Witam,

Historia świata Warhammera dąży do wielkiego starcia z siłami Chaosu, które powinny dać graczowi wyzwanie w późniejszym etapie gry. Niestety inwazje Chaosu w podstawowej wersji gry nie są tym czym powinny, ledwie kilka armii, które są z łatwościa niszczone przez już doświadczone armie gracza, jedynie plemiona Norski dają jakieś większe wyzwanie.

Pomyślałem, jak by to można było poprawić i sprawić, żeby faktycznie Chaos budził grozę?

Chociaż są mody, które czynią niektóre jednostki Chaosu mocniejsze lub dodają znacznie większą liczbę armii w trakcie inwazji, nie poprawiły moim zdaniem fundamentalnych problemów.

I tutaj pojawił się mój plan. Nie dodałem Chaosowi masy dodatkowych armii, które i tak by były łatwe do pokonania 1 na 1 oraz tylko sprawiły, że rozgrywka stałaby się nużąca po toczeniu dużej ilości tych samych, łatwych starć. Zamiast tego zwiększyłem liczbę jednostek Chaosu w oddziale, ale tylko wyłącznie tych ekskuzywnych dla nacji Wojowników Chaous. Dodatkowo zwiększyłem siłe ich legendarnych herosów, ale nie przesadzonych wartości. Jednocześnie zmniejszyłem i lekko osłabiłem jednostki Norski. Dlaczego? Osłabiona Norska wciąż będzie najeżdżać i plądrować, ale będzie tylko dodatkiem do prawdziwej inwazji Archaona i ekipy. Sam widok jego armii, Sigvalda lub Kholeka powinien sprawić, że gracz ostrożnie rozważy kolejne ruchy, może nawet poświęci 1-2 miasta, żeby móc w tym czasie skoncentrować siły gdize indziej.

Jak silna jest jedna, pełna armia Chaosu po moich zmianach? Armia Chaosu składająca się z 20 wojowników powinna być mniej więcej równa 40 jednostkom, czyli 2 armiom pod kontrolą gracza.

Powodzenia i epickich starć!


UWAGA: Mod ma na celu wsparcie AI, używanie tego moda podczas gdy samemu gra się Chaosem jest w zasadzie równe oszukiwaniu, więc niech nikt się nie skarży na łatwość gry Chaosem

Kompatybilność:
-mody bitwne, pod warunkiem że mój mod wczytuje się w menadżerze przed nimi
-mody graficzne
-mody zmieniające kampanię


Niekompatybilne z:
-modami zmieniającymi grę od podstaw jak Radious



Download and grafiki:
http://steamcommunity.com/sharedfile.../?id=763689565