna rozrywka, ale mam tyle innych gier, że na tłuczenie w jedną po prostu szkoda mi czasu. Inna sprawa, że znaleźć kogoś ogarniętego do misji co-op było dość ciężko. Nie zliczę ile razy trafiał się mi pilot, który rozwalił nasz helikopter

  9. #9
    Pampa
    Gość
    w misje coop najlepiej grać ze znajomym z mikrofonem. no i są banalne. A helą w bf 3 lata się super.

  10. #10
    Asuryan
    Gość
    Owszem, lata się super, ale trafiała się mi rola strzelca pokładowego. Przeszedłem w końcu tą misje gdy trafiła się mi rola pilota

Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •