Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Attila vs Rome 2 w multi

  1. #11
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Attyla jest o barbarzyńcach - jak popatrzysz na barbarzynców w Rome 2 - to rostery są bardzo podobne poza paroma jednostkami. W Rome 2 masz więcej nacji helenistycznych czy ze wschodu - Tego w Attyli nie uświadczysz stąd takie wrażenie.......zresztą gra jest osadzona w innej epoce jak by nie patrzeć. W

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  2. #12
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    To fakt.

    No tak czy inaczej, praktycznie nikt tutaj już w Attylę nie gra, może czasem z SB ktoś jeszcze wróci tam na chwilę żeby zagrać na tym DLC-ku Karolowym. Popraw mnie jeśli się mylę Don.

    Natomiast Rome 2 jest cały czas grany, choćby wczoraj wieczorkiem chodziły 3v3 i 2v2 w gronie polskich graczy. Zabawa była wyśmienita. Tak naprawdę wystarczy zagaić naście osób na Steam i z reguły zbiera się szóstka do gry.

  3. #13
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pirx Zobacz posta
    To fakt.

    No tak czy inaczej, praktycznie nikt tutaj już w Attylę nie gra, może czasem z SB ktoś jeszcze wróci tam na chwilę żeby zagrać na tym DLC-ku Karolowym. Popraw mnie jeśli się mylę Don.

    Natomiast Rome 2 jest cały czas grany, choćby wczoraj wieczorkiem chodziły 3v3 i 2v2 w gronie polskich graczy. Zabawa była wyśmienita. Tak naprawdę wystarczy zagaić naście osób na Steam i z reguły zbiera się szóstka do gry.
    To nie moja wina że w Attyli rządzi kawaleria szturmowa i rozgrywka jest troszkę dynamiczniejsza - Mnie już TW przestał bawić tak naprawdę - za dużo klikania - mam inną grę na tapecie która TW bije na głowę jeśli chodzi o grywalność i muliti. Szkoda że to nie Twoje klimaty ale rozgrywki kampanii multi na 10 graczy w TW nie uświadczysz jeszcze długo

    PS.
    Wpadaj do nas na klanowego Tsa to będziesz wiedział co się w klanie dzieje
    Ostatnio edytowane przez DonVega ; 26-09-2016 o 14:11

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  4. Użytkownicy którzy uznali post DonVega za przydatny:


  5. #14
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Mi chodziło o to że ludzie grają głównie w taki sposób że zazwyczaj biorą nacje germańskie w standardowym składzie 6 jednostek kawalerii do walki wrecz, 2 shock + dowódca potem biorą jednostki z shield wall i łuczników/kuszników. Zero innowacyjności. No i itwy trwają do pierwszego potkniecia lub do jakiegoś przypadku który bezapelacyjnie przesadza o wygranej/przegranej i chocbyś był najlepszym dowódcą to nie jesteś w stanie tego cofnąć. Niektóre jednostki są tak OP że poprostu nic na nie nie porawdzisz. No i mnie osobiście rozwala siła kawalerii tego okresu co jest oczywistą bzdurą.

  6. #15
    Moderatorzy Lokalni Awatar DonVega
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    897
    Tournaments Joined
    4
    Tournaments Won
    1
    Podziękował
    2
    Otrzymał 57 podziękowań w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez toddlockwood Zobacz posta
    Mi chodziło o to że ludzie grają głównie w taki sposób że zazwyczaj biorą nacje germańskie w standardowym składzie 6 jednostek kawalerii do walki wrecz, 2 shock + dowódca potem biorą jednostki z shield wall i łuczników/kuszników. Zero innowacyjności. No i itwy trwają do pierwszego potkniecia lub do jakiegoś przypadku który bezapelacyjnie przesadza o wygranej/przegranej i chocbyś był najlepszym dowódcą to nie jesteś w stanie tego cofnąć. Niektóre jednostki są tak OP że poprostu nic na nie nie porawdzisz. No i mnie osobiście rozwala siła kawalerii tego okresu co jest oczywistą bzdurą.

    W bitwach dobieranych zarówno w Rome 2 jak i Attyli jest raczej wolna amerykanka - każdy bierze co chce. Zdarzają się wyjątki że gracze coś tam miedzy sobą ustalają. W grach turniejowych sytuacja jest inna i gra się wg zasad ustalonych na dany turniej.

    Tu mały przykład z Attyli -
    https://www.youtube.com/watch?v=UkMzEsni9K0
    I z Rome 2
    https://www.youtube.com/watch?v=CrUrAAAaFuM

    Niestety wersja rosyjsko języczna
    Ostatnio edytowane przez DonVega ; 26-09-2016 o 17:08

    Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na maczugi.
    Albert Einstein


  7. #16
    Chłop
    Dołączył
    Mar 2013
    Postów
    19
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    0
    Otrzymał 1 podziękowanie w 1 poście
    Dzis zagrałem 3 bitwy pod rzad Frankami. Zespamowałem armie najmocniejszą jednostką kawalerii szturmowej i pomimo tego ze mojch ludzi było około 800 a przeciwnik miał średnio 2500 to udawało mi sie spokojnie wygrywać.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •