Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: Attila vs Rome 2 w multi

  1. #1
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście

    Attila vs Rome 2 w multi

    Witam serdecznie.
    Posiadam attila total war i ostatnio troche grałem w multiplayera który moim zdaniem jest bardzo dziwny, co obrazuje ten oto filmik https://www.youtube.com/watch?v=_e4453vOcSk Zauważyłem dokładnie to samo.
    Tutaj pojawia się moje pytanie, czy w przypadku Rome 2 jest tak samo? Czy tam jest np średnio wiecej graczy na serwerach? Bo attila świeci pustkami i niekiedy jest to strasznie wkurzające. Czy bitwy w Rome 2 są bardziej zróżnicowane? Bo w attilli wszyscy jadą na gotowych buildach i nie ma w tym zabawy tak jak np w napoleonie.

  2. #2
    Stolnik
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    455
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    185
    Otrzymał 130 podziękowań w 78 postach
    Witam. Na wstępie zaznaczę, że nie mam porównania do Attyli, ponieważ nie posiadam tej gry. Natomiast jeśli chodzi o Romka to gram sporo na multi i raczej nie ma problemu ze znalezieniem graczy, czy to w formule 1v1 czy 2v2. Dodatkowo sporo osób z forum gra regularnie w multi, szczególnie w godzinach wieczornych/poznowieczornych. Bitwy są zróżnicowane pod względem taktycznym i doboru armii i raczej nie spotkałem się z jakąś schematycznoscia. Oczywiście od czasu do czasu trafiają się jakieś "kwiatki", ale ogólnie zabawa jest przednia.. Pozdrawiam.

  3. #3
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Super dzieki za odpowiedź w attyli mam wrażenie że wszyscy jadą na tych samych armiach - universalnym buildzie i to jest strasznie wkurzające. Fajnie by było gdyby sie wypowiedział ktoś kto ma obie częsci

  4. #4
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Romek jest dużo bardziej grywalny, z racji większego urozmaicenia składów armii. Od początku do końca podstawowy zarzut w stosunku do Attyli to standardowe buildy armii. I wobec tego standardowe taktyki.

    Bez rozpisywania się, nikt tutaj nie gra na Multi w Attylę, parędziesiąt osób grywa w Rome 2, paręnaście grywa w Warhammera. Wyniki jasno wskazują, że Rome 2 jest lepszą opcją dla gracza multiplayer niż Attyla.

  5. #5
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Super dzięki

  6. #6
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    W tym temacie możesz znaleźć adresy steam osób, które aktualnie będą grać w Ligach Rome 2.

    Spróbuj je zaprosić, może w ten sposób znajdziesz aktywnych partnerów do gry.

    http://forum.totalwar.org.pl/showthr...tni-na-sezon-3

  7. #7
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Super tylko właśnie nie posiadam rome 2 czekam na jakąś edycję gdzie bedzie przynajmniej część dlc bo cholernie nie podoba mi sie polityka CA. Wole sobie poczekać na jakąś pomarańczową kolekcję lub jakąś nową edycję od nich ale napewno kupię bo teraz moge niby kupić za 80zł nową ale kolejne 100 wydam na płatne dlc - co jest dla mnie troche kiepskie za grę z 2013r. Dlatego pytam i sie zastanawiam czy jak kupie po takim czasie to bedzie lepiej niż z attylą którego nabyłem w humble ale nic w nim nie ma Kiedyś to było spoko, kupowalo sie medievala 1, gra dopracowana, rozsądna cena, wszytkie nacje, rozne okresy historyczne etc, i duzy dodatek z wikingami za połowe ceny. Tak samo medieval 2 czy rome... no ale takie czasy DLC, gdzie za opcję krwi którą wycieli życzą sobie hajsy.

  8. #8
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    To poczekaj w takim razie do Świąt. Wtedy z reguły na steam są potężne przeceny i można kupić i grę i DLC za 25% ich obecnej ceny.

  9. #9
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    Romek jest dużo bardziej grywalny, z racji większego urozmaicenia składów armii. Od początku do końca podstawowy zarzut w stosunku do Attyli to standardowe buildy armii. I wobec tego standardowe taktyki.

    I tu się Pirx z Tobą nie zgodzę - - grając Galcją ile rodzajów jednostek wybierzesz z puli dostępnych w nacji - góra 5 max bo inne nie mają racji bytu. Więc bulid w nacjach ogranicza się do jednostek tzw. cost efectiv - Tak było jest i będzie w każdym Total War. Rome 2 czasami wybacza błędy w zagraniach w multi - Attyla już nie.

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  10. #10
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonVega Zobacz posta
    I tu się Pirx z Tobą nie zgodzę - - grając Galcją ile rodzajów jednostek wybierzesz z puli dostępnych w nacji - góra 5 max bo inne nie mają racji bytu. Więc bulid w nacjach ogranicza się do jednostek tzw. cost efectiv - Tak było jest i będzie w każdym Total War. Rome 2 czasami wybacza błędy w zagraniach w multi - Attyla już nie.
    Wczoraj grałem Galacją w Lidze Rome 2, niech policzę: Poborowi Słudzy, Szlachetna jazda, Galaccy legioniści, Galaccy szermierze, Nagie miecze, Proce, Galaccy najeźdźcy, Szlachetni włócznicy. = 8.

    Don, chodzi bardziej o to, że wiele nacji barbarzyńskich w Attyli ma podobne jednostki. Coś jak szermierze w kolczugach, czy konni szlachetnej krwii, tylko że jednak ostatecznie bogactwo jednostek w Rome 2 jest większe i można grać różnymi składami.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •