Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Dyskusja

  1. #1
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach

    Dyskusja

    Tabele zostały utworzone, mecze rozpisane.

    Administratorzy Lig - prośba o zapoznanie się, do której ligi zostaliście przypisani i utworzenie tematów meczowych, według przykładowego utworzonego przeze mnie w Super Lidze.

    Jak tylko tematy meczowe zostaną utworzone, gracze mogą umawiać się na mecze. Istnieje możliwość rozgrywania meczów choćby dzisiaj. Termin na rozegranie meczów 1 i 2 rundy to 2 października, 23:59.

    Wskazane jest zachowanie kolejności rozgrywania meczów, czyli najpierw mecz z 1 rundy, potem mecz z 2 rundy.

    Powodzenia!

  2. #2
    Podczaszy
    Dołączył
    Feb 2016
    Postów
    737
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    225
    Otrzymał 165 podziękowań w 115 postach
    smiesznie mam Tybcia i Sebke na poczatku, ziomeczki z ChR

  3. #3
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Gramy Panowie, umawiamy się. Są 4 bitwy do rozegrania w tygodniu, nie za dużo, nie za mało.

  4. #4
    mózgozdrapka Awatar Zachar
    Dołączył
    Aug 2009
    Postów
    2 379
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    117
    Otrzymał 362 podziękowań w 194 postach
    Bardzo fajny temat poradnik dla początkujących został przeniesiony do archiwum wraz z II sezonem Ligi Rome 2.
    Myślę że warto go bardziej wyeksponować i przenieść do tematu gdzie zagląda więcej forumowiczów

  5. #5
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Panowie, czas najwyższy zacząć grać - tyczy się to większości uczestników. Chcieliście Lig, dostaliście je, więc się przyłóżcie.

    Na razie wygląda to bardzo słabo. Nie zostawiajcie meczów na niedzielę, bo to często się po prostu nie udaje. I będzie potem płacz.

  6. #6
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Dzisiaj pojawią się decyzje sędziowskie dot. nierozegranych spotkań.

    Administratorzy - prośba o założenie tematów meczowych na kolejne 2 rundy.

  7. #7
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Rozgrywki dobiegają końca. Jest kilka pojedynków, które zapowiadają się szczególnie interesująco:

    - II Liga - tutaj ciekawie się zapowiada pojedynek Curse z lylulylu - w zależności od decyzji sędziowskiej, Curse ma nawet spore szanse na pierwsze miejsce, jeżeli ten pojedynek wygra. Z kolei Zachar będzie musiał się uporać z Nieśmiertelnikiem. Ostra walka szykuje się więc do samego końca.

    - I Liga - tutaj hitem jest mecz Il Duce z Twoim Mistrzem. TM urządza wyłącznie zwycięstwo, remis albo przegrana sprawiają, że tytuł wędruje do Il Duce - niezły debiut. Myślę, że to najciekawszy pojedynek całego tygodnia.

    - SL - tutaj z kolei najciekawiej się zapowiada mecz mój z tyberiuszem. Muszę wygrać, żeby doszło do dogrywki o 1. miejsce z rafjarem. A z tyberiuszem niestety z reguły remisuję. Jakieś takie mam do niego "szczęście". No zobaczymy, dam z siebie wszystko. Ale też może już czas ustąpić "młodszemu".

  8. #8
    Stolnik
    Dołączył
    Jan 2016
    Postów
    455
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    185
    Otrzymał 130 podziękowań w 78 postach
    Z tego co się orientuję drogi Pirxie to w przypadku remisu Twój Mistrz będzie miał taki sam bilans jak Il Duce...

    Co do ostatniej części Twojej wypowiedzi o tym ustąpieniu "młodszemu", to spodobała mi się ta zaczepna ironia w moim kierunku. Dobre Pirx, dobre. A teraz zabierz się za treningi bo czekam na Ciebie na ubitej. Powo!
    Ostatnio edytowane przez rafjar ; 10-10-2016 o 16:04

  9. #9
    Moderatorzy Globalni
    Dołączył
    May 2010
    Postów
    3 568
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    734
    Otrzymał 726 podziękowań w 478 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafjar Zobacz posta
    Z tego co się orientuję drogi Pirxie to w przypadku remisu Twój Mistrz będzie miał taki sam bilans jak Il Duce...
    To prawda, zapomniałem wpisać w tabeli wynik z 1 tygodnia. Dzięki za czujność.

    To mamy jeszcze większy smaczek.

    W przypadku remisu w meczu TM w vs Mussolini - dogrywka Rzym vs Rzym. Ale czad - zremisujcie Panowie.

  10. #10
    Cześnik
    Dołączył
    Mar 2016
    Postów
    234
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    Podziękował
    35
    Otrzymał 34 podziękowań w 22 postach
    Pierwszego miejsca już raczej nie zajmę, zremisowałem dziś z Daxem.
    Choć teoretycznie szansa jeszcze jest (w przypadku wygranej mojej i Nieśmiertelnika), to jednak w praktyce tak się nie stanie.
    W tym tygodniu zagram z lylulylu o 2 miejsce.

    btw. w tym sezonie nasi youtuberzy w ogóle nie są aktywni. Ani nie grają z nami ani nie nagrywają odcinków. szkoda.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Możesz edytować swoje posty
  •